Oxybrazja Warszawa i Wrocław w salonie Easy Waxing
Spis treści:
- Informacje o zabiegu
- Umawianie wizyt online
- Cennik – Oxybrazja Warszawa
- Cennik – Oxybrazja Wrocław
- Przeciwwskazania
- Oxybrazja – kompendium wiedzy
Oxybrazja – Peeling Wodno-Tlenowy – Oksydermabrazja
Oksybrazja zwana jest też peelingiem tlenowym, oksydermabrazją czy mikrodermabrazją tlenową lub tlenowo-wodną. Jest skuteczną i niezwykle higieniczną metodą na złuszczenie wierzchniej warstwy naskórka. Oksybrazja jest dużo bardziej delikatna od mikrodermabrazji korundowej czy diamentowej, bywa polecana tym, którzy z jakichś powodów nie mogą skorzystać z głębokiego złuszczenia mechanicznego, a jednocześnie oczekują świeżej i promiennej cery natychmiast po pierwszym zabiegu. To idealny zabieg przed wielkim wyjściem lub na wyjątkowe okazje, kiedy skóra błyskawicznie ma odzyskać piękny wygląd.
Czynnikiem złuszczającym są tu drobne, rozproszone kropelki jałowej soli fizjologicznej nanoszone na skórę w strumieniu powietrza wyrzucanego pod ciśnieniem ze specjalnego aplikatora. Ciśnienie to – w zależności od urządzenia dozującego – może wynieść 6-10 barów. Niezależnie od jego wysokości oksybrazja zawsze jest zabiegiem o minimalnej inwazyjności. Dzieje się tak, ponieważ cząsteczki soli fizjologicznej, które wydostają się z aplikatora, uderzając w powierzchnię skóry, powodują bezbolesne oderwanie martwych komórek naskórka i odsłonięcie głębszych jego warstw bez przerywania ciągłości tkankowej. Oksybrazja jest zabiegiem bezdotykowym – między powierzchnią skóry a dyszą aplikatora kosmetolog utrzymuje odległość ok. 1 cm.
Umów wizytę
online
Cennik – Oxybrazja Warszawa
Cennik oksybrazji w salonie Easy Waxing w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 39.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakresie oxybrazja Warszawa, w salonie Easy Waxing, gdzie dbamy o najwyższą jakość usług. Oferujemy zabiegi oxybrazji dopasowane do różnorodnych potrzeb skóry.
Nasz cennik jest elastyczny, uwzględniając zarówno standardowe zabiegi, jak i te bardziej zaawansowane. Cena każdego zabiegu zależy od wykorzystanych produktów i składników, a także od stopnia skomplikowania procedury. Dla stałych klientów, posiadających kartę Easy Waxing, przewidziane są atrakcyjne zniżki. Warto zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje także zabiegi premium, które charakteryzują się użyciem najbogatszego zestawu składników, przeznaczonych dla wymagającej skóry.
Zabieg Oxybrazji | Cena | Cena z kartą Easy Waxing |
---|---|---|
Oksybrazja Promocja | 99 zł | sprawdź Promocje |
Oxybrazja STANDARD (z maską kremową) | 165zł | 145zł |
Oxybrazja PLUS (z maską algową) | 195zł | 175zł |
Oxybrazja DE LUX (najbogatszy zestaw składników) | 229zł | 209zł |
Cennik – Oxybrazja Wrocław
Cennik zabiegów oksybrazji w salonie Easy Waxing przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 we Wrocławiu.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi oxybrazja Wrocław w naszym salonie Easy Waxing. Tutaj, podobnie jak w Warszawie, stawiamy na indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb skórnych.
Cena zabiegu jest uzależniona od wybranych opcji oraz od zastosowanych produktów. Oferujemy różne warianty zabiegów, począwszy od standardowych, po te z dodatkowymi maskami i składnikami odżywczymi. Dla naszych stałych klientów, posiadających kartę Easy Waxing, przygotowaliśmy specjalne oferty cenowe. Nasz cennik jest dostosowany tak, aby zapewnić najlepszą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
Zabieg Oxybrazji | Cena | Cena z kartą Easy Waxing |
---|---|---|
Oksybrazja Promocja | 99 zł | Sprawdź Promocje |
Oxybrazja STANDARD (z maską kremową) | 199zł | 179zł |
Oxybrazja PLUS (z maską algową) | 229zł | 209zł |
Oxybrazja DE LUX (najbogatszy zestaw składników) | 249zł | 229zł |
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google – Salon Wrocław / Salon Warszawa
Promocje – oksybrazja tanio:)
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław. Tania oxybrazja Warszawa i Wrocław – to możliwe:) Zachęcamy do sprawdzenia naszych sezonowych ofert specjalnych w panelu rezerwacji online.
Jak przebiega oxybrazja?
Zabieg rozpoczyna się od krótkiego wywiadu. Potem kosmetolog oczyszcza twarz z makijażu i zanieczyszczeń. Uzyskuje się w ten sposób wyższą skuteczność działania peelingującego, ponieważ siła wyrzucanych pod ciśnieniem cząsteczek soli fizjologicznej zostaje wykorzystana na usunięcie martwych komórek naskórka a nie warstw kosmetyków. Kolejny etap to zabezpieczenie oczu i uszu klientki przed zmoczeniem. Następnie kosmetolog albo przystępuje do wykonania zabiegu oksybrazji, albo poprzedza ją płytko działającym peelingiem enzymatycznym. Opcja druga jest stosowana, kiedy klientce zależy na pogłębieniu efektu odświeżenia, wygładzenia skóry i na uzyskaniu jej aksamitnej delikatności.
Podczas zabiegu kosmetolog przesuwa głowicą tuż nad skórą wymagającą rewitalizacji. Wydostający się z dyszy strumień kropel soli i powietrza złuszcza stary naskórek, a jednocześnie nawilża, dotlenia i przyspiesza krążenie. Im więcej razy kosmetolog przesunie aplikator po danym obszarze skóry, tym głębszy poziom złuszczenia. Przebieg zabiegu można obejrzeć wpisując w wyszukiwarkę youtube frazy „Oxybrazja Warszawa” lub „Oxybrazja Wrocław”. Ważne: niezależnie od stopnia złuszczenia naskórka oksybrazja zawsze jest zabiegiem delikatnym.
Oxybrazja – 4 efekty bezpośrednio po zabiegu
Zabieg przynosi szereg korzyści. W przeciwieństwie do innych peelingów czy laseroterapii dających efekty dopiero po kilku zastosowaniach, pozytywne efekty oksybrazji widoczne są już po pierwszej aplikacji.
Efekty bezpośrednio po zabiegu – skóra jest:
- jedwabiście gładka, promienna, świeża i o wyrównanym kolorycie;
- świetnie nawilżona, dotleniona, ukrwiona i odżywiona;
- zdezynfekowana – dzięki antyseptycznym właściwościom tlenu znikają stany zapalne i podrażnienia oraz likwidowane są bakterie beztlenowe (odpowiedzialne za powstanie trądziku);
- chłonna na składniki aktywne, zawarte w kosmetykach, które są aplikowane po wykonaniu oxybrazji
Korzyści długoterminowe wynikają z pobudzenia krążenia, które zapewnia lepsze odżywienie i dotlenienie komórek. Sprzyja to witalizacji i odmłodzeniu skóry poprzez stymulację fibroblastów odpowiedzialnych za wytworzenie kolagenu i elastyny – białek strukturalnych, które odpowiedzialne są za jędrność i elastyczność skóry
Jak często wykonywać oxybrazję
To zabieg polecany szczególnie w okresie wiosenno-letnim – ponieważ daje uczucie kojącego chłodu. Efekt odświeżenia zawsze uzyskuje się już po pierwszym zastosowaniu, ale oksybrazję zaleca się wykonać w serii kilku zabiegów aplikowanych z różną częstotliwością przy różnych problemach skórnych:
- 1x na tydzień – skóra łojotokowa, trądzikowa;
- 2x na tydzień – likwidacja cellulitu, rozstępów i zmarszczek;
- 2x w miesiącu – skóra wrażliwa, naczynkowa, sucha.
Czy oksybrazję można łączyć z innymi zabiegami?
Tak. Oksybrazję można łączyć z innymi zabiegami. Na przykład z peelingiem enzymatycznym, który przygotowuje skórę na aktywne złuszczenie martwego naskórka poprzez strumień tlenu i soli fizjologicznej jak również z oczyszczaniem wodorowym. Oksybrazja może być też procedurą przygotowującą skórę pod zabiegi działające na głębsze warstwy tej tkanki (np. maski, peelingi kwasowe czy mezoterapię mikroigłową), zwiększając ich efektywność.
Wskazania do zabiegu
Zabieg oxybrazji polecany jest:
- do odświeżenia i odkażenia skóry oraz likwidacji lub redukcji przebarwień – dlatego zaleca się go osobom z trądzikiem, z bliznami (nie tylko potrądzikowymi), o skórze poszarzałej i zmęczonej;
- przy cerze naczynkowej, wrażliwej, łojotokowej, z zaskórnikami;
- do redukcji cellulitu, rozstępów i zmarszczek – ponieważ pobudza produkcję kolagenu i elastyny poprzez stymulację fibroblastów odpowiedzialnych za wytwarzanie tych białek.
Przeciwwskazania
Zabiegu nie wykonuję się:
- przy stanach zapalnych i czynnych infekcjach (zakażenia mikrobiologiczne ogólnoustrojowe lub tylko skórne, opryszczka, łuszczyca, nowotwory);
- na skórze podrażnionej działaniem promieniowania UV lub substancjami chemicznymi;
- na świeżych bliznach;
- przy nadciśnieniu;
- u osób noszących rozrusznik serca;
- na skórze po: laseroterapii (od terapii laserem należy odczekać minimum 6 miesięcy), leczeniu kwasami (okres ochronny powinien trwać ok. 2 miesiące);
- po leczeniu trądziku retinolem (okres karencji trwa 6 miesięcy);
- przy gorączce.
Oksybrazja – to trzeba wiedzieć
- Zabieg jest w pełni bezpieczny, zawsze skuteczny i bezbolesny.
- 30 minut – tyle trwa zabieg na twarz, 60 min – na ciało.
- Oksybrazji nie wolno wykonywać w przypadku infekcji – grozi to rozsianiem drobnoustrojów i rozprzestrzenieniem się zakażenia.
- Więcej informacji na naszych social mediach
Kompendium wiedzy o Oxybrazja
- Czy oksybrazja jest podobna do peelingu kawitacyjnego?
- Czym różni się oksybrazja od mikrodermabrazji?
- Czy oksybrazja jest wskazana przy trądziku?
- Czy oksybrazja jest właściwym zabiegiem dla cery naczyniowej?
- Czy skóra intensywniej się łuszczy po wykonaniu oxybrazji?
- Jaki jest minimalny czas między kolejnymi zabiegami?
- Czy oksybrazja jest zabiegiem bolesnym?
- Czy oksybrazję można łączyć z innymi zabiegami na twarz?
- Czy oksybrazję można wykonać w ciąży i podczas karmienia piersią?
- Czy oksybrazję można wykonywać latem?
- Czy można wykonać oksybrazję mając opryszczkę?
- Jaka pora roku jest najlepsza do wykonywania oksybrazji?
- Dlaczego oksybrazję nazywa się peelingiem wodno - tlenowym?
- Jak głęboko na skórę oddziałuje oksybrazja?