Menu
Tablet menu
  

Depilacja Mężczyzn Boyzilian Bikini w Warszawie i Wrocławiu

Meska depilacjaDepilacja u mężczyzn wykonywana jest z takich samych powodów, jak u kobiet, czyli estetycznych i higienicznych. Do niedawna depilowali się głównie sportowcy – kulturyści, pływacy, kolarze. Teraz, ze względu na fakt, że owłosiona klatka, plecy czy pachy coraz bardziej wychodzą z mody, obserwujemy coraz większe zainteresowanie wśród Panów, którzy chcą po prostu dobrze wyglądać i podobać się swoim partnerkom. Nie do przecenienia jest wspomniany wcześniej aspekt higieniczny. Wydepilowane ciało to uczucie czystości i świeżości, trudne do osiągnięcia przy intensywnym, charakterystycznym dla mężczyzn, owłosieniu.

Dlaczego polecamy depilację Panom:

  • Likwidacja owłosienia ułatwia utrzymanie przyjemnego zapachu ciała. Panowie pocą się intensywniej i częściej od kobiet, a męski pot rozkłada się znacznie szybciej, wydzielając przy tym często nieprzyjemną woń, która wnika do włosów. Depilacja jest skutecznym sposobem na pozbycie się niemiłego zapachu.
  • Łatwiej utrzymać czystość ciała. Ze skóry pozbawionej włosów łatwiej i skuteczniej usuwa się zanieczyszczenia oraz wydzielinę gruczołów łojowych.
  • Skóra jest nie tylko gładsza, ale i zdrowsza. Skóra mężczyzn dość obficie wytwarza łój, który stanowi znakomitą pożywkę dla drobnoustrojów. Po depilacji łatwiej utrzymać higienę, a co za tym idzie zmniejszyć ryzyko pojawienia się stanów zapalnych i pryszczy.
  • Usunięcie włosów odkrywa prawdziwą urodę męskiego ciała – efekt estetyczny depilacji u mężczyzn staje się coraz bardziej istotnym powodem poddawania się tym zabiegom. Panie z pewnością potwierdzą tę tezę.

Depilacja mężczyzn - boyzilian bikini w Easy Waxing

Dzięki wydepilowaniu setek Panów w naszym salonie doskonale rozumiemy różnicę między damską i męską depilacją. Najskuteczniejsze i polecane przez nasze Studio metody depilacji u mężczyzn to depilacja woskiem miękkim bądź też woskami twardymi Lycon. Depilacja boyzilian bikini, choć nie należy do zabiegów przyjemnych, nie jest uciążliwa lub trudna do wytrzymania. Z czasem przestaje się zwracać uwagę na krótkotrwałą, niemiłą bolesność, wiedząc, że dzięki zabiegowi można na długo cieszyć się doskonałym efektem gładkiego ciała.

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Ceny i kontakt

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Depilacji Wrocław, Cennik Depilacji Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Gwarancja jakości

Naszym celem jest perfekcyjnie dokładna depilacja. Dlatego też w przypadku pozostawienia jakichkolwiej włosków w ciągu 3 dni od zabiegu wszelkie poprawki wykonujemy gratis. (obowiązuje przy zachowaniu odpowiedniej długości włosków przed zabiegiem)

Przygotowanie do zabiegu i postępowanie po depilacji
Przeciwwskazania

 

 

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę