Cennik Depilacji i Zabiegów w Easy Waxing Warszawa

Cennik

Oto nasz zaktualizowany cennik, zawierający szeroki zakres usług, od depilacji woskiem Warszawa po zabiegi upiększające. Wszystkie wymienione usługi są dostępne dla naszych klientek i klientów w centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej 39.

Cennik Depilacji i Zabiegów w Easy Waxing Warszawa

Cennik Depilacji

Cennik depilacji uzależniony jest głównie od wybranej metody usuwania niechcianych włosków. Jeśli tym, co wybierasz jest depilacja woskiem, cena w Warszawie będzie inna niż za depilację laserową w tym samym mieście. Nasz gabinet specjalizuje się w depilacji przy użyciu naturalnych składników oraz autorskich produktów, zwłaszcza rumiankowy wosk miękki i pasta cukrowa. Nasza oferta to:

Cennik Manicure

Manicure Vinylux

W naszym gabinecie Easy Waxing oferujemy nie tylko depilację, ale też szereg zabiegów dodatkowych. Odkryj naszą różnorodną ofertę manicure ukierunkowaną na upiększanie wyglądu paznokci oraz pielęgnację dłoni. Stosujemy metody klasyczne i nowoczesne. Nasze propozycje, to:

Cennik Pedicure

pedicure spa

Korzystasz z manicure? W takim razie być może zainteresuje Cię również zatroszczenie się o paznokcie u stóp. Poznaj naszą ofertę pedicure, która zapewni Twoim stopom idealny wygląd:

Cennik Depilacji Laserowej

Depilacja laserowa. Dla kogo i co warto o niej wiedzieć?

Decydujesz się na skorzystanie z oferty naszego gabinetu w centrum Warszawy, w dzielnicy Wola, nieopodal Śródmieścia? Zainteresować mogą Cię usługi depilacji laserowej oraz zabiegi wykorzystujące laser mające na celu modelowanie ciała. Skorzystaj z najnowszych technologii, które stosujemy. Nasza oferta, to:

Cennik Modelowania Ciała i Odchudzania

Zadbałaś o skuteczną depilację? Zadbaj również o swoją sylwetkę z naszymi innowacyjnymi zabiegami modelującymi ciało, takimi jak:

Cennik Zabiegów na Twarz

Mezoterapia

Nasze wsparcie to również troska o doskonałą estetykę i zdrowie Twojej twarzy. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające twarz. W naszej ofercie znajdują się:

Inne zabiegi

Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie Wola, tuż przy Śródmieściu i Centrum, gdzie profesjonalizm łączy się z relaksem i dbałością o każdy szczegół. Czekamy na Ciebie!

Umów wizytę
online

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.