Easy Waxing – Zabiegi – Pedicure

Wybierz rodzaj pedicure:

Pedicure

Stopy zasługują na tak samo dobre traktowanie, jak dłonie. Pedicure dostępne w salonach Easy Waxing łączy zabiegi pielęgnacyjne z upiększającymi. Zapewniamy różnorodną ofertę pedicure, dzięki której zarówno paznokcie, jak i skóra stóp zyskają zdrowie i atrakcyjny wygląd. Możesz zdecydować się na:

  • Pedicure klasyczny – to pielęgnacja skóry stóp i paznokci w najbardziej znanej wersji. Zabieg można łączyć z malowaniem lakierami klasycznymi renomowanych światowych marek.
  • Pedicure hybrydowy – gwarantuje skórze stóp miękkość, dobre nawilżenie, a paznokciom – ochronę i trwałość koloru nawet do 4 tygodni. Oparty o produkty Shellac lub Gelish.
  • Pedicure japoński – idealny jako zdrowa terapia dla paznokci potrzebujących specjalnej troski i intensywnego odżywienia oraz kiedy wymagasz naturalnego wyglądu płytek paznokciowych na stopach, a jednocześnie oczekujesz połysku bez lakieru.
  • Pedicure terapeutyczny – to klasyczna pielęgnacja w połączeniu z intensywnym odżywianiem, którego najwłaściwsza wersja jest dobierana w oparciu o stan paznokci. Idealny dla płytek miękkich i słabych, twardych i kruchych oraz rozdwajających się.
  • Pedicure SPA – najlepsze, co możesz dać swoim stopom. Aromatyczna kąpiel, peeling, nawilżanie i odżywianie w połączeniu z relaksującym masażem – to oferta Easy Waxing.
  • Męski pedicure – to sposób na stopy miękkie i aksamitne w dotyku oraz wypielęgnowane i gustownie uformowane płytki paznokciowe. Oferta dedykowana jest panom w każdym wieku.

Wymienione wyżej zabiegi pedicure możesz dodatkowo uzupełnić o:

  • Kąpiel parafinową do stóp – najlepszy sposób na szybkie i bardzo skuteczne nawilżenie oraz odżywienie stóp. Polecana szczególnie dla stóp o szorstkiej skórze.
  • Pedicure Callus Peel – wyjątkowo skuteczny zabieg usuwania zrogowaciałego naskórka na stopach przy użyciu mieszaniny specjalnie dobranych kwasów kosmetycznych. Idealny dla osób skarżących się na zgrubiały naskórek i pękające pięty.
Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.