Manicure Japoński Warszawa i Wrocław P. Shine

Spis treści:

  1. Informacje o zabiegu
  2. Umawianie wizyt online
  3. Cennik – Manicure japoński Warszawa
  4. Cennik – Manicure japoński Wrocław
  5. Manicure Japoński – kompendium wiedzy
Manicure japoński

Manicure japoński

Z przyjemnością prezentujemy manicure japoński P. Shine. Jeszcze nigdy naturalne paznokcie nie były tak zdrowe, piękne i lśniące…

Czym jest japoński manicure?

Manicure japoński to zabieg odżywiający paznokcie i nadający im naturalny połysk i głębię. Efekt terapeutyczny uzyskuje się dzięki wcieraniu odżywczej pasty w płytkę paznokciową. Perłowy blask to głównie zasługa nałożenia i intensywnego wtarcia warstwy pudru. Pasta posiada w swoim składzie naturalne składniki odżywcze, m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego.

Czym różni się Manicure Japoński od klasycznego manicure?

Sam zabieg manicure jest identyczny. Jedyna różnica to naniesienie na paznokcie pasty i pudru zamiast lakieru do paznokci.

Dla kogo nadaje się Manicure Japoński?

Ten rodzaj manicure nadaje się dla każdego, kto chce by jego paznokcie lśniły naturalnym, perłowym blaskiem. Po zabiegu wyraźnie widać przyspieszenie przyrostu paznokci. Ze względu na odżywcze właściwości pasty jest on szczególnie polecany wszystkim z kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami jako doskonała terapia wzmacniająca. Należy zwrócić uwagę na fakt, że po manicure japońskim malowanie paznokci przez około miesiąc może być utrudnione, ponieważ po wtarciu pasty i pudru płytka staje się śliska i nie przylega do niej lakier.

Cennik – Manicure Japoński Warszawa

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Manicure japoński P. Shine109zł99zł

Cennik – Manicure Japoński Wrocław

Cena za manicure japoński P. Shine w Easy Waxing we Wrocławiu obejmuje również pełny manicure biologiczny.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Manicure japoński P. Shine109zł99zł
Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce „O nas – Higiena w salonie„.

Kompendium wiedzy o Manicure Japoński

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.