Manicure Japoński – z czym to się je?

Blog Powrót

Procedura zabiegu Manicure Japońskiego jest taka sama jak przy manicure klasycznych (ustalenie z Klientką preferowanego kształtu paznokci, odsuniecie/wycięcie skórek, odtłuszczenie płytki). Z tą różnicą, że zamiast nałożenia kolorowego lakieru kosmetyczka wmasowuje w płytkę paznokcia specjalną pastę odżywiającą i nawilżającą paznokcie. Następnie wciera w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście oraz zabezpiecza przed zbyt szybkim ich wypłukiwaniem z płytki paznokcia.

Co to jest Manicure Japoński?
Manicure Japoński - z czym to się je? - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Manicure Japoński - z czym to się je? - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Pasta stosowana przy Manicure Japońskim zawiera składniki i witaminy, które wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji oraz wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Podstawowym zadaniem pasty jest odżywienie słabego paznokcia. Puder zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda czy detergenty. Po nałożeniu tych produktów paznokieć staje się ładny, gładki, o jedwabistym połysku. Różowy blask na paznokciu utrzymuje się do 2 tygodni.

Składniki i witaminy zawarte w Manicure Japońskim:

Manicure Japoński - składniki odżywcze dla kruchych i łamliwych paznocki

•    Witamina A, E, H 
•    Prowitamina B5 
•    Keratyna
•    Pyłek pszczeli 
•    Krzemionkę z morza japońskiego.

Manicure Japoński genialnie wzmacnia naturalne paznokcie, pobudza krążenie krwi oraz stymuluje zdrowy wzrost paznokci. Doskonale chroni przed rozdwajaniem paznokci i ich łuszczenie. Zabieg ten powoduje, że kruche paznokcie stają się sprężyste i giętkie.

Dzięki Manicure Japońskiemu paznokcie stają się piękne i błyszczące niczym perełka. Jest to doskonała terapia wzmacniająca w przerwach między manicure hybrydowym. Należy jednak pamiętać, że przez około 1-2 miesięcy od wykonania manicure japońskiego lakier nie będzie trzymał się na paznokciach, ze względu na śliskość płytki paznokciowej. Po tym okresie można wrócić do normalnego malowania paznokci.

Zabieg należy powtarzać, co dwa, trzy tygodnie, a efekt jest naprawdę zadowalający.

Zapraszamy do wypróbowania zabiegu w Salonie Easy Waxing. Ponadto oferujemy wszystkie rodzaje depilacji bikini oraz zabiegi wyszczuplające przy użyciu masażu podciśnieniowego i lasera – Icoone.

Więcej artykułów na naszej stronie w zakładce – Blog

Umów wizytę
online

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.