Menu
Tablet menu
  

Pedicure Vinylux

 

Pedicure Vinylux jest jednym z najlepszych wynalazków firmy CND. Dzięki niemu możemy Wam zaoferować absolutną innowację na paznokcie: lakiery mające cechy hybrydy, ale nakładane jak lakiery klasyczne. Oznacza to fantastyczny kolor i wyjątkową jakość powłoki na paznokciach, a dla Was – naturalną wygodę, bo lakiery Vinylux nie muszą być utwardzane lampą UV, natomiast do ich zdejmowania nie trzeba używać acetonu. Do utwardzenia wystarczy tylko światło słoneczne. W ofercie mamy kompletny, dwuetapowy system lakierów: Vinylux Weekly Polish (to lakier zawierający jednocześnie bazę) oraz Vinylux Weekly Top Coat (warstwa wierzchnia nadająca połysk i trwałość).

Zalety lakierów Vinylux

  • Łączą w sobie walory lakierów klasycznych i hybrydowych – to niezaprzeczalnie najistotniejsza zaleta.
  • Krótki czas zabiegu i wysychania dzięki włączeniu bazy do lakieru podstawowego i wyeliminowaniu wynikającej z tego konieczności oczekiwania na wyschnięcie kolejnych warstw preparatów – wystarczy zaledwie kwadrans, aby na powierzchniach paznokci powstała twarda, jednolita i trwała powłoka.
  • Praktyczność, czyli UV prosto z nieba :-) i usuwanie lakieru w zaciszu domowym zwykłym zmywaczem do paznokci. Lakier utwardza się pod wpływem promieni słonecznych. Można zatem przez 15 minut posiedzieć w przyjemnym, dziennym świetle i rozkoszować się kwadransem tylko dla siebie, mając jednocześnie świadomość, że w celu usunięcia pedicure nie trzeba odwiedzać salonu.
  • Szeroka paleta barw do wyboru. Firma CND na bieżąco poszerza gamę kolorów, dlatego oferta pedicure Vinylux pozostaje ciągle świeża i atrakcyjna.
  • Zgodność kolorystyczna z innymi systemami lakierów, np. barwy lakierów hybrydowych Shellac są identyczne z systemem Vinylux, dzięki czemu można tworzyć dowolne kombinacje, np. w tym samym kolorze i odcieniu manicure Vinylux z pedicure hybrydowym.

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik Warszawa

Cennik pedicure na bazie lakierów CND Vinylux w salonie Easy Waxing w Warszawie.

 

Zabieg Cena Z kartą Easy Waxing
Pedicure Vinylux klasyczny (jeden kolor) 120,00zł 105,00zł
Pedicure Vinylux french 130,00zł 115,00zł
Malowanie paznokci u stóp lakierem Vinylux (kąpiel, malowanie jeden kolor, oliwka odżywcza) 65,00zł 55,00zł
Malowanie paznokci u stóp french lakierem Vinylux (kąpiel, malowanie french, oliwka odżywcza) 75,00zł 65,00zł

Cennik Wrocław

Cennik pedicure na bazie lakierów CND Vinylux w salonie Easy Waxing we Wrocławiu. 

 

Zabieg Cena  Z kartą Easy Waxing
Pedicure Vinylux klasyczny (jeden kolor) 119,00 zł 105,00zł
Pedicure Vinylux french 135,00 zł 119,00zł
Pedicure Vinylux french 135,00 zł 119,00 zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

W zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław prezentujemy nasze aktualne oferty specjalne. Zapraszamy do częstego odwiedzania i korzystania – warto!

Higiena

Higiena i bezpieczeństwo sanitarne są dla nas tak samo ważne, jak zadowolenie Klientów. Dlatego w każdym salonie Easy Waxing znajduje się nowoczesny autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń).

Chcecie wiedzieć więcej na temat tego, jak dbamy o Wasze zdrowie? Skorzystajcie z informacji, które znajdują się w zakładce "O nas – Higiena w salonie