5 sekretów piękna Panny Młodej

Blog Powrót

Czy naprawdę te jedyne 5 sekretów umożliwi podkreślenie naturalnego piękna Panny Młodej?

Coś niebieskiego, coś nowego, coś pożyczonego i coś starego to jeden z najbardziej rygorystycznie przestrzeganych przesądów ślubnych. Jedni w tak owe wierzą, dla innych są to jedynie zabobony, które powinniśmy traktować z przymrużeniem oka. Pomimo tego, wszyscy goście weselni z wielką uciechą przyglądają się pierwszemu tańcowi czy wznoszą toasty w imię Pary Młodej a także biorą udział w północnych oczepinach. W kilku słowach – zabawa trwa do białego rana, a na zdjęciach wciąż trzeba wyglądać zjawiskowo.

Jak to zrobić? Przepis na zachowanie witalności i niewzruszonego wyglądu bogini przez całą noc jest na wagę złota, zwłaszcza dla kandydatek na żonę. Za pomocą prób i błędów skomponowaliśmy szereg wskazówek służącym odkrycie Wam, przyszłym Pannom Młodym, 5 sekretów piękna.

Peeling kawitacyjny
5 sekretów piękna Panny Młodej - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
5 sekretów piękna Panny Młodej - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Zabiegi na twarz – nadaj skórze młodzieńczy blask

Każda Panna w bieli aspiruje do tego by na swoim weselu wyróżniać się promienną skórą o cerze rozświetlonej i nieskazitelnej. Delikatny makijaż ślubny jest nakładany bezpośrednio przed uroczystością tylko żeby uwydatnić te przymioty.

Aby uzyskać pożądany efekt zalecane jest rozważenie ze skorzystania z bankietowych zabiegów na twarz znajdujących się w naszej ofercie tak jak oxybrazjapeeling kawitacyjny czy terapia Neuro Gaba & Nana. Dane zabiegi są szczególnie zalecane przed wyjątkowymi okazjami ze względu na ich pozytywny wpływ na skórę twarzy w postaci nawilżenia oraz odświeżenia. Przyczyniają się one także do przedłużenia trwałości wykonanego makijażu ślubnego. W celu osiągnięcia optymalnych efektów powinno się wykonać dany zabieg na twarz co najmniej tydzień przed tym doniosłym dniem. Mimo szeregu podobieństw między poszczególnymi zabiegami każdy z nich jest odpowiedni dla skóry o innych właściwościach – dopiero po wykluczeniu wszelkich przeciwskazań zabieg jest odpowiednio dobierany w zależności od potrzeb skóry.

5 sekretów piękna

Pudrowa brow henna z architekturą brwi – wspólnie odkryjemy Twój idealny kształt brwi

Utrzymanie równowagi jest kluczem do nienagannego wyglądu. Samodzielna próba skubania brwi pęsetą przed weselem prowadzi niekiedy do nadmiernego usunięcia włosków. Skutkuje to zaburzeniem naturalnego kształtu łuku brwiowego, co z kolei odbija się na mimice twarzy. W przekonaniu, że brwi powinny odzwierciedlać naturalne rysy twarzy proponujemy zabieg pudrowej brow henny z geometrią brwi.

Możemy liczyć na efekt podobny do makijażu permanentnego z tym wyjątkiem, że sam zabieg jest bezbolesny i w całości wykonany już podczas jednej wizyty. Dzięki tej metodzie możemy liczyć w dniu ślubu na pozbycie się asymetrii, a w dłuższym okresie nawet na wyrównanie ubytków brwiowych, z uwagi na zawarte w specyfikach składniki odżywcze pobudzające wzrost włosków.

To co wyróżnia pudrową brow hennę od jej tradycyjnej odmiany to równomierne zabarwienie skóry. Oczywiście, efekt jest współmierny z oczekiwaniami klienta. Żeby zagwarantować naturalność wyglądu brwi nie tylko stosujemy mieszaniny różnych kolorów, ale także efekt podkreślamy wykończeniem w stylu ombre. Nadany koloryt utrzymuje się średnio od 5 do 14 dni na skórze, a na włoskach nawet do 6 tygodni. Wniosek możemy wysnuć z tego taki, że przynajmniej brwi nie będą spędzać Ci snu z powiek podczas weselnych przygotowań i miesiąca miodowego.

Lifting i laminacja rzęs – wkręć się w to!

Pora pokazać całemu światu jakie spojrzenie powala niczego nieoczekujących kawalerów na kolana. Wszystkie żarty na bok, lifting i laminacja rzęs jest dedykowana zwłaszcza dla osób ceniących naturalność, ale jednocześnie dążących do pokreślenia wyrazistości swojego spojrzenia.

Na zabieg składają się dwa etapy – liftingu i laminacji. Pierwszy, polega na podniesieniu i nadaniu mocniejszego skrętu rzęsom. Następnie nakłada się na nie serum mające odżywić i wzmocnić strukturę włosa. Zabieg służy zaakcentowaniu oprawy oka poprzez naturalne uwydatnienie rzęs, które optycznie wydają się nie tylko dłuższe, ale także gęstsze.  

Najlepiej umówić się na wykonanie zabiegu przynajmniej tydzień przed weselem. Oczywiście, zawarliśmy w swoich estymacjach dopuszczalny kilkudniowy margines błędu. Mimo wszystko, warto podkreślić, iż jednym z zaleceń pozabiegowych jest unikanie nakładania makijażu weselnego, płakania bądź wzmożonego pocenia przez co najmniej 24 godziny od wizyty.

Opalanie natryskowe – wyeksponuj piękno Twojej skóry

Ogrom pracy związany z zaplanowaniem ślubu oraz wesela pozostawia swoje piętno w postaci jasnego i nierównego kolorytu skóry. Nie jest to jednoznaczne z tym, że chcemy aby te mankamenty zostały uwiecznione na zdjęciach ślubnych. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z opalania natryskowego. Już bezpośrednio po zabiegu skóra nie tylko odzyskuje swój zdrowy blask, ale także zdecydowanie nabiera koloru. Gwarantujemy, że uzyskany efekt nie będzie sztuczny. Wręcz przeciwnie podczas wyboru koloru brana jest pod uwagę zarówno naturalna karnacja klienta jaki i jego oczekiwania dotyczące uzyskanego efektu.

Z doświadczenia wiemy, że do tego zabiegu należy podejść z rozwagą zwłaszcza jeżeli po raz pierwszy w życiu będziemy korzystać z opalania natryskowego. W takim przypadku zalecamy wykonać opalanie próbne około 2-3 tygodnie przez ślubem. Umożliwi to empiryczne sprawdzenie w jaki sposób nasza skóra reaguje na stosowany płyn i jak szybko barwnik oddziałuje na nią. W przeciwnym razie, wystarczy wykonanie opalania minimum 2 dni przed uroczystością. Wtedy będziemy w stanie cieszyć się uzyskaną opalenizną podczas uroczystości bez jakiegokolwiek strachu dotyczącego zabrudzenia nią sukni ślubnej.

Icoone Laser Med – figura idealna do każdej sukni ślubnej

Każda Panna młoda chce olśniewać swoją figurą. Aby przygotowania do ślubu nie stały się serią morderczych treningów na siłowni, polecamy zabieg odchudzania i modelowania sylwetki Icoone Laser Med lub Endermologię. Dzięki serii 6 lub 10 zabiegów można zgubić nawet 4 cm w talii, i mieć ciało bogini bez intensywnej harówki. Wtedy zajęciach fitness stają się przyjemnym dodatkiem i relaksem, a nie uciążliwym obowiązkiem 🙂

Manicure i pedicure weselny – podstaw kropkę nad „i”

Punktem kulminacyjnym przygotowań i ceremonii ślubnej będzie wypowiedzenie słów przysięgi małżeńskiej oraz wzajemne nałożenie obrączek. Chociażby z tego powodu uwieńczeniem weselnych przygotowań jest zadbanie o nienaganny wygląd paznokci u rąk. Według ostatnich trendów weselnych to manicure klasyczny french cieszy się szczególną sympatią wśród Panien Młodych. Tą francuską stylizacją można z łatwością uwypuklić własną elegancję przy jednoczesnym zachowaniu ponadczasowej tradycji. Dla tych kandydatek na żony, które wolą bardziej nowoczesne klimaty możemy zaproponować ślubny manicure hybrydowy babyboomer. Jest to nowa odsłona klasycznego frencha, gdzie przejście między kolorem paznokcia a jego biała końcówką jest stylowo rozmyte.

Tak pomiędzy nami dziewczynami – warto też pomyśleć o weselnej stylizacji paznokci u stóp. Ślubny pedicure mimo tego, że niewidoczny dla przeciętnego gościa weselnego, to z pewnością zaprocentuje w oczach Pana Młodego podczas igraszek w trakcie nocy poślubnej.

Ślubne odliczanie czas zacząć

Każda w mniejszym lub większym stopniu chciałaby wyglądać jak bogini w dniu zaślubin, ale spójrzmy prawdzie w oczy tylko nieliczne w natłoku codziennych obowiązków są w stanie poświęcić pielęgnacji należytą uwagę. Dzięki powyższym wskazówkom podczas uroczystości weselnej jedyną Waszą powinnością to dobra zabawa, o resztę już my będziemy się martwić. Data ślubu stanowi swego rodzaju termin i motywuje do działania. Zegar tyka nieubłaganie, więc chyba nadszedł czas żeby skreślić kilka pozycji z weselnego planu piękności, czyż nie?

Aby zweryfikować dostępne terminy na dane zabiegi w Warszawie lub we Wrocławiu zapraszamy do wybranie odpowiedniego przycisku poniżej. Poza opisanymi zabiegami często przed ślubem wykonujemy depilację całego ciała i depilację bikini Warszawa. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z salonem poprzez telefon lub email.

Umów wizytę
online

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.