Zabiegi na twarz, czyli sposób na wejście w karnawał z twarzą

Blog Powrót

W zeszłym roku podpowiadaliśmy, jak zabiegi na twarz z oferty Easy Waxing mogą sprawić, że każdy z naszych Klientów może zostać Królem/Królową Balu. W tym roku skupimy się na zaletach relaksu i zabiegów, które niwelują wpływ stresu na skórę – bo nasze emocje są kluczem do pięknego wyglądu.

Zabiegi na twarz, czyli sposób na wejście w karnawał z twarzą
Zabiegi na twarz, czyli sposób na wejście w karnawał z twarzą - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Zabiegi na twarz, czyli sposób na wejście w karnawał z twarzą - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Złość piękności szkodzi

Jeśli przyjąć za pewnik, że każde przysłowie zawiera ziarnko prawdy, to sentencja będąca tytułem tego akapitu, który właśnie czytacie, jest szczerą prawdą zawartą w każdej literze. W dodatku udokumentowaną naukowo. Z badań, których wyniki opublikowane zostały w piśmie „Biology Letters”, wynika, że stres odbiera urodę. A przecież na pięknym wyglądzie zależy nam w czasie karnawału tak samo mocno, jak na dobrym towarzystwie i świetnej oprawie muzycznej tanecznych imprez.

Stres powoduje, że mimochodem marszczymy brwi i ściągamy usta – dlatego silnie zestresowanych ludzi poznamy szybko, m.in. po pionowej zmarszczce lwa zlokalizowanej na środku czoła, po bruzdach biegnących poziomo po czole oraz opadających kącikach ust i silnie zarysowanych zmarszczkach wokół ust. Odciśnięte na twarzy piętno stresu powoduje, że osoba taka wygląda, jakby ciągle była zagniewana lub naburmuszona.

Nikt podczas zabawy nie chce tak wyglądać. I nie musi.

Easy Waxing wiemy, jak sprawić, aby twarz przybrała wypoczęty i sympatyczny wygląd.

Zabiegi na twarz wymalują piękno na twarzy

Walkę ze stresem wypisanym na cerze zaczynamy od… zerknięcia w kalendarz. Im więcej czasu pozostało do karnawałowej zabawy, tym lepiej, ponieważ będzie można skorzystać z większej liczby zabiegów. Proponowane zabiegi na twarz odznaczają się właściwościami odmładzającymi, pielęgnacyjnymi i upiększającymi.

  • Jeśli mamy miesiąc (i więcej) czasu: spokojnie możemy zdecydować się na kompleksową pielęgnację i odnowę tkanek twarzy, również z wykorzystaniem fotoodmładzania skóry. Zdążymy też rozprawić się z trądzikiem i z bliznami po nim oraz wykonać fotodepilację laserową – to dzięki zabiegom metodą IPL+RF. Będzie też można przeprowadzić kilka zabiegów mikrodermabrazji, jedną sesję z peelingiem kawitacyjnym w roli głównej, czy ok. 2 zabiegi eksfoliacji kwasami. Warto również rozważyć wykonanie serii 10 zabiegów Icoone Laser, które wymodelują i wyszczuplą sylwetkę. Można zbugić nawet 5 cm w biodrach i udach!
  • Jeśli do zabawy pozostało nam 1-2 tygodnie: wtedy warto skupić się raczej na profesjonalnym oczyszczaniu cery i jej kompleksowej pielęgnacji, niż fundować sobie po raz pierwszy zabiegi na twarz o silnym, penetrującym działaniu. Skuteczne rozwiązanie to manualne oczyszczenie cery połączone ze stymulacją i masażem prądami d’Arsonvala na dobry początek i następnie pielęgnacja z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów kosmetycznych o działaniu rozjaśniającym, liftingującym, matującym czy przynoszącym ukojenie.
  • Jeśli od balu dzieli nas tylko 1 dzień (albo zaledwie kilkanaście godzin): czasu jest wprawdzie maleńko, ale i tak warto zajrzeć do salonu Easy Waxing. Nasze kosmetyczki z pewnością doradzą, które zabiegi na twarz przyniesie najwięcej korzyści zestresowanej cerze. Nawet gdyby miało to być jedynie wykonanie profesjonalnego masażu twarzy lub ciała, a z dedykowanych paniom: wyregulowanie brwi i pokrycie ich henną lub tylko przedłużenie rzęs, zabiegi te sprawią, że na swój widok w lustrze uśmiechniemy się. Siła uśmiechu jest bardzo duża: rozpogadza czoło i spojrzenie i wyraźnie unosi kąciki ust – to wystarczy, aby piękno (odrobinkę wspomożone zabiegami w naszych salonach) samo pojawiło się na twarzy.

Udanego karnawału :-).

Umów wizytę
online

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.