Menu
Tablet menu
  

Pedicure klasyczny

Pedicure-klasyczny-easywaxingDbałość o stopy jest istotna zarówno ze względów estetycznych jak i zdrowotnych. Skóra stóp jest codziennie intensywnie eksploatowana poprzez ciągłe obciążenia, zamykanie w butach, częste otarcia. Z tego względu często pojawia się zrogowaciały naskórek, pęknięcia czy też inne bardziej poważne dolegliwości. Aby temu przeciwdziałać warto otoczyć nasze stopy większą troską i raz na jakiś czas podarować im odrobinę relaksu i zdrowia podczas wizyty u kosmetyczki. Proponujemy kilka rodzajów zabiegu: pedicure klasyczny bez malowania dla poprawy jakości skóry stóp, z malowaniem dla doskonałego efektu wizualnego, pedicure hybrydowy i pedicure Vinylux dla osób chcących dłużej nosić wybrany kolor, pedicure SPA aby mieć idealne stopy i przy okazji odrobinę relaksu. Dodatkowo można skusić się na kąpiel parafinową stóp, która dodatkowo ułatwi przenikanie substancji aktywnych z kosmetyków w głąb naskórka.
Wykonujemy pedicure frezarkowy, stosując lakiery CND Vinylux oraz renomowane kosmetyki do pielęgnacji stóp niemieckiej firmy Gehwol.
Jeśli dokuczają Ci problemy z paznokciami u stóp oferujemy pedicure terapeutyczny. Zabieg wzmacnia płytkę paznokciową i niweluje rozdwajanie się końcówek, aby móc bez skrępowanie pokazać piękno swoich stóp.

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik Warszawa

Pracujemy na lakierach winylowych CND Vinylux. 

Zabieg Cena
Pedicure bez malowania 115 zł
105 zł
Pedicure klasyczny jeden kolor 129 zł
109 zł
Pedicure french 139 zł
119 zł

Cennik Wrocław

Pracujemy na lakierach winylowych CND Vinylux.

Zabieg Cena
Pedicure bez malowania 129 zł
114 zł
Pedicure klasyczny jeden kolor 145 zł
130 zł
Pedicure french 155 zł
140 zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce O nas - Higiena w salonie.

Przygotowanie do pedicure:

Przed zabiegiem warto zadbać o higienę stóp, poza tym nie są konieczne dodatkowe przygotowania.

Po zabiegu:

Lakier utwardza się około 1 godziny, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by nie narażać płytki paznokciowej na działanie czynników zewnętrznych, gdyż może to uszkodzić wierzchnią warstwę, niwecząc końcowy efekt zabiegu.

Przeciwwskazania:
  • grzybica
  • przerwanie ciągłości skóry
  • infekcje i stany zapalne
  • stany alergiczne
  • przy poważnych problemach ze stopami kierujemy klientki/ów do podologa
  • brodawki
Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing