Easy Waxing – Zabiegi – Zabiegi na twarz

Wybierz rodzaj zabiegu:

Zabiegi na twarz

W naszej ofercie mamy zabiegi, które gwarantują piękną, zadbaną i promieniejącą cerę – upiększające, pielęgnujące i wspomagające leczenie niedoskonałości. Polecamy je paniom oraz panom, doraźnie lub cyklicznie.

W salonach Easy Waxing skorzystać możesz z takich zabiegów pielęgnacyjnych i oczyszczających na twarz, jak:

  • Mikrodermabrazja – mechaniczne usuwanie wierzchnich warstw naskórka z wykorzystaniem diamentowych głowic ścierających to skuteczny, bezbolesny i bezpieczny sposób na osłonięcie młodszej, gładszej skóry.
  • Peeling kawitacyjny – zabieg znakomicie i bezboleśnie oczyszczający skórę, odblokowujący pory i działający antyseptycznie. Polecany przy cerach trądzikowych, wymagających odświeżenia, ukojenia i wspomagania w regeneracji.
  • Peeling chemiczny – bezpieczne i bardzo skuteczne zabiegi dla cer wymagających złuszczenia wierzchnich warstw naskórka, likwidacji blizn i odsłonięcia gładkiej, młodszej skóry. Korzystamy z kwasów renomowanej marki Rhonda Allison.
  • Oczyszczanie cery – sprawdzony przez pokolenia sposób na cerę wolną od zaskórników i prosaków. W naszych salonach manualne oczyszczanie łączymy z zabiegiem d’Arnsoval, a na życzenie poszerzamy o stosowanie ampułek lub alg.
  • Oxybrazja – bardzo skuteczny i bardzo delikatny peeling tlenowy, który polecamy szczególnie przed wielkim wyjściem. Świeża i promienna cera już po jednym zabiegu.
  • Mezoterapia mikroigłowa – minimalnie inwazyjny zabieg będący alternatywą dla procedur z zakresu medycyny estetycznej.

W ofercie zabiegów IPL (połączenie działania fali świetlnej i radiowej) na twarz mamy:

  • Leczenie trądziku IPL – umożliwia bezpieczne i skuteczne niszczenie przyczyn trądziku pospolitego oraz stany zapalne w trądziku różowatym. Zabieg można przeprowadzać także na innych niż twarz częściach ciała, dotkniętych zmianami.
  • Fotoodmładzanie IPL – znakomity sposób na likwidację drobnych zmarszczek i spłycenie głębszych, usunięcie przebarwień i na ujędrnienie skóry. Zabieg można przeprowadzić również na szyi, dekolcie, dłoniach, brzuchu.

Możesz też skorzystać w naszych salonach z zabiegów upiększających na twarz, takich jak:

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.