Menu
Tablet menu
  

Twarzą w stronę karnawału

W zeszłym roku podpowiadaliśmy, jak dzięki zabiegom z oferty Easy Waxing można sprawić, że każdy z naszych Klientów może zostać Królem/Królową Balu. W tym roku skupimy się na zaletach relaksu i zabiegów, które niwelują wpływ stresu na skórę – bo nasze emocje są kluczem do pięknego wyglądu.

 

Złość piękności szkodzi

Jeśli przyjąć za pewnik, że każde przysłowie zawiera ziarnko prawdy, to sentencja będąca tytułem tego akapitu, który właśnie czytacie, jest szczerą prawdą zawartą w każdej literze. W dodatku udokumentowaną naukowo. Z badań, których wyniki opublikowane zostały w piśmie „Biology Letters”, wynika, że stres odbiera urodę. A przecież na pięknym wyglądzie zależy nam w czasie karnawału tak samo mocno, jak na dobrym towarzystwie i świetnej oprawie muzycznej tanecznych imprez.

Stres powoduje, że mimochodem marszczymy brwi i ściągamy usta – dlatego silnie zestresowanych ludzi poznamy szybko, m.in. po pionowej zmarszczce lwa zlokalizowanej na środku czoła, po bruzdach biegnących poziomo po czole oraz opadających kącikach ust i silnie zarysowanych zmarszczkach wokół ust. Odciśnięte na twarzy piętno stresu powoduje, że osoba taka wygląda, jakby ciągle była zagniewana lub naburmuszona.

Nikt podczas zabawy nie chce tak wyglądać. I nie musi.

W Easy Waxing wiemy, jak sprawić, aby twarz przybrała wypoczęty i sympatyczny wygląd.

 

Piękno wymalowane na twarzy

Walkę ze stresem wypisanym na cerze zaczynamy od... zerknięcia w kalendarz. Im więcej czasu pozostało do karnawałowej zabawy, tym lepiej, ponieważ będzie można skorzystać z większej liczby zabiegów odmładzających, pielęgnacyjnych i upiększających.

  • Jeśli mamy miesiąc (i więcej) czasu: spokojnie możemy zdecydować się na kompleksową pielęgnację i odnowę tkanek twarzy, również z wykorzystaniem fotoodmładzania skóry. Zdążymy też rozprawić się z trądzikiem i z bliznami po nim oraz wykonać fotodepilację laserową – to dzięki zabiegom metodą IPL+RF. Będzie też można przeprowadzić kilka zabiegów mikrodermabrazji, jedną sesję z peelingiem kawitacyjnym w roli głównej, czy ok. 2 zabiegi eksfoliacji kwasami.

  • Jeśli do zabawy pozostało nam 1-2 tygodnie: wtedy warto skupić się raczej na profesjonalnym oczyszczaniu cery i jej kompleksowej pielęgnacji, niż fundować sobie po raz pierwszy zabiegi o silnym, penetrującym działaniu. Skuteczne rozwiązanie to manualne oczyszczenie cery połączone ze stymulacją i masażem prądami d'Arsonvala na dobry początek i następnie pielęgnacja z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów kosmetycznych o działaniu rozjaśniającym, liftingującym, matującym czy przynoszącym ukojenie.

  • Jeśli od balu dzieli nas tylko 1 dzień (albo zaledwie kilkanaście godzin): czasu jest wprawdzie maleńko, ale i tak warto zajrzeć do salonu Easy Waxing. Nasze kosmetyczki z pewnością doradzą, który zabieg relaksujący lub pielęgnacyjny przyniesie najwięcej korzyści zestresowanej cerze. Nawet gdyby miało to być jedynie wykonanie profesjonalnego masażu twarzy lub ciała, a z dedykowanych paniom: wyregulowanie brwi i pokrycie ich henną lub tylko przedłużenie rzęs, zabiegi te sprawią, że na swój widok w lustrze uśmiechniemy się. Siła uśmiechu jest bardzo duża: rozpogadza czoło i spojrzenie i wyraźnie unosi kąciki ust – to wystarczy, aby piękno (odrobinkę wspomożone zabiegami w naszych salonach) samo pojawiło się na twarzy.

 

Udanego karnawału :-).


Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: Wakacyjne stopy »

Skomentuj

Adresy email nie będą wykorzystywane ani przekazywane do celów marketingowych.

powrót na górę
Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing