Gehwol w trosce o Twoje stopy

Blog Powrót

Powiedzmy sobie szczerze: życie na właściwej stopie wymaga zachodu i zapobiegliwości – w podwójnej mierze, bo stopy każdy z nas ma dwie. Gehwol jest odpowiedzią na nasze troski. O każdą stopę trzeba zadbać równie troskliwie, bo jak lewą, tak i prawą eksploatujemy codziennie, wymagając, aby: każda z nich funkcjonowała bez zarzutu; żadnej nie brakowało powabu.

Gehwol
Gehwol w trosce o Twoje stopy - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Gehwol w trosce o Twoje stopy - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Precyzja – naturalnie

Najlepszy program dla stóp to ten, który działa kompleksowo na skórę i paznokcie: pielęgnuje, nawilża, natłuszcza, leczy stany zapalne i grzybice oraz zapobiega zakażeniom i chroni przed wrastaniem paznokci. Ci, którzy korzystają z usług gabinetów kosmetycznych, wiedzą, że uzyskanie tak rozległego spektrum profitów dla stóp jest możliwe dzięki profesjonalnemu pedicure i przy założeniu, że do jego wykonania używa się najwyższej jakości preparatów kosmetycznych. Osoby, które miały okazję wykonać pedicure w salonach Easy Waxing przekonały się, ile znaczy dobry wybór marki i serii produktów. My postawiliśmy na preparaty do profesjonalnej pielęgnacji stóp serii Gehwol, renomowanej niemieckiej firmy Eduard Gerlach GmbH. Po pierwsze dlatego, że kosmetyki można precyzyjnie dopasować do konkretnego problemu, a po drugie – firma stawia na naturalne rozwiązania.

Synergia technologii z naturą

Pierwszy krem do stóp firmy Eduard Gerlach trafił na rynek w 1882 roku (sic!) i już wtedy wyznaczał kierunek profesjonalnej kompleksowej pielęgnacji w oparciu o naturalne składniki. Trend ten firma utrzymuje nadal i dzięki temu możemy zaoferować najlepszy pedicure, o jakim mogłyby marzyć stopy, gdyby tylko posiadały taką umiejętność. Produkty Gehwol stosujemy w różnych rodzajach pedicure, dobierając je do potrzeb konkretnego Klienta. Ci, którzy mieli okazję skorzystać z zabiegu z zastosowaniem preparatów tej serii, wiedzą, że można uzyskać spektakularne wręcz efekty już po jednokrotnym wykonaniu np. pedicure klasycznego w oparciu o produkty tej serii.

Co więcej: rezultaty utrzymują się naprawdę długo – znacznie dłużej niż niezrównany aromat kosmetyków. Zapach ten to efekt zastosowania w serii Gehwol naturalnych olejków eterycznych (m.in. z sosny górskiej, lawendowego, rozmarynowego, tymiankowego czy kamfory) oraz ekstraktów roślinnych (m.in. z rumianku, kasztanowca, oczaru wirginijskiego, alg, papryki, imbiru, bambusa). Naturalne składniki harmonijnie łączone są z substancjami syntetycznymi o uznanych właściwościach łagodzących i leczniczych, m.in. z allantoiną, climbazolem czy witaminą E.

Potrzeby stopy

Antyseptyczne działanie olejków eterycznych oraz triclosanu, łagodzący wpływ allantoiny i aloesu, zmiękczające właściwości mocznika czy gliceryny działają jak luksusowy balsam na skórę stóp. Dosłownie, bo część kosmetyków Gehwol rzeczywiście ma postać balsamu, ale w serii znajdują się również sole, maści, kremy, spraye czy sztyfty. Marka Gerlach zadbała, aby można było dowolnie przebierać w postaciach kosmetyków Gehwol, z czego skrupulatnie korzystają nasi specjaliści, zwiększając dzięki temu efektywność pedicure pielęgnacyjnego oraz terapeutycznego.

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.