Franczyza salonów kosmetycznych Easy Waxing

Franchising

Zastanawiasz się nad otwarciem własnego biznesu w branży kosmetycznej? Jesteś kosmetyczką, która poważnie myśli o otwarciu własnego salonu? A może masz już własny salon, ale nie przynosi on satysfakcjonujących dochodów, albo myślisz o otwarciu salonu dla kogoś Ci bliskiego?

franczyza salonów kosmetycznych Easy Waxing

Mamy dla Ciebie świetną propozycję na idealną współpracę. To franczyza Salonów Kosmetycznych Easy Waxing!

Sprawdź, czy przystąpienie do sieci i otwarcie własnego salonu depilacji i kosmetyki Easy Waxing to właśnie pomysł na biznes dla Ciebie.

Samodzielność i wysoka rentowność – to podstawowe korzyści, jakie przynosi franczyza. Kosmetologia i kosmetyka profesjonalna oferowane pod szyldem Easy Waxing plus Twoje umiejętności i zaangażowanie to filozofia sukcesu Twojego salonu.

Co oferujemy?

W ramach współpracy franczyzowej Easy Waxing będziesz działać pod szyldem marki znanej wielu tysiącom kobiet i mężczyzn w Polsce oraz cenionej za jakość usług i produktów. W pakiecie franczyzowym znajdują się:

 • renomowana marka – Easy Waxing to jedyne studio w Polsce specjalizujące się w depilacji naturalnymi metodami; jesteśmy ekspertami w depilacji brazylijskiej i bikini; zapewniamy również profesjonalne manicure i pedicure oraz zabiegi na twarz i ciało;
 • własne produkty kosmetyczne – nasz autorski hit to pasta cukrowa w różnych twardościach dobieranych indywidualnie do części ciała i temperatury otoczenia;
 • szkolenia – wierzymy, że tylko stałe podnoszenie kompetencji zawodowych jest drogą do mistrzostwa, dlatego naszym Franczyzobiorcom zapewniamy profesjonalne szkolenia teoretyczne i warsztaty do szlifowania umiejętności praktycznych;
 • fachowa pomoc – pomagamy szybko osiągnąć satysfakcjonujące wyniki finansowe. Znamy się na tym, gdyż co miesiąc obsługujemy ok. 1000 klientów w salonach Easy Waxing w Warszawie lub we Wrocławiu.
 • Szybki sposób na dochodowy biznes – to zapewnia nasza franczyza. Salon kosmetyczny pod szyldem Easy Waxing jest gwarancją stałego zainteresowania klientów.

Dlaczego franczyza salonu kosmetycznego Easy Waxing zamiast własnego salonu?

Decydując się na franczyzę w ramach sieci Easy Waxing masz pewność, że ponosząc wydatki, jednocześnie oszczędzasz i inwestujesz w swój własny, dochodowy biznes. O rentowności przedsięwzięcia przekonasz się już kilka tygodni po uruchomieniu salonu.

Korzyści gwarantowane dla Ciebie to:

 • Nasze doświadczenie w służbie Twojego biznesu – po 8 latach istnienia na rynku mamy wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą każdego obszaru działania salonu kosmetycznego, począwszy od zakładania działalności i wyposażania pomieszczeń po skuteczny marketing. Wiedzą tą, popartą praktycznymi przykładami, chętnie dzielimy się z naszym Franczyzobiorcami. Dostajesz zatem sprawdzony pakiet informacji i nie musisz dochodzić do sukcesu metodą prób i błędów.
 • Kosmetyki marki Easy Waxing – nie kupisz ich nigdzie indziej, gdyż to autorskie produkty sieci, dostępne tylko w naszych salonach. Klienci cenią je za najwyższą jakość oraz skuteczność działania.
 • Wygodny system umawiania wizyt – ponieważ będziesz działać w sieci, klienci mogą umawiać się do Ciebie bezpośrednio z naszych stron internetowych.
 • Marketing i reklama – współpracujemy z najlepszymi specjalistami do spraw promocji i wizerunku. To duże wydatki. Podmiotów indywidualnych, działających na małą skalę, zazwyczaj nie stać na ich ponoszenie, co mocno ogranicza promocję marki. Ty, będąc częścią naszej sieci, możesz za drobną opłatą również korzystać z bogatego doświadczenia i profesjonalizmu najlepszych marketingowców, informatyków i grafików.
 • Fachowa pomoc – pomagamy w każdej kwestii związanej z uruchomieniem i prowadzeniem salonu w sieci Easy Waxing: od doradztwa, poprzez kontakty z urzędnikami i Sanepidem, aż po negocjacje z wynajmującym lokal czy pracownikami. Zatrudniamy wykwalifikowanego radcę prawnego, dlatego możesz liczyć też na pomoc podczas ubiegania się o dotacje, kredyt czy w każdej innej sprawie związanej z franczyzą salonu kosmetycznego Easy Waxing.
 • Bezpieczeństwo – nie musisz martwić się, że w razie awarii urządzeń salon przestanie działać. Dysponujemy sprzętem zastępczym (autoklaw, frezarki…), który w ciągu jednego dnia prześlemy do Twojego salonu.
 • Wyłączność terytorialna – gwarantujemy ją każdemu Franczyzobiorcy na określonym obszarze.
 • Brak ograniczeń dla oferty zabiegów – jeśli uznasz, że na Twoim lokalnym rynku brakuje zabiegu, którego nie ma w ofercie sieci Easy Waxing, nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć zabieg w ofertę Twojego salonu.
 • Wysokie rabaty – dotyczą:
  • zakupów do salonów franczyzowych – oszczędzasz, kiedy kupujesz przez naszą firmę;
  • nabycia kosmetyków i materiałów jednorazowych po znacznie niższych cenach – gdyż sieć działa jako grupa zakupowa (w ten sposób spora część opłaty franczyzowej zwraca się od razu w tańszych zakupach);
  • zakupów wyposażenia – jako sieć mamy duże rabaty w hurtowniach wyposażenia salonów kosmetycznych, dlatego również i tutaj możesz liczyć na bardzo korzystne cenowo zakupy.

Współpracować z nami mogą:

 • Osoby bez doświadczenia w kosmetologii i przeprowadzania zabiegów depilacji, manicure, pedicure oraz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało – brak doświadczenia nie jest przeszkodą, gdyż oferujemy profesjonalne szkolenie z zakresu depilacji pastą cukrową i woskiem. Po 1-2 miesiącach praktyki pod okiem naszych kosmetyczek Franczyzobiorca będzie mógł wykonywać zabiegi samodzielnie w swoim salonie. Do zabiegów pedicure i manicure konieczne będzie zatrudnienie osoby zajmującej się tym profesjonalnie.
 • Kosmetyczki prowadzące swój salon i zainteresowane poprawą obrotów i zysków – po miesięcznym przeszkoleniu praktycznym i zmianie dotychczasowych metod pracy na zalecane przez Easy Waxing, można pracować samodzielnie.
 • Kosmetyczki, które dopiero będą zakładać swój salon kosmetyczny – profesjonalna wiedza o kosmetyce to atut. Osoby takie po przeszkoleniu i miesięcznej praktyce w salonach Easy Waxing mogą rozpocząć pracę samodzielnie.
 • Osoby. które chcą założyć salon kosmetyczny dla kogoś bliskiego (np. dla żony, partnerki). Jest to możliwe, ale z uwagi na fakt, że w Easy Waxing zwracamy baczną uwagę na najwyższą jakość oferowanych usług, warunkiem jest, aby właścicielka salonu pracowała w nim osobiście.

Uwaga, franczyza salonów kosmetycznych Easy Waxing nie jest przeznaczona dla inwestorów finansowych nastawionych jedynie na zysk. Ponieważ w naszych placówkach najważniejsze są jakość i satysfakcja z wykonanej pracy, wymagamy 100% zaangażowania w pracę w salonie. Tylko w ten sposób można nabrać coraz większej wprawy, być przykładem dla zatrudnianego personelu i na bieżąco kontrolować jakość usług.

FRANCZYZNA SALONÓW KOSMETYCZNYCH EASY WAXING – KOSZTY

Uruchomienie każdej działalności wymaga wydatków. W naszym systemie franczyzy Twój salon kosmetyczny zacznie bardzo szybko zarabiać na siebie, dlatego koszty, jakie ponosisz na początku, tak naprawdę są dla Ciebie inwestycją z wysoką stopą zwrotu finansowego. Tutaj podajemy orientacyjne wysokości największych, jednorazowych wydatków. Na spotkaniu poznasz wysokość kosztów stałych – kwoty te są ustalane indywidualnie w zależności od lokalizacji i wielkości salonu franczyzowego, który chcesz otworzyć.

Jak sfinansować otwarcie franczyzowego salonu kosmetycznego Easy Waxing?

Do wyboru masz:

 • środki własne;
 • dotacje z urzędów pracy, Unii Europejskiej, fundacji wspomagających przedsiębiorczość;
 • kredyt lub leasing.

Na spotkaniu pomożemy Ci wybrać najdogodniejszą dla Ciebie formę finansowania.

Wzorcowy salon Easy Waxing, w którym bez zakłóceń mogą na jednej zmianie pracować 2-3 osoby, powinien zawierać:

 • minimum 2 boksy/pomieszczenia kosmetyczne, 2 stoliki do manicure;
 • WC z bidetem;
 • pomieszczenie socjalne.

W kosztach uruchomienia franczyzy salonu kosmetycznego Easy Waxing zawierają się:

 • Wykończenie i przystosowanie posiadanego lub nabywanego lokalu do świadczenia usług kosmetycznych zgodnie z wymogami Sanepidu i innymi aktami prawnymi. Z naszego doświadczenia wynika, że to minimum 150 tys. PLN (kwota może być wyższa, jeśli stan lokalu wymaga większych nakładów np. na remont). W koszty trzeba wliczyć:
  • zaopatrzenie w wodę bieżącą, odprowadzenie ścieków, wykonanie wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej, wykończenie ścian;
  • wykonanie WC, boksów/pomieszczeń kosmetycznych z wyposażeniem;
  • wykonanie WC, boksów/pomieszczeń kosmetycznych z wyposażeniem;
 • Szkolenie wstępne oraz przystąpienie do sieci – szczegóły przedstawiany na spotkaniu po kontakcie. Koszt obejmuje: przeszkolenie Franczyzobiorcy oraz personelu zatrudnionego w salonie, pomoc prawną, usługi dodatkowe związane z uruchomieniem salonu franczyzowego.
 • Opłata franczyzowa – wnoszona jest co miesiąc na rzecz sieci Easy Waxing. Jej wysokość ustalana jest indywidualnie w zależności od miasta, w którym otwierasz swój salon, oraz liczby pracowników. Sposób jej ustalania przedstawiamy dokładnie na spotkaniu.
 • Opłata marketingowa – to ponoszona co miesiąc niewielka kwota związana z wydatkami marketingowymi na rzecz sieci. Jej dokładną wysokość podajemy na spotkaniu.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej poświęconej systemowi franczyzowemu Easy Waxing: https://franczyza.easywaxing.pl/ lub pod adresem e-mail: franczyza(@)easywaxing.pl

Woman Newsletter
Waxing always on time

Always up to date? Subscribe to our newsletter.