Seksowne wzorki bikini, czyli fryzury okolic intymnych

Blog Powrót

Nowa, seksowna fryzura? Tak: zawadiacki bob na głowie, a w okolicy intymnej czerwone serduszko, fioletowa strzałka lub figlarne, czarne rogi diabełka tam, gdzie zajrzeć mogą tylko wybrani/wybrane…

Ewolucja bikini
Seksowne wzorki bikini, czyli fryzury okolic intymnych - Element 1
Easy Waxing Warszawa
ul. Grzybowska 39
Sprawdź Promocje
Seksowne wzorki bikini, czyli fryzury okolic intymnych - Element 2
Easy Waxing Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Sprawdź Promocje

Bikini – początek wszystkiego

Nie bez przyczyny strój bikini zaliczony został do ścisłej czołówki najbardziej wywrotowych wynalazków czasów nowożytnych. To głównie dzięki niemu świat zyskał możliwość podziwiania powabu kobiecego ciała. Na tej bazie dokonała się rewolucja w trosce o wygląd okolic intymnych. Najpierw kobiecych, a dopiero potem – męskich. Panowie wprawdzie wcześniej niż panie uwolnili swoje ciała z ubrań podczas plażowania, ale to jednak kobiety okazały się bardziej odważne w noszeniu coraz bardziej skąpych majteczek – tak na plaży, jak i w sypialni.

Zatem trudno się dziwić, że to właśnie kobiety nadały ton depilacji owłosienia z okolic intymnych, który z czasem – również po kobiecemu – zamieniły w designerski trend. Panowie, którzy pozazdrościli płci piękniejszej tak skąpych stringów, jak i dopasowanego do nich zadbanego wyglądu, coraz częściej przekonują się do artystycznej depilacji miejsc intymnych. Dzięki temu mogą z dumą prezentować nie tylko swoją męskość, ale i – jakże stylową – jej oprawę.

Narzędzia mistrzów

Wosk Twardy

Fryzury intymne to połączenie artystycznego przycinania podrośniętych włosków z precyzyjną depilacją według wybranego szablonu: strzałek, linii albo wymyślnych deseni, np. fantazyjnych wąsów, motylków, czy wybranego imienia. Można też wybrać fryzurę „na zero”, czyli wydepilować z łona wszystkie włosy, jeśli taką ktoś ma fantazję. Teoretycznie seksowne fryzurki można wykonać każdym przyrządem do usuwania zbędnego owłosienia. W praktyce profesjonalnej najlepiej sprawdzają się trzy rozwiązania i z nich właśnie korzystamy w salonach Easy Waxing:

  • Wosk miękki – świetna, bezpieczna metoda do szybkiego usuwanie włosów łonowych, o której więcej przeczytacie na stronie dotyczącej zabiegu depilacji woskiem miękkim.
  • Pasta cukrowa – to produkt naturalny, bardzo przyjazny dla skóry i co istotne: przetestowany przez niezliczone pokolenia mieszkanek Bliskiego Wschodu. Tam pasta cukrowa jest tradycyjnie stosowana do depilowania całego ciała, a w szczególności okolic intymnych. W naszych salonach rekomendujemy ją szczególnie do zabiegów w delikatnych okolicach bikini.
  • Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia, dla tych którzy wybrany design chcą nosić na stałe:)

Zabieg – czesanie i kolorowanie

Na zabieg warto zarezerwować sobie ok. godziny. Czas trwania procedury zależy od rozległości obszaru, na którym będzie tworzone nowe „uczesanie” oraz od tego, czy włoski będą jeszcze koloryzowane – bo fryzurki intymne można też farbować.

Pamiętajcie: stringi w buszu były modne za czasów Tarzana. Trend współczesny to mikro stringi lub skąpe bikini, najlepiej ze schowaną pod nimi niespodzianką: fryzurą w ulubionym stylu. Zajrzyjcie do salonów Easy Waxing – mamy dla Was wiele propozycji na uatrakcyjnienie wyglądu okolic intymnych. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: od czego zależy cena depilacji bikini?

Umów wizytę
online

Woman Newsletter
Waxing always on time

Zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.