Pedicure Vinylux Warszawa i Wrocław w Easy Waxing

Spis treści:

  1. Informacje o zabiegu
  2. Umawianie wizyt online
  3. Cennik – Pedicure Vinylux Warszawa
  4. Cennik – Pedicure Vinylux Wrocław
Pedicure Vinylux
Pedicure Vinylux Warszawa i Wrocław w Easy Waxing - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Pedicure Vinylux Warszawa i Wrocław w Easy Waxing - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Pedicure Vinylux

Pedicure Vinylux jest jednym z najlepszych wynalazków firmy CND. Dzięki niemu możemy Wam zaoferować absolutną innowację na paznokcie: lakiery mające cechy hybrydy, ale nakładane jak lakiery klasyczne. Oznacza to fantastyczny kolor i wyjątkową jakość powłoki na paznokciach, a dla Was – naturalną wygodę, bo lakiery Vinylux nie muszą być utwardzane lampą UV, natomiast do ich zdejmowania nie trzeba używać acetonu. Do utwardzenia wystarczy tylko światło słoneczne. W ofercie mamy kompletny, dwuetapowy system lakierów: Vinylux Weekly Polish (to lakier zawierający jednocześnie bazę) oraz Vinylux Weekly Top Coat (warstwa wierzchnia nadająca połysk i trwałość).

Zalety lakierów Vinylux:

  • Łączą w sobie walory lakierów klasycznych i hybrydowych – to niezaprzeczalnie najistotniejsza zaleta.
  • Krótki czas zabiegu i wysychania dzięki włączeniu bazy do lakieru podstawowego i wyeliminowaniu wynikającej z tego konieczności oczekiwania na wyschnięcie kolejnych warstw preparatów – wystarczy zaledwie kwadrans, aby na powierzchniach paznokci powstała twarda, jednolita i trwała powłoka.
  • Praktyczność, czyli UV prosto z nieba 🙂 i usuwanie lakieru w zaciszu domowym zwykłym zmywaczem do paznokci. Lakier utwardza się pod wpływem promieni słonecznych. Można zatem przez 15 minut posiedzieć w przyjemnym, dziennym świetle i rozkoszować się kwadransem tylko dla siebie, mając jednocześnie świadomość, że w celu usunięcia pedicure nie trzeba odwiedzać salonu.
  • Szeroka paleta barw do wyboru. Firma CND na bieżąco poszerza gamę kolorów, dlatego oferta pedicure Vinylux pozostaje ciągle świeża i atrakcyjna.
  • Zgodność kolorystyczna z innymi systemami lakierów, np. barwy lakierów hybrydowych Shellac są identyczne z systemem Vinylux, dzięki czemu można tworzyć dowolne kombinacje, np. w tym samym kolorze i odcieniu manicure Vinylux z pedicure hybrydowym.

Umów wizytę
online

Cennik – Pedicure Vinylux Warszawa

Cennik pedicure na bazie lakierów CND Vinylux w salonie Easy Waxing w Warszawie.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Pedicure Vinylux klasyczny (jeden kolor)165zł149zł
Pedicure Vinylux french179zł165zł

Cennik – Pedicure Vinylux Wrocław

Cennik pedicure na bazie lakierów CND Vinylux w salonie Easy Waxing we Wrocławiu.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Pedicure Vinylux klasyczny (jeden kolor)169zł155zł
Pedicure Vinylux french179zł165zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google – Salon Wrocław / Salon Warszawa

Pedicure Vinylux z salonu w Warszawie niebieski z pierścionkiem na palcu nogi
Promocje – pedicure Vinylux tanio:)

W zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław prezentujemy nasze aktualne oferty specjalne. Tani pedicure Vinylux Warszawa i Wrocław? To możliwe:) Zachęcamy do sprawdzenia naszych sezonowych ofert specjalnym w panelu rezerwacji online.

Higiena

Higiena i bezpieczeństwo sanitarne są dla nas tak samo ważne, jak zadowolenie Klientów. Dlatego w każdym salonie Easy Waxing znajduje się nowoczesny autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń).

Chcecie wiedzieć więcej na temat tego, jak dbamy o Wasze zdrowie? Skorzystajcie z informacji, które znajdują się w zakładce „O nas – Higiena w salonie

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.