Promocje na zabiegi kosmetyczne w Easy Waxing Wrocław

Promocje

Happy Hours

Rabat do 30% na wybrane usługi w godzinach od 14 do 16

Promocja na start

20% rabatu na pierwszą wizytę dla nowych klientów salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 we Wrocławiu. Aby otrzymać rabat trzeba spełnić 3 warunki: 

a) Umówić wizytę online klikając przycisk rezerwuj online na naszej stronie easywaxing.pl (warunek konieczny - prosimy rezerwować wizytę tylko przyciskiem z naszej strony a nie bezpośrednio na innych portalach)
b) W polu "dodaj wiadomość do salonu" prosimy wpisać "Rabat na pierwszą wizytę"
c) W salonie prosimy okazać dowód tożsamości w celu weryfikacji podanych danych

Promocja nie dotyczy depilacji laserowej, Icoone, przekłuwania uszu, opalania natryskowego, liftingu, laminacji oraz geometrii brwi.

Karta Easy Waxing

usługi kosmetyczne w najlepszych cenach - Karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonach we Wrocławiu i Warszawie z rabatem od 10% do 25%. Szczegółowe informacje na temat Karty w zakładce- Karta Easy Waxing.

Promocja dla studentów

20% rabatu na wszystkie usługi - o szczegółach i warunkach promocji przeczytasz tutaj

Promocja z Kartą Dużej Rodziny

10% rabatu na wszystkie usługi z Kartą Dużej Rodziny.

Promocja za polecenie salonu

poleć nasz salon we Wrocławiu innej osobie, a otrzymasz 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% Promocji na Start. Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link - Rezerwacja Wizyt Online Wrocław oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi.

Promocja Urodzinowa

urodzinowy prezent od Easy Waxing - przez tydzień od Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi.


* Promocja na usługi kosmetyczne ważna po okazaniu dokumentu tożsamości. Promocje nie łączą się. Promocje nie dotyczą zabiegów depilacji laserowej, Icoone, opalania natryskowego, przekłuwania uszu, liftingu, laminacji, geometrii brwi, henny pudrowej oraz zakupu zaproszeń na zabiegi / vouchera

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.