Menu
Tablet menu
  

Pedicure klasyczny

pedicure-klasycznyDbałość o stopy jest istotna zarówno ze względów estetycznych jak i zdrowotnych. Skóra stóp jest codziennie intensywnie eksploatowana poprzez ciągłe obciążenia, zamykanie w butach, częste otarcia. Z tego względu często pojawia się zrogowaciały naskórek, pęknięcia czy też inne bardziej poważne dolegliwości. Aby temu przeciwdziałać warto otoczyć nasze stopy większą troską i raz na jakiś czas podarować im odrobinę relaksu i zdrowia podczas wizyty u kosmetyczki. Proponujemy kilka rodzajów zabiegu: pedicure klasyczny bez malowania dla poprawy jakości skóry stóp, z malowaniem dla doskonałego efektu wizualnego, pedicure hybrydowy i pedicure Vinylux dla osób chcących dłużej nosić wybrany kolor, pedicure SPA aby mieć idealne stopy i przy okazji odrobinę relaksu. Dodatkowo można skusić się na kąpiel parafinową stóp, która dodatkowo ułatwi przenikanie substancji aktywnych z kosmetyków w głąb naskórka.
Wykonujemy pedicure frezarkowy, stosując lakiery Orly, Duri, Zoya oraz renomowane kosmetyki do pielęgnacji stóp niemieckiej firmy Gehwol.
Jeśli dokuczają Ci problemy z paznokciami u stóp oferujemy pedicure terapeutyczny. Zabieg wzmacnia płytkę paznokciową i niweluje rozdwajanie się końcówek, aby móc bez skrępowanie pokazać piękno swoich stóp.

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik i kontakt

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Wrocław (Stare Miasto - Rynek), Cennik Warszawa (Centrum - Śródmieście)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce O nas - Higiena w salonie.

Przygotowanie do pedicure:

Przed zabiegiem warto zadbać o higienę stóp, poza tym nie są konieczne dodatkowe przygotowania.

Po zabiegu:

Lakier utwardza się około 1-2 godzin, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by nie narażać płytki paznokciowej na działanie czynników zewnętrznych, gdyż może to uszkodzić wierzchnią warstwę, niwecząc końcowy efekt zabiegu.

Przeciwwskazania:
  • grzybica
  • przerwanie ciągłości skóry
  • infekcje i stany zapalne
  • stany alergiczne
  • przy poważnych problemach ze stopami kierujemy klientki/ów do podologa

 

 

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę