Easy Waxing – Metody Depilacji

Wybierz rodzaj depilacji:

Depilacja

Depilacja to zabieg usuwania niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała. Można wykonywać ją woskiem, pastą cukrową, depilatorem, laserem, preparatami kosmetycznym nakładanymi na skórę, maszynką do golenia. W Easy Waxing stawiamy na zabiegi z wykorzystaniem wosku i pasty cukrowej – wykonujemy je najwyższej jakości preparatami sporządzonymi według autorskich receptur. To jedyna taka oferta w Polsce.

W naszych salonach dostępne są następujące zabiegi:

  • Depilacja woskiem rumiankowym – wykonywana delikatnym woskiem z dodatkiem azulenu (wyciągu z rumianku o działaniu przeciwbakteryjnym, łagodzącym i kojącym). Polecana dla skór delikatnych, reagujących podrażnieniem na usuwanie zbędnego owłosienia innym rodzajem wosku.
  • Depilacja woskiem twardym – to klasyczna odmiana depilacji, w której na skórę nakładane są pasma wosku podgrzanego do 45º Celsjusza. Po zastygnięciu wosk tworzy elastyczną powłokę, którą można łatwo usunąć wraz z włoskami.
  • Depilacja pastą cukrową – niechciane owłosienie usuwane jest przy użyciu masy sporządzonej tylko z naturalnych produktów: wody, soku cytrynowego i cukru. Hit kosmetyczny wykonywany pastą sporządzoną według naszej autorskiej receptury. To najbardziej delikatna metoda depilacji, w której usuwane są nawet bardzo krótkie włoski. Pasta może być nawet kilkakrotnie nakładana na ten sam fragment ciała.
  • Depilacja brazylijska i hollywoodzka – obie polegają na usunięci niechcianego owłosienia z okolic intymnych. Ta pierwsza dotyczy tylko obszaru bikini. Depilacja Hollywood polega na usunięciu włosków także z obszaru między pośladkami.
  • Depilacja Lycon – świetnie usuwa nawet 1 mm długości włoski; zalecana do depilacji brazylijskiej. Nie tylko umożliwia odsłonięcie gładkiego ciała, ale również pielęgnuje skórę dzięki zawartym w preparacie depilującym wyciągom ziołowym.
  • Depilacja mężczyzn to zabieg wykonywany coraz częściej. Przeznaczona jest dla panów w każdym wieku. Usuwanie zbędnego owłosienia przeprowadza się na całym ciele lub na wybranych jego rejonach. Depilujemy również okolice intymne.
  • Depilacja laserowa – w naszych salonach dostępna jest depilacja laserowa – zabieg trwałego usuwania owłosienia przy użyciu laseru diodowego SHR

W naszych salonach kupisz też preparaty na wrastające włoski

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.