Menu
Tablet menu
  

Zabiegi na rzęsy: laminacja, lifting, intensywna odżywka

kepki-rzesDługoterminowe podkreślenie urody oczu i lepsza kondycja rzęs – to dwie najważniejsze zalety zabiegów na rzęsy: laminacji i liftingu. W Warszawie lub Wrocławiu w salonach Easy Waxing korzysta z tych zabiegów coraz więcej klientek. Dla nich niezmiernie ważne jest, że niezwykłe rezultaty widać bezpośrednio po zakończeniu procesu: rzęsy są pięknie uniesione, odżywione i pełniejsze. Wyglądają bardzo naturalnie. Ponadto dzięki tym zabiegom nakładanie mascary jest łatwiejsze i daje znakomity efekt.

Cennik w Warszawie

Zabiegi
Cena
Lifting + Laminacja + Henna + Odżywka na Rzęsy
199 zł
185 zł
Lifting + Laminacja + Henna Rzęs
169 zł
155 zł

Cennik we Wrocławiu

Zabiegi
Cena
Lifting + Laminacja + Henna + Odżywka na Rzęsy
189 zł
175 zł
Lifting + Laminacja + Henna Rzęs
159 zł
145 zł

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Czym są w salonach Easy Waxing laminacja, lifting i odżywka na rzęsy?

To kilkuetapowy proces. W naszych salonach zapewniamy profesjonalne przeprowadzenie całości zabiegu z wykorzystaniem preparatów firmy Elleebana.

Czym jest lifting rzęs?

Lifting to uniesienie i podkręcenie rzęs. Podczas zabiegu, w jego I etapie, wiązania odpowiadające za kształt włosa są przebudowywane, aby nadać nowy kształt rzęsie. Ta część zabiegu otwiera również łuskę włosa, dzięki czemu substancje odżywcze lepiej wnikają w głąb.

W II etapie wiązania ulegają odbudowaniu i nadany kształt zostaje utrwalony. Podczas liftingu wykorzystywane są specjalne wałeczki wykonane z silikonu medycznego, które nie uczulają i poddawane są procesowi sterylizacji, dając gwarancję bezpieczeństwa i higieny zabiegu.

W trakcie zabiegu wykorzystujemy klej, który dzięki temu, że jego skład opiera się głownie na glicerynie, bardzo rzadko powoduje uczulenia czy podrażnienia. Produkt nadaje się nawet dla bardzo delikatnych oczu.

Efekty liftingu rzęs – bezpośrednio po zabiegu uzyskuje się:

 • świetny rezultat estetyczny: oko staje się wyraziste,
 • wrażenie dłuższych rzęs
 • rzęsy są równo i prosto ułożone, co podkreśla się szczególnie przy ich malowaniu,
 • zabieg nie osłabia rzęs, a gdy połączony jest z laminacją staje się silnym odżywieniem dla rzęs.

Czym jest laminacja rzęs?

Laminowanie rzęs polega na dokładnym pokryciu każdego włosa, serum zawierającym czystą keratynę, która jest naturalnym budulcem włosa. Dzięki temu rzęsy stają się silniejsze i grubsze. Nie tylko chroni, ale również dostarcza witaminy i proteiny, co sprawia, że rzęsy rosną szybciej. Keratynę można również stosować samodzielnie w domu, w celu podkreślenia efektu zabiegowego.

Efekty laminacji rzęs – widać je bezpośrednio po zabiegu: rzęsy nabierają pięknego,     zdrowego i zalotnego połysku, są mocne, zregenerowane, świetnie nawilżone i natłuszczone. Każdy włosek widać wyraźnie – rzęsy nie są rozwichrzone, ale układają się w elegancki szereg.

Ważne: Długość włosa nie   ma znaczenia, gdyż preparat laminujący dociera nawet do najkrótszych rzęs. Po liftingu i podczas laminacji można pokryć rzęsy barwnikiem, który nada im piękny, wyrazisty kolor.

Intensywna odżywka na rzęsy w salonie Easy Waxing w Warszawie lub we Wrocławiu

To tak zwane "turbo-odżywienie" rzęs. Penetruje łuskę włosa, odbudowuje rzęsy od wewnątrz, wzmacnia, regeneruje i nawilża. Zabieg stosowany regularnie pogrubia rzęsy nawet o 20%. Preparat składa się w 97,9% z substancji naturalnych, nie zawiera parabenów, konserwantów, silikonów ani SLS.

Efekty intensywnego odżywiania rzęs:

 • zdrowy połysk, właściwe nawilżenie i natłuszczenie rzęs;
 • jedwabista gładkość;
 • wypoczęte i świeże spojrzenie dzięki wyrazistej oprawie oczu.

Jak często można wykonywać laminację rzęs i lifting?

Zabieg najlepiej wykonywać w serii, co 6 do 8 tygodni, ponieważ z czasem rzęsy wypadają, a odrastające posiadają nie zmieniony kształt i grubość.

Przeciwwskazania do laminacji i liftingu rzęs:

W Warszawie lub Wrocławiu w salonach Easy Waxing nie polecamy zabiegów na rzęsy w następujących przypadkach:

 • podrażnienie oczu lub zapalenie spojówek,
 • alergia/uczulenie na składniki aktywne,
 • jaskra,
 • zaćma,
 • jęczmień,
 • infekcja oka,
 • łzawienie oczu,
 • podrażnienia czy uszkodzenia skóry powiek,
 • zabiegi w okolicy oka wykonane w ciągu ostatnich 4 tygodni.

 

Dla kogo polecamy laminację rzęs i lifting w Easy Waxing Warszawa, Wrocław?

Z zabiegów tych może skorzystać każdy, kto jest zainteresowany naturalnie piękną i trwałą oprawą oczu. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szczególnie polecamy go:

 • na rzęsy proste i rosnące w dół (zabieg polecany przez lekarzy okulistów, osobom o prostych lub rosnących w dół rzęsach, które mogą prowadzić do różnych schorzeń oka)
 • po ściągnięciu rzęs przedłużanych,
 • zarówno na długie jak i na krótkie rzęsy.
 • dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd i rozwiązania,
 • przy prostych rzęsach przed przedłużaniem (7 dni przed zabiegiem).

Uwaga!

W dniu zabiegu prosimy o nie zakładanie szkieł kontaktowych.

O czym trzeba pamiętać po zabiegu?

Po wykonanym liftingu przez 24 godziny nie można moczyć rzęs (nie można pójść na basen, saunę, ale należy również uważać podczas gotowania czy picia gorących napoi). Po tym czasie rzęsy nie wymagają szczególnych zabiegów po za przeczesywaniem ich i nakładaniem keratyny. Można je tuszować, robić demakijaż czy moczyć.