Czy ICOONE jest podobny do Endermologii?

Oba zabiegi, ICOONE i Endermologia, łączą się z nowoczesnym i nieinwazyjnym podejściem do modelowania sylwetki, walki z cellulitem i oznakami starzenia się skóry czy uciążliwą tkanką tłuszczową i dodatkowymi centymetrami. Przyjmuje się, że oba te zabiegi są do siebie podobne, mimo tego że istnieją pewne różnice w konstrukcji wykorzystywanych do nich urządzeń oraz właściwego przygotowania do zabiegu.

Mogłoby się wydawać, że jedną z różnic jest laser. Znajduje się on w zabiegach ICOONE, natomiast nie ma go na wyposażeniu standardowym każdej aparatury używanej do Endermologii. W salonie w Warszawie wykorzystywana jest Endermologia wzbogacona między innymi o laser i RF, dzięki czemu uzyskiwane efekty obu zabiegów są łudząco podobne. Z zabiegów ICOONE mogą korzystać osoby o wysokiej wrażliwości na światło oraz osoby z ciemną karnacją.

W rzeczywistości to konstrukcja rolek masujących jest czynnikiem różnicującym oba zabiegi. W Endermologii rolki posiadają gładką strukturę podczas gdy ICOONE wyposażony jest w drobne otworki, dzięki czemu masowana powierzchnia jest stymulowana, a złogi tkanki tłuszczowej rozbijane. Głębsze warstwy skóry i tkanka tłuszczowa podczas Endermologii jest rozgrzewana dzięki emisji fal radiowych. Precyzyjność pozbywania się zbędnego tłuszczu z wybranej partii ciała jest tu uzyskiwana dzięki połączeniu masażu podciśnieniowego i lasera a redukcja tkanki tłuszczowej jest stymulowana dodatkowo przez wiązki światła podczerwonego.

Zabiegi Icoone przeprowadzane są wyłącznie w przeznaczonym ku temu białym i elastycznym kostiumie. Dzięki połączeniu lasera, RF, kawitacji i podczerwieni przy Endermologii nie ma konieczności ubioru kombinezonu przeznaczonego do zabiegów modelujących sylwetkę.

Kompendium wiedzy o Icoone

Wróć do zabiegu Icoone Laser
Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.