Mężczyzna i wielki bal – niebywałe, a jednak osiągalne

Blog Powrót

Mężczyzna i wielki bal? Nieraz to przepis na katastrofę, dlatego kluczowe jest przygotowanie. Zdradzamy, w jaki sposób mężczyzna powinien zadbać o siebie, aby w dość krótkim czasie zamienić się w gwiazdę każdej gali – bo karnawał tuż tuż! Wielki bal już nie będzie krył żadnych sekretów.

Mężczyzna i wielki bal - niebywałe, a jednak osiągalne
Mężczyzna i wielki bal - niebywałe, a jednak osiągalne - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Mężczyzna i wielki bal - niebywałe, a jednak osiągalne - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Kilka tygodni zapasu

Jeśli martwisz się, że nie zdążysz z przygotowaniem siebie na bal na czas, jesteś w błędzie. W naszych salonach możesz skorzystać z wielu zabiegów podczas jednej wizyty (i nie zajmie Ci to całego dnia :-)). Efekty zobaczysz już po jednorazowym zastosowaniu, ale najlepsze rezultaty uzyskasz, decydując się na serię zabiegów – ponieważ w ten sposób uda się osiągnąć długoterminową poprawę stanu skóry i wzmocnić przebieg procesów naprawczych zachodzących w tej tkance. Ale po kolei….

Oczyszczanie i odsłanianie

Jeśli, szczęśliwie, trądzik nie jest Twoim problemem, możesz poddać się różnym rodzajom peelingu, zabiegom pielęgnacyjnym i likwidującym przebarwienia. Jeśli należysz do grupy mężczyzn, którzy borykają się z wykwitami, mamy dla Ciebie niezwykle skuteczny program oparty na skorelowanym zastosowaniu:

  • mikrodermabrazji, która znakomicie przygotuje skórę do dalszych procedur oczyszczających i pielęgnacyjnych i odsłaniając młodsze warstwy naskórka, odświeży wygląd cery; tradycyjnego;
  • manualnego oczyszczania, dzięki któremu pozbędziesz się zalegającej w porach skóry wydzieliny;
  • peelingu kawitacyjnego – stosowane podczas zabiegu ultradźwięki skutecznie wzmocnią oczyszczanie skóry z wydzieliny gruczołów łojowych;
  • peelingu chemicznego z gamy firmy Rhonda Allison

Błądzenie wzrokiem po twarzy partnera podczas tańca to miłe urozmaicenie zabawy, ale romantyzm chwili może prysnąć, kiedy spojrzenie partnerki będzie napotykać wykwity trądzikowe zamiast gładkiej cery. Najlepiej jak mężczyzna zatem wypowiedz wypryskom wojnę kilka tygodni przed wielką galą i poddaj się terapii z wykorzystaniem lampy IPL, skutecznie łagodzącej zmiany zapalne. Ci, którzy spróbowali, już wiedzą, że fotoleczenie trądziku świetnie sprawdza się także w przypadku wykwitów ropnych, czyli takich, które najsilniej szpecą twarz i są najbardziej widoczne.

Mężczyzna może mieć kilka asów w rękawie

Lampę IPL możesz wykorzystać też do fotoodmładzania i fotodepilacji – to skuteczne sposoby na poprawę jędrności i napięcia skóry oraz pozbycie się niechcianego owłosienia. Tylko nie wykonuj żadnego z tych dwóch wymienionych zabiegów tuż przed imprezą, bo skóra po nich potrzebuje kilku dni na ukojenie, a picie alkoholu, jedzenie pikantnych potraw i szaleństwa na parkiecie będą dla Ciebie przyjemnościami tymczasowo niewskazanymi.

Nadmierne owłosienie możesz bez przeszkód usunąć nawet w dniu zabawy, korzystając z depilacji woskiem (Warszawa i Wrocław), Lycon’em lub pastą cukrową. Krótko przed balem podaruj również odrobinę luksusu w naszym salonowym SPA dłoniom i stopom. Gwarantujemy, że aksamitnie miękkie, gładkie palce i pięty oraz paznokcie o zdrowym połysku zrobią na partnerce piorunujące wrażenie. I nie musisz jej wyjaśniać, że piękne płytki paznokciowe to efekt manicure japońskiego wykonanego tuż przed zabawą. 🙂

Warto również rozważyć skorzystanie z serii zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę Icoone. Dzięki temu zabiegowi w krótkim czasie pozbędziesz się nawet 4 cm z talii, a każdy smoking i garnitur zaczynie doskonale pasować:)

Na skorzystanie z pełnych serii zabiegowych potrzebujesz ok. 3 miesięcy, ale nawet, jeśli oddasz się pod opiekę kosmetyczek w naszych salonach zaledwie tydzień przed planowaną galą, prawdopodobieństwo, że zdobędziesz tytuł Mistera Balu, jest duże – bo w Easy Waxing wiemy, jak błyskawicznie wydobyć urok z każdego mężczyzny 🙂

Bięcej artykułów na naszej stronie w zakładce – Blog

Umów wizytę
online

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.