Depilacja Mężczyzn Boyzilian Bikini w Warszawie i Wrocławiu

Spis treści:

 1. Informacje o zabiegu
 2. Umawianie wizyt online
 3. Cennik – Depilacja Mężczyzn Warszawa
 4. Cennik – Depilacja Mężczyzn Wrocław
 5. Efekty depilacji
 6. Przygotowanie do zabiegu
 7. Promocje
 8. Przeciwwskazania
 9. Depilacja Mężczyzn – kompendium wiedzy
Depilacja mężczyzn Warszawa
Depilacja Mężczyzn Boyzilian Bikini w Warszawie i Wrocławiu - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Depilacja Mężczyzn Boyzilian Bikini w Warszawie i Wrocławiu - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Depilacja mężczyzn

Od zarania dziejów panowie pokryci tu i ówdzie owłosieniem byli postrzegani jako uosobienie męskości w całej jej okazałości. Jednakże, już od przeszło kilkudziesięciu lat przekonanie to powoli odchodzi do lamusa. Oczywiście, o gustach się nie dyskutuje. Jednakże faktem pozostaje to, że obecnie mężczyźni coraz częściej pieczołowicie dbają o swój wygląd. Siłownia, zdrowa dieta i … zabiegi kosmetyczne wśród innych. Wobec tego zdecydowaliśmy się wyjść mężczyznom naprzeciw poprzez włączenie do naszej oferty kompleksowych usług dedykowanych dla Panów, tak jak męska depilacja bikini. Depilacja bikini u mężczyzn, boyzilian, manzilian – dla tych, którzy widzą te terminy po raz pierwszy mogą stanowić one zagadkę. W rzeczywistości odnoszą się do jednego zabiegu czyli depilacji intymnej u mężczyzn.

Dlaczego depilujemy lepiej niż inni?

Cennik – Depilacja Mężczyzn Warszawa

Cennik depilacji woskiem w Studiu Depilacji i Kosmetyki Easy Waxing w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 39. Orientacyjne czasy najpopularniejszych zabiegów: depilacja woskiem nóg – 30 min, depilacja bikini – 20 min, depilacja rąk – 25 min, depilacja pach – 10 min, depilacja wąsika – 5 min.

Depilujemy przy użyciu własnej produkcji delikatnego wosku z wyciągiem z rumianka.

Depilacja - partie ciałaPanPan z kartą Easy Waxing
Regulacja brwi woskiem39zł35zł
Regulacja brwi pęsetą45zł39zł
Wąsik--
Broda--
Policzki35zł25zł
Twarz--
Całe ręce90zł79zł
Połowa rąk69zł55zł
Pachy59zł49zł
Szyja i kark59zł49zł
Dekolt / Tors75zł69zł
Brzuch / Kresa biała49zł39zł
Brzuch i pępek79zł65zł
Plecy135zł109zł
Plecy połowa69zł59zł
Plecy i ramiona169zł149zł
Ramiona59zł49zł
Całe nogi140zł120zł
Uda85zł70zł
Uda 1/259zł49zł
Kolana15zł12zł
Łydki85zł70zł
Łydki 1/255zł45zł
Bikini klasyczne119zł99zł
Całe nogi + bikini klasyczne--
Bikini brazylijskie męskie - Boyzilian bikini (wosk Lycon)239zł219zł
Całe nogi + bikini brazylijskie--
Bikini Picasso (1 wzorek)+ 75zł+ 60zł
Bikini Picasso kolor (1 kolorowy wzorek)+ 125zł+ 105zł
Pośladki59zł49zł
Palce u nóg/rąk19zł10zł

Cennik – Depilacja Mężczyzn Wrocław

Cennik depilacji woskiem miękkim w Easy Waxing we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. Depilujemy przy pomocy własnej produkcji delikatnego wosku z wyciągiem z rumianka.

Depilacja - partie ciałaPanPan z kartą Easy Waxing
Regulacja brwi woskiem29zł25zł
Regulacja brwi pęsetą35zł29zł
Policzki29zł25zł
Twarz--
Całe ręce79zł69zł
Połowa rąk69zł59zł
Pachy55zł49zł
Szyja i kark55zł45zł
Dekolt / Tors69zł59zł
Brzuch39zł35zł
Brzuch i pępek59zł55zł
Plecy129zł109zł
Plecy połowa89zł69zł
Plecy i ramiona139zł124zł
Ramiona49zł41zł
Całe nogi129zł119zł
Uda69zł59zł
Uda 1/255zł45zł
Kolana20zł15zł
Łydki69zł59zł
Łydki 1/239zł35zł
Bikini klasyczne99zł85zł
Bikini brazylijskie męskie - Boyzilian bikini (wosk Lycon)259zł239zł
Całe nogi + bikini brazylijskie PROMOCJA!--
Bikini Picasso (1 wzorek)--
Pośladki49zł39zł
Palce u rąk/nóg15zł10zł
Baczki29zł25zł
Kark29zł25zł

Za każdym sukcesem mężczyzny stoi wyjątkowa kobieta?

Chodzi pogłoska, że mężczyźni poddający się zabiegom depilacji intymnej w Warszawie są wysyłani do salonu głównie z inicjatywy ich lepszych połówek. Prawda jest taka, że Panowie coraz częściej z własnej i nieprzymuszonej woli decydują się z różnych powodów skorzystać z tego zabiegu. Oto niektóre z nich:

 • Depilacja bikini utożsamiana jest z poczuciem komfortu i pewności siebie w każdej sytuacji – na basenie, siłowni czy w momentach intymnych.
 • Wydajność – nie trzeba poświęcać wielu godzin na usunięcie owłosienia z okolic bikini maszynką do golenia.
 • Skuteczność – bezpośrednio po depilacji uzyskujemy efekt „gładkiej skóry” utrzymujący się średnio do dwóch tygodni od dnia depilacji.
 • Higiena – likwidując owłosienie łatwiej utrzymać nam czystość ciała. Dzięki temu nawet jeżeli kolokwialnie mówiąc zostaniemy wzięci z zaskoczenia to zachwycimy partnera zmysłowym zapachem.
 • Zdrowie – skóra mężczyzn dość obficie wytwarza łój, który stanowi znakomitą pożywkę dla drobnoustrojów. Po depilacji łatwiej utrzymać higienę, a co za tym idzie zmniejszyć ryzyko pojawienia się stanów zapalnych i pryszczyków.
 • Estetyka – dzięki depilacji odkrywamy prawdziwą urodę męskiego ciała i skutecznie odwołujemy się do swojego wewnętrznego Adonisa.

Męska depilacja intymna bez tajemnic

Jak sama nazwa wskazuje zabieg polega na usunięciu niechcianego owłosienia z męskich okolic intymnych. Najskuteczniejsze oraz praktykowane przez nasze specjalistki metody obejmują depilację woskiem miękkim bądź też woskiem twardym Lycon. Oferujemy Państwu dwie możliwości depilacji mężczyzn Warszawa i Wrocław. Depilacja intymna w opcjach różniących się zakresem objętym przez zabieg. Bikini klasyczne dotyczy jedynie pozbycia się owłosienia z pachwin, czyli włosków spoza linii bielizny. Natomiast, bikini brazylijskie to depilacja całkowita okolicy intymnej, tj. okolice wzgórka łonowego, moszny wraz z przestrzenią między pośladkami.

Bez pracy nie ma kołaczy

Jak w przypadku każdego rodzaju depilacji ból podczas zabiegu może być odczuwalny zwłaszcza, że mówimy o tak delikatnej partii ciała. Jego natężenie jest różnie odbierane, gdyż zależy to od osobistego progu bólu. W celu przeciwdziałaniu ewentualnemu dyskomfortowi najłatwiej wziąć głęboki wdech… i zaraz będzie po wszystkim. Z doświadczenia możemy pocieszyć tym, iż pierwsza depilacja jest najbardziej bolesna. Przy kolejnych, włoski odrastają już cieńsze oraz mniej gęste więc odczucia podczas depilacji są odpowiednio mniej intensywne.

„Zrobię to raz, a dobrze”

Zabieg depilacji bikini męskiego jest zabiegiem, który trzeba powtarzać. Częstotliwość z jaką należy rozważać kolejne wizyty różni się dla każdego klienta, gdyż kluczowym jest tutaj szybkość odrastania włosów. Wobec tego, należy obserwować długość włosków na bieżąco i dopiero wtedy, gdy będzie w granicach od 0,5 cm do 1 cm zgłosić się do nas na wizytę. Standardowo jest to czas dłuższy niż 2 tygodnie od ostatniej wizyty.

Przygotowanie do zabiegu nigdy nie było prostsze

Najpierw należy upewnić się czy nie mamy przeciwskazań do wykonania zabiegu, takich jak świeżo opalona skóra, z ranami i obrzękami lub poddanej wcześniej epilacji. Aby uzyskać optymalne efekty należy zadbać o odpowiednią długość włosa – jak już wcześniej wspominaliśmy jest to około od 0,5 cm do 1 cm długości. Żeby podnieść komfort podczas wykonywanej usługi zalecamy wzięcie bezpośrednio przed wizytą prysznica bądź rozważenie odświeżenia się w toalecie dostępnej do użytku klientom.

W Easy Waxing jesteśmy wierni najwyższym standardom

Naszym celem jest perfekcyjnie dokładna depilacja. Dlatego też w przypadku pozostawienia jakichkolwiek włosków w ciągu 3 dni od zabiegu wszelkie poprawki wykonujemy gratis. Prawo do reklamacji przysługuje tym, którzy zgodnie z naszymi wskazówkami przygotowali się do wykonywanego zabiegu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google – Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje – męska depilacja tanio

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław. Tania depilacja męska w Warszawie i Wrocławiu – to możliwe:) Sprawdź nasze oferty specjalne w panelu rezerwacji online.

Przeciwwskazania – depilacja mężczyzn

Tak jak przy depilacji woskiem miękkim

Kompendium wiedzy o depilacja mężczyzn

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.