Endermologia a Icoone – który z 2 zabiegów wybrać?

Blog Powrót

Prowadzisz zdrowy tryb życia, dbasz nie tylko o regularną aktywność fizyczną, ale także o zbilansowaną dietę, a mimo to wymarzona sylwetka jest daleko poza Twoim zasięgiem? W ostatnim czasie nastąpił znaczny rozwój technologii modelującej sylwetkę , co zaowocowało pojawieniem się coraz to nowych zabiegów, wśród których prym wiodą Icoone i Endermologia.

Oba zabiegi, Icoone i Endermologia, łączy nowoczesne i nieinwazyjne podejście do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu oraz kłopotliwej tkanki tłuszczowej i dodatkowych centymetrów. Zakłada się, że oba zabiegi są podobne, ale różnią się pod względem stosowanych technik i zaangażowanych urządzeń.

Endermologia a Icoone - który z 2 zabiegów wybrać? - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Endermologia a Icoone - który z 2 zabiegów wybrać? - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Technika

Endermologia wykorzystuje urządzenie mechaniczne z rolkami z napędem silnikowym, laserem i ssaniem do masażu i manipulacji skórą oraz leżącymi pod nią tkankami. Ma to na celu zwiększenie krążenia, drenażu limfatycznego i produkcji kolagenu. Z drugiej strony, Icoone wykorzystuje technologię Roboderm, która obejmuje użycie zmotoryzowanych rolek i mikrostymulatorów. Rolki i mikrostymulatory poruszają się wielowymiarowo, zapewniając bardziej ukierunkowany i intensywny efekt masażu.

Odczucia podczas zabiegu

Doświadczenia związane z zabiegami Endermologii (https://easywaxing.pl/pl/kompendium-wiedzy/czy-zabieg-endermologii-jest-bolesny/) i Icoone (https://easywaxing.pl/pl/kompendium-wiedzy/czy-zabieg-icoone-jest-bolesny/) mogą się różnić. Endermologia jest na ogół komfortową procedurą z łagodnym uczuciem mrowienia lub wibracji na skórze. Intensywność można dostosować do indywidualnych preferencji. Icoone może oferować bardziej intensywny i głęboki masaż tkanek, który niektóre osoby mogą uznać za nieco bardziej stymulujący.

Partie ciała, które można poddać zabiegowi

Zarówno Endermologia, jak i Icoone mogą być stosowane na różnych partiach ciała, takich jak uda, pośladki, brzuch, ramiona i plecy. Są one powszechnie stosowane w celu zwalczania cellulitu, poprawy napięcia skóry i konturowania określonych obszarów ciała.

Rezultaty zabiegów

Endermologia i Icoone mają na celu osiągnięcie podobnych rezultatów – w tym redukcję cellulitu, poprawę tekstury skóry i drenaż limfatyczny. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego stanu, ilości cellulitu (wikipedia.org) i liczby przeprowadzonych sesji zabiegowych. Ważne jest, aby pamiętać, że oba zabiegi zazwyczaj wymagają wielu sesji, aby osiągnąć optymalne i długotrwałe rezultaty.

Endermologia vs Icoone – jak wybrać?

Wybór między Endermologią a Icoone może sprowadzać się do osobistych preferencji. Niektóre osoby mogą uznać, że jedna z technik jest wygodniejsza lub skuteczniejsza dla ich konkretnych potrzeb.

Ostatecznie decyzja między Endermologią a Icoone powinna zostać podjęta w porozumieniu z kosmetolog. Umożliwia to weryfikację aktualnej skali problemu i zalecenie najbardziej odpowiedniego toku działania. Tym samym zapewnione jest spersonalizowane podejście i dobranie zabiegu jak najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Umów wizytę
online

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.