Menu
Tablet menu
  

Oczyszczanie Cery + d'Arsonval | Salony w Warszawie i Wrocławiu

oczyszczanie-ceryManualne oczyszczanie cery twarzy, jak również szyi i dekoltu oraz pleców to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Warto co jakiś czas poddawać się oczyszczaniu bez względu na rodzaj cery. W czasie zabiegu mechanicznie usuwamy zaskórniki i prosaki znajdujące się pod powierzchnią skóry. Zaskórniki często określane jako wągry to rozszerzone pory skórne, które są wypełnione substancją rogow-łojową. Często na skutek działania światła i tlenu kreatyna w niej zawarta czernieje. Ich przyczyną jest nadmierne wydzielanie łoju i rogowacenie mieszków włosowych. Prosaki to małe, białawe twory, wielkości ziarnka maku lub prosa, umiejscawiają się tuż pod naskórkiem.

Jak dbać o cerę

Zaskórniki niestety nie są usuwane raz na zawsze w czasie oczyszczania i po jakimś czasie znowu zapełniają się substancją rogow-łojową. Zabieg jest niestety trochę syzyfową pracą. Można jednak spowolnić ten proces odpowiednio dbając o naszą skórę. Przede wszystkim trzeba regularnie zmywać wszelkiego rodzaju kurz, zabrudzenia, nadmiar łoju i potu. Nigdy nie można kłaść się spać w makijażu. Dbając w ten sposób o cerę zapobiegamy zatykaniu się porów i uwalniamy ich zawartość. Co jakiś czas, który należy skonsultować z kosmetyczką wykonującą zabieg, należy powtórzyć oczyszczanie.

Zabieg

Standardowo wykonywany jest demakijaż, d'Arsonval oraz manualne oczyszczanie cery. Na życzenie klientki/a można rozszerzyć zabieg o ampułkę lub algi. Oczyszczenie cery jak również pozostałe zabiegi wykonywane są na bazie kosmetyków Bandi.

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Ceny i kontakt

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Wrocław (Stare Miasto), Cennik Warszawa (Centrum)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Wszystkie narzędzia wielorazowego użytku są poddawane sterylizacji cieplno-ciśnieniowej i pakowane w sterylne pakiety. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce "O nas - Higiena w salonie"

Jakie są efekty oczyszczania cery?
  • brak zaskórników, prosaków
  • rzadsze infekcje skóry spowodowane zaczopowaniem gruczołów łojowych
  • wygładzenie, poprawa kolorytu skóry
  • świeższa i młodsza skóra
Częstotliwość
  • dobrana indywidualnie dla rodzaju cery
Przeciwwskazania
  • ostre stany zapalne skóry
  • opryszczka w okolicy twarzy
  • stany alergiczne
  • stany zakaźne skóry i oczu
  • choroby grzybicze

 

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę