Peeling Kawitacyjny Warszawa i Wrocław w salonach Easy Waxing

Spis treści:

 1. Informacje o zabiegu
 2. Umawianie wizyt online
 3. Cennik – Peeling Kawitacyjny Warszawa
 4. Cennik – Peeling Kawitacyjny Wrocław
 5. Wskazania do zabiegu
 6. Przeciwwskazania
 7. Peeling kawitacyjny – kompendium wiedzy
Peeling kawitacyjny
Peeling Kawitacyjny Warszawa i Wrocław w salonach Easy Waxing - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Peeling Kawitacyjny Warszawa i Wrocław w salonach Easy Waxing - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Peeling kawitacyjny

Kawitacja to zjawisko fizyczne powstające w cieczy pod wpływem działania fali ultradźwiękowej polegające na gwałtownej zamianie fazy ciekłej w fazę gazową. Ultradźwięki, które trafiają na zwilżoną powierzchnię skóry, powodują, że z cieczy powstają pęcherzyki rozrzedzonego gazu. Pęcherzyki te błyskawicznie pękają w reakcji na drgania wywołane przez wciąż docierające do powierzchni skóry fale ultradźwiękowe.

Powstają wtedy obszary zwiększonego i zmniejszonego ciśnienia a nawet próżni, które rozluźniają zawartość porów skórnych i mieszków włosowych, pozwalając usunąć ich zawartość. Kawitacja powoduje też rozluźnienie spoiwa łączącego komórki naskórka, dzięki czemu martwe jego warstwy ulegają usunięciu. Peeling kawitacyjny oczyszcza cerę, a przy okazji fale ultradźwiękowe wywołują w skórze efekt mikromasażu, który sprzyja poprawie krążenia krwi. Ułatwia to penetrację substancji aktywnych w głąb skóry i w efekcie – jej dotlenienie. W rezultacie po zabiegu cera jest odświeżona, oczyszczona, wygładzona i doskonale nawilżona. Peeling kawitacyjny działa kojąco i wspomaga regenerację cery. Wykazuje też działanie antyseptyczne, dzięki czemu jest pomocny przy leczeniu zmian trądzikowych.

Umów wizytę
online

Jak przebiega peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny wykonywany jest przy użyciu specjalnej głowicy, która emituje ultradźwięki, i z wykorzystaniem zjawiska kawitacji. Rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia cery z makijażu i zanieczyszczeń oraz jej tonizowania, podobnie jak w przypadku mikrodermabrazji i oxybrazji. Następny krok to nawilżenie skóry – wykorzystuje się do tego najczęściej sól fizjologiczną. Na wilgotną skórę przykładana jest głowica emitująca ultradźwięki. Kosmetyczka przesuwa przyrządem po obszarze skóry poddawanym peelingowi, omijając znamiona. Zabieg kończy się po kilkunastu minutach. Na zakończenie może być nałożona maska pielęgnacyjna. Aby sprawdzić jak wygląda zabieg polecamy wpisać w wyszukiwarkę youtube frazy „peeling kawitacyjny Warszawa” lub „peeling kawitacyjny Wrocław”.

Cennik – Peeling Kawitacyjny Warszawa

Oferujemy peeling kawitacyjny Warszawa w trzech wariantach. Standardowa wersja to połączenie maski odżywczej i kremu, idealne dla podstawowej pielęgnacji skóry. Wersja PLUS zawiera dodatkowo algi, zapewniające głębszą regenerację. Najbardziej zaawansowany jest peeling kawitacyjny DE LUX, oferujący najbogatszy zestaw składników dla kompleksowej pielęgnacji. Każdy z tych zabiegów został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalne efekty przy jednoczesnym komforcie i relaksie klienta.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Peeling kawitacyjny STANDARD (z maską odżywczą i kremem)119zł109zł
Peeling kawitacyjny PLUS (z algami i kremem)139zł129zł
Peeling kawitacyjny DE LUX (najbogatszy zestaw składników)159zł149zł

Cennik – Peeling Kawitacyjny Wrocław

Nasza oferta to także peeling kawitacyjny Wrocław. Również tutaj dostępny jest peeling w wersji STANDARD, PLUS oraz DE LUX, łączący serum, algi i krem. Dzięki naszym zabiegom klientki mogą cieszyć się głęboko odżywioną, promienną skórą bez względu na ich typ cery. Wybierz najlepszy dla Ciebie wariant i umów się na wizytę w gabinecie. Jeśli masz wątpliwości, chętnie doradzimy Ci optymalne rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Peeling kawitacyjny STANDARD (z maską odżywczą i kremem)149zł129zł
Peeling kawitacyjny PLUS (z algami i kremem)159zł139zł
Peeling kawitacyjny DE LUX (z serum, algami i kremem)179zł159zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google – Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje – peeling kawitacyjny Warszawa i Wrocław tanio:)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Peeling Kawitacyjny Warszawa oraz Promocje Peeling Kawitacyjny Wrocław. Tani peeling kawitacyjny? To możliwe:) Po wejściu w naszą rezerwację online, pod najpopularniejszymi zabiegami, znajdziecie Państwo dział promocji z aktualnymi ofertami specjalnymi.

Jakie są efekty zabiegu?

Pierwsze efekty peelingu kawitacyjnego widać już po pierwszym zastosowaniu: skóra jest wyraźnie gładsza i promienna, a także czysta, świeża, zregenerowana i dotleniona. Efekt wyciszenia zmian zapalnych uwidacznia się najczęściej na drugi dzień po zabiegu, a w kolejnych dniach staje się bardziej wyraźny. Wymienione widoczne gołym okiem efekty peelingu kawitacyjnego to rezultaty korzystnego działania zabiegu na poziomie komórkowym:

 • dzięki naprzemiennemu działaniu wysokiego i niskiego ciśnienia oczyszcza skórę
 • usunięcie martwych komórek naskórka
 • uwalnia pory i mieszki włosowe od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych
 • pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie antyseptyczne
 • regeneruje skórę
 • wspomaga dzięki mikromasażowi mięśnie mimiczne
 • zwiększa mikrokrążenie
 • nawilża cerę
 • poprawia wymianę jonową, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
 • skóra po zabiegu jest czysta, świeża, zregenerowana i odmłodzona

Jak często wykonywać peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny można wykonywać przez cały rok – jednorazowo lub cyklicznie. Zaleca się po pierwszym zastosowaniu odczekać 2-3 tygodnie, a potem poddać serii zabiegów po jednym na tydzień w cyklu trwającym przez 5-6 tygodni. Ponieważ zabieg nie narusza struktury skóry, a jedynie usuwa zrogowaciałe, martwe warstwy naskórka, nie ma przeciwwskazań do regularnego, okresowego stosowania peelingu kawitacyjnego. Bez obaw regularnie mogą go wykonywać także osoby o cerze wrażliwej, naczynkowej i młodej – jest to zabieg delikatnie działający, nie powodujący przegrzewania skóry.

Wskazania do peelingu kawitacyjnego

Zabieg jest polecany w celu:

 • załagodzenia zmian trądzikowych i usunięcia wągrów, zaskórników;
 • odświeżenia i dotlenienia cery – także osobom palącym papierosy;
 • nadania skórze promienności przed wielkim wyjściem;
 • oczyszczenia skóry przed innymi zabiegami kosmetycznymi;
 • poprawy jędrności skóry;
 • zmniejszenia cellulitu;
 • regeneracji skóry zmęczonej, przesuszonej, np. po pobycie na słońcu lub w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach.
Czy peeling kawitacyjny Warszawa / Wrocław można łączyć z innymi zabiegami?

Tak, peeling kawitacyjny z uwagi na swoje wybitnie oczyszczające działanie może być stosowany jako zabieg przygotowujący cerę do dalszej interwencji kosmetycznej – na przykład jako przygotowanie do oczyszczania wodorowego. Jest to wskazane szczególnie, jeśli kolejny zabieg wiąże się z aplikacją preparatów intensywnie pielęgnujących cerę. Pozbycie się zrogowaciałych warstw naskórka powoduje, że kosmetyki będą wnikać w skórę łatwo i głęboko.

Przeciwwskazania:

Są to:

 • ciąża i karmienie piersią;
 • choroby nowotworowe skóry;
 • rozrusznik serca;
 • metalowe implanty lub aparaty ortodontyczne czy protezy dentystyczne z elementami metalowymi;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • rany, przerwania ciągłości skóry;
 • stany ropne, infekcje;
 • epilepsja;
 • nerwica wegetatywna;
 • gruźlica;
 • gorączka i aktywna infekcja ogólna.

Więcej informacji

Dla osób z naukowym zacięciem polecamy artykuł na Wikipedii na temat zjawiska kawitacji ultradźwiękowej. Tych wszystkich, którzy chcą skorzystać z zabiegu i cieszyć się idealną cerą, bez konieczności robienia doktoratu z fizyki, zapraszamy do naszego salonu Easy Waxing we Wrocławiu i Warszawie:) #peeling kawitacyjny warszawa #peeling kawitacyjny wrocław

Kompendium wiedzy o peelingu kawitacyjnym

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.