Henna Brwi i Rzęs Warszawa i Wrocław Regulacja i Stylizacja Brwi, Henna Pudrowa Brow

Spis treści:

 1. Informacje o zabiegu
 2. Umawianie wizyt online
 3. Cennik – Henna Brwi i Rzęs Warszawa
 4. Cennik – Henna Brwi i Rzęs Wrocław
 5. Przeciwwskazania
 6. Henna Brwi i Rzęs – kompendium wiedzy
Henna

Henna i regulacja brwi

Odpowiednio dobrany kontur brwi oraz kolor henny potrafi zmienić optycznie twarz wpływając na poprawę wizerunku. Niestety źle wyregulowane brwi mogą zniweczyć wiele wysiłku włożonego w poprawę wyglądu i przynieść efekt dokładnie odwrotny do założonego. Dlatego w Easy Waxing tym prostym z pozoru zabiegiem zajmują się doświadczone kosmetyczki, które wiedzą jak dopasować kształt brwi do owalu twarzy i jaki kolor henny dobrać.

Regulację brwi wykonujemy według życzenia klientki woskiem lub pęsetą. W naszym salonie do wyboru jest henna proszkowa, żelowa lub henna pudrowa brow. Dla osób z jaśniejszymi włosami polecamy hennę żelową, gdyż nie jest ona tak intensywna i daje efekt podkreślonych, naturalnie uwydatnionych brwi i rzęs. Henna proszkowa, która jest mocniejsza i mogłaby być zbyt intensywna dla osób o blond włosach doskonale sprawdza się przy włosach ciemniejszych. Za każdym razem dobór henny i jej koloru konsultujemy z klientką.

Cennik – Henna Brwi i Rzęs Warszawa

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Regulacja brwi woskiem39zł29zł
Regulacja brwi pęsetą39zł25zł
Henna brwi35zł30zł
Henna rzęs35zł30zł
Henna brwi i rzęs59zł54zł
Henna brwi i rzęs z regulacją woskiem (komplet)69zł59zł
Geometria Brwi Na Bazie Henny Pudrowej Brow149zł129zł

Cennik – Henna Brwi i Rzęs Wrocław

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Regulacja brwi woskiem29zł25zł
Regulacja brwi pęsetą29zł25zł
Henna brwi35zł29zł
Henna rzęs35zł29zł
Henna brwi i rzęs59zł49zł
Stylizacja brwi woskiem i henna brwi65zł55zł
Stylizacja brwi pęsetą i henna brwi65zł55zł
Henna brwi i rzęs z regulacją woskiem (komplet)75zł65zł
Pudrowa henna brow z pełną architekturą brwi199zł179zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google – Salon Wrocław / Salon Warszawa

Jak wygląda regulacja brwi woskiem w Easy Waxing

Henna pudrowa brow Warszawa i Wrocław

Brwi zawsze stanowiły najbardziej wyrazisty element twarzy. Dzięki swojej ekspresyjności pozwalają nam istotnie poprawić nasz wygląd. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni doceniają zalety profesjonalnie wypielęgnowanych, pięknych brwi. Istnieje wiele usług służących wprowadzeniu zmian w tym istotnym elemencie wyglądu, takie jak henna żelowa, proszkowa, makijaż pernamentny. Brow henna zwana też henną pudrową wykracza poza ten zakres usług, tworząc innowacyjną formułę do barwienia brwi z efektem przypominającym makijaż permanentny, która jest jednocześnie bezbolesna i możliwa do zrealizowania podczas jednego zabiegu. Więcej na naszych social media pod hashtagami #brow henna Warszawa i #brow henna Wrocław

Dla kogo henna pudrowa?

Zabieg ten idealnie spisze się dla osób lubiących wyraźne, wypielęgnowane brwi, jak i dla tych którzy cenią sobie naturalność. Spersonalizowanie koloru i kształtu brwi pozwoli nam uzyskać wyjątkowy efekt. Brow henna jest świetną metodą dla osób, które mają ubytki w brwiach spowodowane niewłaściwymi zabiegami kosmetycznymi lub nigdy nie posiadały gęstych brwi.

Henna Brow

Dzięki składnikom odżywczym, włoski są pobudzane do wzrostu i po czasie możemy spodziewać się pełnego, gęstego kształtu brwi. Zabieg ten nadaje się także dla osób przymierzających się do wykonania makijażu permanentnego, mających obawy jak będą czuły się w nowym kształcie brwi.

Różnica pomiędzy henną tradycyjną a henna pudrową brow.

Brow henna skupia w sobe zalety koloryzacji i kuracji wspomagającej wzrost włosa. Naturalne składniki zostały zastosowane w celach pielęgnacyjnych. Henna pudrowa daje nam równomierny efekt zabarwienia skóry, który często nie występuje w koloryzacji henną tradycyjną. Aktywatorem henny tradycyjnej jest nadtlenek wodoru, który wnika głęboko do włosa i może działać wysuszająco. Natomiast Brow henna aktywowana jest wodą pH z dodatkiem substancji odżywczych takich jak:

 • hydrolizowane proteiny pszenicy (działanie nawilżające)
 • D-pantenol-prowitamina B5 (nawilżanie głębszych warstw włosa)
 • witamina E-przeciwutleniacze (właściwości ochronne i pielęgnacja skory)
 • Aloe Vera-(odżywia skórę i włos dzięki zawartości białka, witamin i minerałów)
Henna Brow Rudy

Brow henna posiada wiele kolorów, które można ze sobą mieszać w celu spersonalizowania odcieni. Uzyskać można również efekt ombre, który nadaje naturalny wygląd brwi. Zabieg polega na określeniu kształtu twarzy, a następnie na wykonaniu bardzo dokładnego rysunku, jak przy makijażu permanentnym. Taki obraz pozwala na skorygowaniu asymetrii, dysproporcji brwi. Henna pudrowa daje nam równomierne zabarwienie skóry, które utrzymuje się do 2 tygodni, natomiast na włosie do 6 tygodni. Dzięki pielęgnacyjnym właściwościom, po regularnym wykonywaniu zabiegów, włoski w miejscach farbowania ulegają zagęszczeniu i lekkiemu pogrubieniu. Po wykonaniu koloryzacji brwi wykonywana jest regulacja metodą dobraną do potrzeb klienta.

Promocje – henna i regulacja brwi tanio:)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław. Tania henna brwi i rzęs Warszawa i Wrocław? To możliwe:) Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi w panelu rezerwacji online.

Częstotliwość

 • brwi co 2-3 tygodnie
 • rzęsy co 3-4 tygodnie
 • henna pudrowa brow co około 6 tygodni

Przeciwwskazania

 • uczulenie na hennę (należy przeprowadzić próbę uczuleniową przed pierwszym zabiegiem);
 • jęczmień;
 • wszelkie dermatozy, alergie;
 • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu;
 • choroby zakaźne;
 • zaczerwienienie i opuchnięcie powiek;
 • soczewki kontaktowe.

Więcej informacji

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Wpisu publikujemy między innymi pod hashtagami #henna brwi i rzęs Warszawa i #henna brwi i rzęs Wrocław.

Kompendium wiedzy o Henna Brwi i Rzęs

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.