Przekłuwanie Uszu Dzieciom Warszawa i Wrocław metodą Blomdahl Medical | Przekłuwanie uszu dla dorosłych

Spis treści:

 1. Informacje o zabiegu
 2. Umawianie wizyt online
 3. Cennik – Przekłuwanie Uszu Dzieciom Warszawa
 4. Cennik – Przekłuwanie Uszu Dzieciom Wrocław
 5. Postepowanie po zabiegu
 6. Przekłuwanie Uszu – kompendium wiedzy
Przekłuwanie Uszu Dzieciom Warszawa i Wrocław metodą Blomdahl Medical | Przekłuwanie uszu dla dorosłych - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Przekłuwanie Uszu Dzieciom Warszawa i Wrocław metodą Blomdahl Medical | Przekłuwanie uszu dla dorosłych - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Przekłuwanie Uszu Dzieciom i Dorosłym

Przekłuwanie Blomdahl, a ściślej: metodą Blomdahl, to obecnie jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na wykonanie dziurek na kolczyki w uszach, nosie i w pępku. Blomdahl przywiązuje szczególną uwagę do przekłuwania ciała w przypadku dzieci: dla nich wymyślono specjalny system kolczykowania, w którym od razu przekłuwa się oboje uszu, oraz serię kolczyków z plastiku medycznego pozbawionego całkowicie obecności niklu.

Przekłuwanie uszu Blomdahl Warszawa

Marka Blomdahl to także producent biżuterii hipoalergicznej (Caring Jewellery) nie zawierającej niklu – metalu, który jest przyczyną alergii u nawet 30 proc. populacji kobiet. Przekłuwanie jest zabiegiem medycznym, czyli takim, w którym dochodzi do przerwania ciągłości tkanek, ale jednocześnie zapewnione jest całkowite bezpieczeństwo sanitarne i mikrobiologiczne.

Dzięki wyeliminowaniu niklu oraz stopów z jego domieszką (również tych z udziałem metali szlachetnych takich jak złot czy srebro), udało się opracować kilka serii kolczyków pozbawionych właściwości alergennych: z tytanu i plastiku medycznego. Dzięki temu osoby poddające się kolczykowaniu nie będą doświadczały utrapień wynikających z alergii na nikiel, która mogłaby się rozwinąć po pierwszym kontakcie z tym metalem – np. po założeniu kolczyków do niedawno wykonanych dziurek.

Umów wizytę
online

Cennik – Przekłuwanie Uszu Dzieciom Warszawa

ZabiegCena
Przekłuwanie uszu Blomdahl Medical + Kolczyki169zł
Przekłuwanie 1 ucha Blomdahl Medical129zł

Cennik – Przekłuwanie Uszu Dzieciom Wrocław

ZabiegCena
Przekłuwanie uszu Blomdahl Medical + Kolczyki159zł
Przekłuwanie 1 ucha Blomdahl Medical119zł

Zabiegi przekłuwania uszu i pępka w Easy Waxing

Przeprowadza się je szybko i są praktycznie bezbolesne. Gwarantują całkowite bezpieczeństwo mikrobiologiczne osobom podającym się procedurze piercingu. Do przekłuwania używany jest specjalny przyrząd, którego żadna część – poza igłą oraz sztyftem kolczyka – nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjenta.

 • Uszy

U osób dorosłych kolczykowanie wykonuje się kolejno na każdym uchu. U dzieci – jednocześnie na obu uszach, aby oszczędzić im stresu i strachu. Można tu wybierać między kolczykami z tytanu klasy medycznej, w których część nie mająca bezpośredniego kontaktu ze skórą nie przylega bezpośrednio do ciała, lub kolczykami z plastiku medycznego, szczególnie zalecane dzieciom i tym dorosłym, którzy chcą mieć 100- proc. pewność, że nie będą mieli kontaktu z niklem. Sztyfty kolczyków hipoalergicznych mają specjalnie wyprofilowany kształt i nieco większą grubość w porównaniu do modeli tradycyjnych, oraz zaopatrzono je w zatyczkę zapewniającą cyrkulację powietrza wokół rany, co przyspiesza jej gojenie.

 • Pępek

Zastosowano tu unikatowy system wymiany części ozdobnej bez usuwania części drugiej kolczyka. Wymianę elementu zdobniczego można wykonać już w 2 tyg. po zamocowaniu kolczyków. Dla przypomnienia: w pępku proces gojenia może trwać nawet pół roku.

Bezpieczeństwo i efektywność zabiegu

Bezpieczeństwo sanitarne przekłuwania w naszym salonie osiągnęliśmy dzięki:

 • sterylne warunki wytwarzania sprzętu używanego do kolczykowania;
 • brak kontaktu końcówki urządzenia przekłuwającego z ciałem osoby poddawanej kolczykowaniu. Z płatkiem ucha, pępkiem lub nosem ma kontakt jedynie sterylna igła oraz również sterylny sztyft kolczyka;
 • zastosowanie jednorazowych kaset z kolczykami zaopatrzonych w pokrywy bezpieczeństwa, które początkowo chronią przed utratą sterylności kolczyków, a następnie (już po zabiegu) zabezpieczają przez kontaktem z krwią i wydzielinami fizjologicznymi użytkownika. Kaseta po użyciu jest traktowana jako odpad medyczny;
 • kasety przed użyciem zabezpieczane są specjalną etykietką, którą trzeba zerwać, aby można było przeprowadzić zabieg.

Zalecenia po zabiegu

Oto lista najważniejszych zasad, o których nie wolno zapominać, poddając się zabiegom kolczykowania w uszach, nosie lub pępku:

 • rany po przekłuwaniu należy dwukrotnie w ciągu dnia przemywać, a podczas kąpieli myć pod bieżącą wodą i z użyciem mydła;
 • przez pierwsze 6 tygodni po zabiegu należy stosować Blomdahl After Care – waciki dezynfekujące;
 • nie należy wyjmować kolczyków na czas mycia, dotykać brudnymi rękoma ani przekręcać ich;
 • po 6 tygodniach kolczyki wymieniane są na inne – najlepiej wybrane z oferty hipoalergicznej serii Caring Jewellery: z tytanu lub plastiku medycznego. W kolczykach mocowanych w okolicy pępka po 2 tyg. od zabiegu można wymienić część ozdobną.

Więcej informacji

Więcej informacji o zabiegu na stronie producenta – Blomdahl Medical oraz pod hashtagami #przekłuwanie uszu dzieciom Warszawa i #przekłuwanie uszu dzieciom Wrocław

Kompendium wiedzy o Przekłuwanie Uszu

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.