Menu
Tablet menu
  

Easy Waxing - Zabiegi - Zabiegi na twarz

Wybierz rodzaj zabiegu:

 1. Oxybrazja
 2. Peeling chemiczny
 3. Peeling kawitacyjny
 4. Mikrodermabrazja
 5. Oczyszczanie cery
 6. Mezoterapia mikroigłowa

W naszej ofercie mamy zabiegi, które gwarantują piękną, zadbaną i promieniejącą cerę – upiększające, pielęgnujące i wspomagające leczenie niedoskonałości. Polecamy je paniom oraz panom, doraźnie lub cyklicznie.

W salonach Easy Waxing skorzystać możesz z takich zabiegów pielęgnacyjnych i oczyszczających na twarz, jak:

 • Mikrodermabrazja – mechaniczne usuwanie wierzchnich warstw naskórka z wykorzystaniem diamentowych głowic ścierających to skuteczny, bezbolesny i bezpieczny sposób na osłonięcie młodszej, gładszej skóry.
 • Peeling kawitacyjny – zabieg znakomicie i bezboleśnie oczyszczający skórę, odblokowujący pory i działający antyseptycznie. Polecany przy cerach trądzikowych, wymagających odświeżenia, ukojenia i wspomagania w regeneracji.
 • Peeling chemiczny – bezpieczne i bardzo skuteczne zabiegi dla cer wymagających złuszczenia wierzchnich warstw naskórka, likwidacji blizn i odsłonięcia gładkiej, młodszej skóry. Korzystamy z kwasów renomowanej marki Rhonda Allison.
 • Oczyszczanie cery – sprawdzony przez pokolenia sposób na cerę wolną od zaskórników i prosaków. W naszych salonach manualne oczyszczanie łączymy z zabiegiem d'Arnsoval, a na życzenie poszerzamy o stosowanie ampułek lub alg.
 • Oxybrazja – bardzo skuteczny i bardzo delikatny peeling tlenowy, który polecamy szczególnie przed wielkim wyjściem. Świeża i promienna cera już po jednym zabiegu.
 • Mezoterapia mikroigłowa – minimalnie inwazyjny zabieg będący alternatywą dla procedur z zakresu medycyny estetycznej.

W ofercie zabiegów IPL (połączenie działania fali świetlnej i radiowej) na twarz mamy:

 • Leczenie trądziku IPL – umożliwia bezpieczne i skuteczne niszczenie przyczyn trądziku pospolitego oraz stany zapalne w trądziku różowatym. Zabieg można przeprowadzać także na innych niż twarz częściach ciała, dotkniętych zmianami.
 • Fotoodmładzanie IPL – znakomity sposób na likwidację drobnych zmarszczek i spłycenie głębszych, usunięcie przebarwień i na ujędrnienie skóry. Zabieg można przeprowadzić również na szyi, dekolcie, dłoniach, brzuchu.

Możesz też skorzystać w naszych salonach z zabiegów upiększających na twarz, takich jak:

Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing