Manicure Żelowy Warszawa | Paznokcie Żelowe w Warszawie

Spis treści:

 1. Informacje o zabiegu
 2. Umawianie wizyt online
 3. Cennik – Paznokcie Żelowe Warszawa
 4. Cennik – Paznokcie Żelowe Wrocław
 5. Przygotowanie do zabiegu
 6. Przeciwwskazania
 7. Manicure Żelowy – kompendium wiedzy
Manicure żelowy z jesienną stylizacją hybrydową (bordowy french)
Manicure Żelowy Warszawa | Paznokcie Żelowe w Warszawie - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Manicure Żelowy Warszawa | Paznokcie Żelowe w Warszawie - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Manicure żelowy, hybrydowy, vinylux czy też terapeutyczny – każdy manicure, nawet ten bez pomalowanych paznokci, spowoduje, że nasze dłonie będą prezentować się lepiej i zdrowiej.

Zadbane ręce to wizytówka nowoczesnej kobiety i sposób na zwiększenie pewności siebie czy to przykładowo podczas publicznych wystąpień, spotkań biznesowych, ale także w życiu prywatnym, kiedy po prostu chcemy zadbać o dłonie narażone na czynniki pogodowe, działanie detergentów lub zniszczone częstą pracą w ogródku. Ponieważ zarówno kobiety zarówno jak i mężczyźni coraz częściej dbają o wygląd paznokci to właśnie manicure jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów, które wykonujemy w Studio Easy Waxing.

Do tej pory nasze klientki oraz klienci bardzo chętnie wybierali manicure hybrydowy, który jest trwały i pozwala cieszyć się pięknym wyglądem paznokci co najmniej 2 tygodnie bez odprysków. Jednak przy użyciu tylko hybrydy, nie jesteśmy w stanie przedłużyć płytki paznokcia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy do oferty salonu wprowadzić manicure żelowy, który taką możliwość zapewnia.

Jakie są zalety wykonywania manicure żelowego?

Jak w przypadku wszystkich innych zabiegów z oferty, wykonanie manicure żelowego wiąże się z pewnymi zaleceniami i przeciwwskazaniami. Przedstawmy jednak najpierw jego zalety:

 • Możliwość przedłużenia płytki paznokcia, co dla Pań mających z różnych przyczyn trudności z „zapuszczeniem” dłuższych paznokci jest naprawdę korzystne;
 • Stylizację łatwo zmienić z każdą kolejną wizytą bez konieczności ściągania bazowego podkładu żelowego. Odrost uzupełnia się małą ilością preparatu, po czym wyrównuje, aby paznokieć był gładki. Następnie na wygładzona powierzchnie można nałożyć np. lakier hybrydowy;
 • Jest bardzo trwały i odporny na mechaniczne uszkodzenia, dzięki utwardzaniu w lampie UV;
 • Za pomocą manicure żelowego można wykonać nawet bardzo śmiałe stylizacje posiłkując się użyciem wielu fantazyjnych ozdób;
 • Z pewnością docenią go osoby, którym często łamią się paznokcie.

Krótkie i połamane paznokcie, a przez to mało estetyczny wygląd dłoni, to już powoli przeszłość.

Przedłużanie żelem oraz wykonanie ciekawej stylizacji hybrydowej utrzymującej się bez odpryskiwania przez nawet trzy tygodnie, nie uszkadzając przy tym płytki paznokcia to nasz nowy zabieg. Mamy nadzieję, że stanie się tak samo popularny jak i inne rodzaje manicure w naszym salonie.

Umów wizytę
online

Cennik – Manicure Żelowy Warszawa – wkrótce!

ZabiegCenaCena kartą Easy Waxing
Przedłużenie paznokci żelem i stylizacja hybrydowa 1 kolor--
Uzupełnienie żelu i stylizacja hybrydowa 1 kolor--
Ściąganie żelu--

Cennik – Manicure Żelowy Wrocław – wkrótce!

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Przedłużenie paznokci żelem i stylizacja hybrydowa 1 kolor--
Uzupełnienie żelu i stylizacja hybrydowa 1 kolor--
Ściąganie żelu--

Paznokcie żelowe – czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Jeżeli poprzednia stylizacja paznokci została wykonana w innym studio urody prosimy o taką informację przy umawianiu wizyty. Umożliwi nam to rezerwację odpowiedniej ilości czasu na wykonanie usługi.

przedłużone paznokcie żelowe z efektem syrenki na tle beżowego swetra

Czy manicure żelowy jest zdrowy dla paznokci?

Przede wszystkim należy pamiętać, żeby nie odrywać w żaden sposób stylizacji od płytki. Jeśli żel został uszkodzony mechanicznie, np. przez przekrojenie nożem, mocne uderzenie, itp., prosimy jak najszybciej umówić się na korektę stylizacji.

Najważniejsze w wykonywaniu każdego rodzaju manicure – a więc i żelowego – są sterylne narzędzia. Kolejnym ważnym czynnikiem, jest użycie jednorazowej polerki lub pilnika, o odpowiedniej gradacji, które przy matowieniu naturalnej płytki paznokcia, nie uszkodzą jego wierzchniej warstwy. Równie ważna jest precyzja w nakładaniu preparatu, (aby pod stylizację nie dostały się pęcherzyki powietrza). Jeśli zachowamy te wszystkie zasady, to będziemy mogli cieszyć się manicure żelowym przez długie lata, bez konieczności ściągania go co jakiś czas, a jedynie przybywając na uzupełnienie odrostu.

Umawiając wizytę w Easy Waxing, mogą być Państwo pewni, że wszelkie narzędzia użyte do każdego rodzaju zabiegu są sterylizowane w autoklawie a pilniki i polerki są jednorazowe. Nasze specjalistki od paznokci mają ukończone odpowiednie kursy stylizacji paznokci i mają wieloletnie doświadczenie w ich upiększaniu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • Grzybica i drożdżyca paznokci
 • Stany zapalne, ropne oraz infekcyjne
 • Brodawki
 • Przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)
 • Stany alergiczne, alergie na żel
 • Zakażenie pałeczka ropy błękitnej (tzw. zielone paznokcie)
 • Cukrzyca – jeśli występuje, prosimy o tym poinformować kosmetologa wykonującego zabieg.
Paznokcie żelowe Warszawa – więcej informacji

Więcej informacji i zdjęć naszych prac znajduje się na naszym koncie na Instagramie – Easy Nails – pod hashtagami #paznokcie żelowe warszawa i #manicure żelowy warszawa. Zapraszamy:)

Kompendium wiedzy o Manicure Żelowy

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.