Mikrodermabrazja Warszawa i Wrocław w salonie Easy Waxing

Spis treści:

 1. Informacje o zabiegu
 2. Umawianie wizyt online
 3. Cennik – Mikrodermabrazja Warszawa
 4. Cennik – Mikrodermabrazja Wrocław
 5. Przeciwwskazania
 6. Mikrodermabrazja – kompendium wiedzy

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja
Mikrodermabrazja Warszawa i Wrocław w salonie Easy Waxing - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Mikrodermabrazja Warszawa i Wrocław w salonie Easy Waxing - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Jeśli stosowane przez nas w domu maseczki zakupione w drogerii nie przynoszą pożądanych rezultatów, najpewniej oznacza to, że nasza skóra przestała przyjmować ich dobroczynne składniki. Wówczas należy zastanowić się nad tym, czy nie warto by było oddać naszej cery w ręce specjalistek, które za pomocą bardziej zaawansowanych kosmetyków oraz profesjonalnej aparatury, pomogą nam pozbyć się zalegających w porach skóry zanieczyszczeń.
Wśród dostępnych w Easy Waxing metod mechanicznego oczyszczania twarzy znajdziecie Państwo mikrodermabrazję diamentową. Jeśli zastanawiacie się, czy jest to zabieg dla Was, zapoznajcie się z poniższymi informacjami. W razie wątpliwości zachęcamy również do skontaktowania się z nami pod numerami w zakładce „Kontakt”. Nasz personel z chęcią udzieli dodatkowych informacji.

Czym jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja jest zabiegiem polegającym na mechanicznym złuszczaniu naskórka warstwa po warstwie. Usunięcie warstw naskórka następuje dzięki użyciu specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Proces ścierania jest ograniczony do górnych warstw naskórka a jego intensywność jest zależna od rodzaju użytej głowicy, która jest każdorazowo dobierana przez kosmetyczkę dla danego typu cery. Mikrodermabrazja nie niszczy bariery ochronnej naskórka, jedynie lekko ją osłabia, dlatego po zabiegu zalecane jest używanie kremów z wysokim filtrem. Przygotowuję skórę na wchłanianie składników aktywnych zawartych w kosmetykach.

Dzięki usunięciu górnych warstw naskórka następuje zintensyfikowany proces tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Zastępują one stare, uszkodzone komórki widocznie wygładzając i poprawiając wygląd skóry.

Umów wizytę
online

Cennik – Mikrodermabrazja Warszawa

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Mikrodermabrazja diamentowa STANDARD
(z maską odżywczą i kremem)
149zł139zł
Mikrodermabrazja diamentowa PLUS
(z algami i kremem)
189zł179zł
Mikrodermabrazja diamentowa DE LUX
(najbogatszy zestaw składników)
219zł199zł

Cennik – Mikrodermabrazja Wrocław

Cennik zabiegów mikrodermabrazji diamentowej w Studiu Easy Waxing we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.

ZabiegCenaCena z kartą Easy Waxing
Mikrodermabrazja diamentowa STANDARD
(z maską odżywczą i kremem)
149zł129zł
Mikrodermabrazja diamentowa PLUS
(z algami i kremem)
179zł159zł
Mikrodermabrazja diamentowa DE LUX
(z ampułką, algami i kremem)
209zł189zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google – Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje – mikrodermabrazja tanio:)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław. Tania mikrodermabrazja Wrocław i Warszawa? To możliwe:) Zachęcamy do sprawdzenia naszych sezonowych ofert specjalnych na zabiegi na twarz w panelu rezerwacji online.

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Zabieg rozpoczynamy od przeprowadzenia wywiadu kosmetycznego, w którym pytamy o dotychczasową pielęgnację skóry, używane kosmetyki, przyjmowane leki oraz oczekiwania co do efektu. Kolejny krokiem jest wykonanie demakijażu oczyszczającego z nadmiaru sebum, kosmetyków i wszelkich zanieczyszczeń na powierzchni skóry. Dzięki wstępnemu oczyszczeniu osoba przeprowadzająca zabieg może dokonać oglądu stanu skóry i stwierdzić jakie działania będą potrzebne.

Następnie kosmetolog dobiera głowicę diamentową o odpowiedniej gradacji i rozpoczyna oczyszczanie, przesuwając głowicą pasmo po paśmie, uwzględniając każdy centymetr twarzy szyi i dekoltu. Złuszczona skóra, jest zasysana do wewnątrz głowicy, dzięki czemu, po skończonym działaniu maszyną, wystarczy jedynie przetrzeć twarz tonizującym kosmetykiem. Ostatnim krokiem jest zaaplikowanie maski kremowej (w wersji zabiegu „Standard”) lub algowej (wersja „De Lux”), albo też nałożenie serum i maski algowej (opcja „De Lux Plus). Cały zabieg trwa od 60 do 80 minut w zależności od wybranej wersji. Po zabiegu należy unikać wystawiania skóry na słońce przez minimum 72h oraz mniej więcej tyle samo czasu nie korzystać z sauny, siłowni oraz basenu. Powinno się również stosować kremy z wysokim filtrem.

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń) do sterylizacji narzędzi kosmetycznych. Dodatkowo narzędzia takie jak głowice do mikrodermabrazji są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce „O nas – Higiena w salonie

Jakie są efekty mikrodermabrazji? 

 • wygładzenie, poprawa struktury i kolorytu skóry
 • skóra bardziej elastyczna
 • usunięcie zaskórników
 • zmniejszenie rozszerzonych porów
 • spłycenie powierzchniowych zmarszczek;
 • usunięcie powierzchniowych przebarwień skóry (np. posłonecznych)
 • ograniczenie łojotoku
 • świeższa i młodsza skóra
 • stymulacja produkcji kolagenu

Dzięki usunięciu górnych warstw naskórka następuje zintensyfikowany proces tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Zastępują one stare, uszkodzone komórki widocznie wygładzając i poprawiając wygląd skóry.

Częstotliwość

Najlepsze efekty daje seria od 2 do 10 zabiegów co 1-3 tygodnie. Dla utrzymania efektu zalecane jest powtarzanie mikrodermabrazji co około 5-6 tygodni.

Dla kogo szczególnie przeznaczony jest zabieg mikrodermabrazji?

Zabieg polecamy szczególnie dla osób z suchą skórą, często wystawianą na działanie promieni słonecznych. Pamiętajmy jednak, że od ostatniego opalania musi minąć co najmniej 3-4 tygodnie aby móc się jemu poddać. Sprzyja on również Paniom i Panom, którzy zaleczyli trądzik i chcą pozbyć się drobnych blizn, łuszczącej się skóry, przebarwień i innych pozostałości po nim, a także wszystkim, którym zależny na poprawie jędrności skóry i redukcji drobnych zmarszczek. Warto ją również wykonać, jeśli rozpatrujemy w przyszłości, poddanie się innym zabiegom np. fotoodmładzania lub mezoterapii bezigłowej.

Czy mikrodermabrazje można wykonać jedynie w obrębie twarzy?

Mikrodermabrazję stosuje się nie tylko na obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Z powodzeniem można przeprowadzić ją na plecach i ramionach, a także w połączeniu z innymi zabiegami – na większości partii ciała. Jest to doskonały zabieg dla osób, które zaleczyły już trądzik i chcą pozbyć się pozostałych po nim przebarwień, płytkich blizn i nierówności skóry, a także dla wszystkich, którzy borykają się z problemem wrastających włosków. Zabieg (mikrodermabrazja Warszawa i Wrocław) ścieńcza wierzchnie warstwy skóry, przez co włoski, które nie przebiły się na zewnątrz wraz z innymi, mają szansę się wydostać.

Zabiegi polecane jako wzmocnienie efektu mikrodermabrazji

Jeśli chcielibyśmy uzyskać jeszcze bardziej spektakularne efekty na naszej skórze, do zabiegu mikrodermabrazji można dołożyć kosmetyki, które jeszcze silniej zadziałają na naszą korzyść. Łączymy ją najczęściej z niskoprocentowymi kwasami oraz enzymami. Przygotowanie skóry poprzez wykonanie mikrodermabrazji, spowoduje, że substancje czynne zawarte w innych kosmetykach będą wchłaniać się szybciej, przez co również szybciej zauważymy ich dobroczynne rezultaty.

Nasza aparatura wykorzystuje najnowsze technologie i spełnia wszystkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Mikrodermabrazja jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i niepowodującym uczuleń. Najlepiej wykonywać ją w okresie jesienno – zimowym, kiedy po bardziej intensywnym złuszczaniu skóra nie jest narażona na intensywne działanie promieni słonecznych. Natomiast jako przygotowanie do lata proponujemy peeling wodno-tlenowy, czyli oxybrazję.

Przeciwwskazania
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe lub grzybicze skóry
 • trądzik ropowiczy, różowaty
 • mechaniczne uszkodzenia skóry, rany
 • terapia przeciwtrądzikowa
 • zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (min po 2 miesiącach)
Więcej informacji

Więcej informacji na naszych social mediach pod hashtagami #mikrodermabrazja Warszawa #mikrodermabrazja Wrocław #mikrodermabrazja diamentowa

Kompendium wiedzy o Mikrodermabrazja

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.