Promocja dla studentów i uczniów w Easy Waxing w Warszawie i Wrocławiu

Promocje

Studiujesz lub uczysz się w Warszawie lub Wrocławiu? Korzystaj z najwyższej jakości depilacji, manicure i innych usług kosmetyczny w świetnych cenach. Teraz, dzięki naszej promocji od poniedziałku do środy w godzinach od 9.00 do 15.00 możesz wykonać wszystkie usługi w naszym Studiu z 20% rabatem. 

Promocja na depilację dla studentów

5 warunków promocji dla studentów

  1. Rezerwacja online – wybierz miasto, zarejestruj się i umów wizytę online korzystając z przycisków poniżej. Przy rezerwacji online dodaj dopisek „Promocja studencka”.
  2. Czas wizyty – pamiętaj, że promocyjne zabiegi wykonujemy od poniedziałku do środy w godzinach od 9.00 do 15.00.
  3. Legitymacja studencka lub uczniowska – przy płatności pokaż ważną legitymację studencką lub uczniowską wystawioną na Twoje imię i nazwisko. Nie możesz mieć więcej niż 26 lat.
  4. Płatność gotówką – promocja nie łączy się z pozostałymi ofertami specjalnymi oraz Kartą Easy Waxing i  jest ważna tylko przy płatności gotówką. 
  5. Promocja nie obejmuje zabiegu przekłuwania uszu, opalania natryskowego, depilacji laserowej, liftingu, laminacji oraz geometrii brwi.  

Umów wizytę
online

Z jakich usług promocyjnych najchętniej korzystają studentki?

Z doświadczenia wiemy, że studentki kochają depilacją brazylijską. Więcej na jej temat przeczytasz tutaj.

Drugim najpopularniejszym zabiegiem jest manicure i pedicure. Zdjęcia naszych prac prezentujemy na stronie Easy Nails w zakładce Zdjęcia Manicure.

Jak jeszcze bardziej obniżyć ceny zabiegów w Easy Waxing?

W wybranych godzinach mamy ograniczone czasowo oferty specjalne – takie jak happy hours między 14.00 a 16.00 lub promocje na wybrane usługi między 10.00 a 14.00. Promocje możesz sprawdzać na bieżąco w naszym panelu rezerwacji online.

Zapraszamy❤

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.