Endermologia LPG Warszawa + Laser + RF + Podczerwień + Kawitacja

Spis treści:

 1. Informacje o zabiegu Endermologia + Laser
 2. Co nas wyróżnia?
 3. Jak wygląda sesja?
 4. Cennik – Endermologia Warszawa Centrum
 5. Przygotowanie do zabiegu
 6. Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?
 7. Przeciwwskazania
 8. Q&A czyli kompendium wiedzy o Endermologii
Endermologia LPG Warszawa
Urządzenie Medyczne Endermologia + Laser + RF
Endermologia LPG Warszawa + Laser + RF + Podczerwień + Kawitacja - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Endermologia LPG Warszawa + Laser + RF + Podczerwień + Kawitacja - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Endermologia LPG – dlaczego warto?

Endermologia LPG wchodzi w poczet nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych. W trakcie zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne urządzenie masujące w celu zmniejszenia widoczności cellulitu, konturowania ciała, ujędrniania skóry i zmniejszenia obwodów.

Zabieg urządzeniem Endermomed gwarantuje wymierne efekty w kwestii modelowania sylwetki i ujędrniania skóry dzięki synergii metod, takich jak fale radiowe, światło podczerwone, ultradźwięki niskiej częstotliwości i masaż, nie tylko podciśnieniowy, ale też rolkami sferycznymi. Połączenie wspomnianych metod umożliwia nam uzyskanie wymiernych efektów po każdym sukcesywnie wykonanym zabiegu w postaci widocznej poprawy kondycji i stanu skóry, nadania jej jędrności, spłyceniu zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabiegowi można poddawać takie partie ciała, gdzie cellulit występuje najczęściej, jak na przykład uda, pośladki i brzuch. Endermologia LPG jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia ani przestojów, choć do osiągnięcia pożądanych rezultatów może być potrzebnych kilka sesji wykonywanych regularnie zgodnie z zaleceniami osoby wykonującej zabieg.

Endermologia LPG – co nas wyróżnia?

Jako jedna z nielicznych na rynku nasza endermologia jest wzbogacona o:

 • Laser
 • RF
 • Kawitację
 • Światło podczerwone
 • Brak konieczności ubierania stroju

Dzięki temu uzyskujemy zdecydowanie lepsze i bardziej trwałe efekty zabiegu.

Jak wygląda sesja endermologii?

Aparatura Endermomed wykorzystywana do zabiegów endermologii umożliwia uzyskanie widocznych efektów, dzięki połączeniu szeregu różnorodnych metod, takich jak masaż podciśnieniowy, masaż rolkami sferycznymi, fale radiowe, ultradźwięki i laser.

Podczas zabiegu kosmetolog używa urządzenia Endermomed z rolkami napędzanymi silnikiem z funkcjami ssania, aby delikatnie masować i rozciągać skórę, tkankę miękką i leżący pod nią tłuszcz. Uważa się, że takie działanie stymuluje układ limfatyczny, co wpływa na poprawę krążenia krwi oraz rozbicie komórek tłuszczowych, co z kolei może pomóc w redukcji cellulitu i wygładzeniu skóry.

Głębsze warstwy skóry i tkanka tłuszczowa jest rozgrzewana dzięki emisji fal radiowych. W połączeniu z masażem podciśnieniowym i laserem jesteśmy w stanie z większą precyzyjnością pozbyć się zbędnego tłuszczu z partii ciała poddanej zabiegowi. Wiązki światła podczerwonego poprzez stymulację lipolizy wpływają na zwiększenie jędrności skóry. Aparatura Endermomed umożliwia także nowatorskie wykorzystanie ultradźwięków, dzięki którym uzyskane efekty na poprzednich etapach są dodatkowo potęgowane. To właśnie dzięki wzbogaceniu zabiegu o kawitacyjną liposukcję ultradzwiękami bezpośrednio po zabiegu można odczuwać swoiste “rozluźnienie” tkanki tłuszczowej.

Umów wizytę
online

Cennik – Endermologia Warszawa + Laser + RF + Podczerwień + Kawitacja

W naszej klinice oferujemy wysokiej jakości zabiegi endermologii LPG w konkurencyjnych cenach. Nasz cennik jest dostosowany do różnych potrzeb i oczekiwań klientów, a także obejmuje atrakcyjne promocje. Jeśli chodzi o endermologię promocja to doskonała okazja, aby wypróbować tę skuteczną metodę modelowania ciała i redukcji cellulitu.

Zabieg endermologii BASIC, skupiający się na wybranych partiach ciała, jest idealny dla osób szukających szybkich i skoncentrowanych efektów. Endermologia PLUS obejmuje całe ciało, zapewniając kompleksową pielęgnację i relaks. Najbardziej wymagającym klientom polecamy endermologię DE LUX, łączącą zabieg na ciało z dodatkową pielęgnacją twarzy. Dodatkowo, oferujemy endermologię FULL FACE, skierowaną na twarz, szyję i dekolt.

Jeśli endermologia Warszawa, to tylko w naszej klinice! Cena endermologii jest u nas atrakcyjna, w dodatku dajemy gwarancję satysfakcji i widocznych efektów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia korzyści płynących z endermologii.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Konsultacja przed zabiegiem0 zł0 zł
Endermologia 1 zabieg na start (całe ciało - 70 min)99 zł79 zł
Endermologia BASIC (wybrane partie ciała - 40 min)149 zł129 zł
Endermologia PLUS (całe ciało - 60 min)199 zł179 zł
Endermologia DE LUX (całe ciało + twarz - 80 min)239 zł219 zł
Endermologia FULL FACE (twarz, szyja i dekolt - 30 min)119 zł99 zł

Promocje – Endermologia Laser + RF + Podczerwień + Kawitacja

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami w zakładkach Promocje Warszawa Centrum oraz Promocje Wrocław. Endermologia w Warszawie i to w atrakcyjnych cenach – to możliwe 🙂 Sprawdź nasze sezonowe oferty specjalne w panelu rezerwacji online.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
5 zabiegów Endermologia BASIC (wybrane partie ciała - 40 min)649 zł609 zł
5 zabiegów Endermologia PLUS (całe ciało - 60 min)899 zł859 zł
5 zabiegów Endermologia DE LUX (całe ciało + twarz - 80 min)1099 zł1059 zł
5 zabiegów Endermologia FULL FACE (twarz, szyja i dekolt - 30 min)499 zł459 zł
10 zabiegów Endermologia BASIC (wybrane partie ciała - 40 min )1199 zł1159 zł
10 zabiegów Endermologia PLUS (całe ciało - 60 min)1699 zł1659 zł
10 zabiegów Endermologia DE LUX (całe ciało + twarz - 80 min)2099 zł2059 zł
10 zabiegów Endermologia FULL FACE (twarz, szyja i dekolt - 30 min)899 zł859 zł
PROMO 4 zabiegi Endermologia BASIC (wybrane partie ciała - 40 min)499 zł459 zł
PROMO 4 zabiegi Endermologia PLUS (całe ciało - 60 min)699 zł659 zł
PROMO 4 zabiegi Endermologia DE LUX (całe ciało + twarz - 80 min)849 zł809 zł
PROMO 9 zabiegów Endermologia PLUS (całe ciało - 60 min)1499 zł1459 zł

Jak przygotować się do zabiegu?

Jeśli planujesz poddać się zabiegowi endermologii jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby się do niego przygotować:

 • Zadbaj o nawodnienie organizmu – picie dużej ilości wody przed i po zabiegu zwiększa skuteczność masażu tkanek i zapobiega odwodnieniu organizmu.
 • Unikaj alkoholu i kofeiny – odwadniają one organizm i wpływają negatywnie na krążenie krwi, więc najlepiej unikać ich zarówno przed, jak i po zabiegu.
 • Zrezygnuj z ciężkich posiłków bezpośrednio przed wizytą – unikniesz dyskomfortu podczas masażu.
 • Ubierz się wygodnie – podczas zabiegu może być konieczne częściowe lub całkowite rozebranie się, dlatego zaleca się nałożenie luźnych, wygodnych ubrań, które można łatwo zdjąć i założyć z powrotem.
 • Przedyskutuj wszelkie wątpliwości zdrowotne – niektóre schorzenia mogą okazać się przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi, z tego powodu warto ewentualne dolegliwości skonsultować z osobą wykonującą zabieg.

Warto również stosować się do wszelkich dodatkowych wskazówek przekazanych przez kosmetolog, aby zapewnić sobie jak najlepsze efekty endermologii.

Jakich efektów można się spodziewać po wykonaniu zabiegu?

Endermologia LPG jest zabiegiem służącym poprawie wyglądu skóry poprzez ograniczenie widoczności cellulitu, zredukowaniu tkanki tłuszczowej oraz poprawie krążenia i drenaż limfatyczny. Należy jednak pamiętać, że indywidualne wyniki osoby poddającej się zabiegowi mogą się różnić i ważne jest, aby skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą przed rozważaniem poddania się innym kuracjom upiększającym w trakcie wykonywania kolejnych sesji endermologii.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Masaż tkanek jest ogólnie uznawany za bezpieczny i nieinwazyjny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu, o których należy wiedzieć. Należą do nich:

 • Choroby nowotworowe
 • Infekcje lub stany zapalne skóry
 • Zakrzepy krwi
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Niedawny zabieg chirurgiczny
 • Choroby skóry (np. aktywna opryszczka, łuszczyca, egzema)
 • Przyjmowanie w ostatnim czasie (do 7 dni) leków przeciwbólowych lub innych rozrzedzających krew
 • Żylaki
 • Metalowe implanty

Kompendium wiedzy o Endermologia

Wróć do zabiegu Endermologia
Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.