Menu
Tablet menu
  

Męski manicure

Meski manicureEleganckie dłonie są najlepszą wizytówką każdego mężczyzny. Świadczą o tym, że ich właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Widok zadbanych męskich palców i paznokci wywiera często większe wrażenie niż najprzystojniejsza twarz i najmodniejsza fryzura. Kobiety przyznają, że dotyk wypielęgnowanych dłoni mężczyzny to jedno z najprzyjemniejszych doznań podczas bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Z tego powodu panie nie ukrywają zadowolenia z faktu, że panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni i manicure w gabinetach kosmetycznych.

 

Męski manicure pełni 3 ważne funkcje w zachowaniu urody dłoni:

  • pielęgnacyjno-kosmetyczną, czyli odżywia, nawilża i odmładza skórę;
  • terapeutyczną – chroni przed łamliwością paznokci i przesuszeniem skóry dłoni;
  • estetyczną i higieniczną – wspomaga utrzymanie czystości szczególnie pod paznokciami.

Manicure dla mężczyzn - zabieg

Manicure męski nie różni się zbytnio od damskiego. Z powodu twardszej skóry wykorzystuje się czasem inne przybory kosmetyczne. Klasyczny zabieg polega na:

  • zmiękczeniu i usunięciu skórek przypaznokciowych
  • skróceniu i opiłowaniu paznokci oraz wypolerowaniu ich płytek
  • w wersji SPA, polecanej przy zniszczonej skórze dłoni, wykonaniu peelingu połączonego z masażem, oraz zastosowanie kąpieli w parafinie
  • natłuszczeniu skóry oliwką
Męski manicure w Easy Waxing

Męski manicure należy do kanonu standardowych usług w salonach kosmetycznych Easy Waxing. Nasi specjaliści wiedzą, jak wyraźnym sygnałem w kontaktach zawodowych i towarzyskich są zadbane dłonie mężczyzny, dlatego przywiązują dużą wagę do perfekcyjnego wykonania zabiegu. Dłonie są silnie eksponowane, dlatego muszą być nieskazitelnie higieniczne i eleganckie. Ściskamy je przecież podczas powitania, gestykulujemy nimi w czasie rozmowy, obserwujemy podczas wielu codziennych czynności: prowadzenia samochodu lub pisania na klawiaturze komputera.

Męski manicure w salonach Easy Waxing to szereg zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, których celem jest kompleksowa odnowa skóry rąk i płytki paznokciowej oraz wyeksponowanie powabu i siły męskiej dłoni. Oddaj dłonie w dobre ręce i doceń zalety męskiego manicure!

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Ceny i kontakt

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Wrocław (Stare Miasto), Cennik Warszawa (Centrum)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce "O nas - Higiena w salonie"

 

 

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę