Easy Waxing – Zabiegi – Manicure

Wybierz rodzaj manicure:

Manicure

W salonach Easy Waxing wykonujemy zabiegi manicure dla pań oraz manicure dla mężczyzn. W ofercie mamy zabiegi samej tylko pielęgnacji dłoni i płytek paznokciowych lub łączone z malowaniem paznokci. Można u nas również zdjąć stary lakier. Ściąganie starego lakieru jest bezpłatne dla osób, które zdecydują się u nas wykonać kolejny manicure. Korzystamy z najlepszych znanych na świecie marek lakierów do paznokci.

Możesz u nas wykonać:

  • Manicure klasyczny – staranne przygotowanie płytki paznokciowej, światowej klasy lakiery w 300 kolorach do wyboru, ochronna odżywka i znakomity utrwalacz – oto zalety najbardziej znanego systemu manicure w odsłonie Easy Waxing. Dostępny także w wersji french.
  • Manicure hybrydowy – to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. Paznokcie po wypielęgnowaniu pokrywane są powłoką efektowną i trwałą – lakier utrzymuje się na paznokciach nawet dwa tygodnie. Płytki pozostają zdrowe i mocne.
  • Manicure Vinylux – łączy cechy manicure klasycznego i hybrydowego. Dostępny również w wersji french.
  • Manicure japoński – gwarantuje połysk bez lakieru i zdrowy wygląd płytek. To zasługa wcierania w paznokcie terapeutycznej pasty opartej na naturalnych składnikach i polerowania do perłowego lśnienia.
  • Manicure terapeutyczny – znakomicie poprawia wygląd paznokci dzięki połączeniu manicure biologicznego z intensywnie działającą odżywką. Możesz go łączyć z malowaniem paznokci.
  • Manicure SPA – rozkoszny luksus dla dłoni obejmujący manicure klasyczny i intensywnie działające kosmetyki peelingujące, nawilżające, ujędrniające.
  • Męski manicure – dostępny w wersji klasycznej i SPA. Rezultaty to zadbana, aksamitna skóra dłoni, wypielęgnowane skórki oraz paznokcie z dyskretnym, zdrowym połyskiem.

Jeżeli interesuje cię intensywna pielęgnacja dłoni i paznokci, mamy dla ciebie dodatkowo dwa wyjątkowe zabiegi:

  • Kąpiel parafinowa na dłonie – wykonywana również w połączeniu z ampułką lub produktem pielęgnacyjnym. To najlepszy zabieg na błyskawiczną i gruntowną poprawę wyglądu dłoni.
  • IBX System – to zdobywający coraz więcej fanów bardzo skuteczny zabieg wzmacniający paznokcie. Na paznokcie nakładana jest innowacyjna odżywka, która – w przeciwieństwie do preparatów innych firm – wnika w płytkę, a nie tylko ją pokrywa. Całość paznokcia pokrywana jest następnie niewidoczną powłoką ochronną.
Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.