Menu
Tablet menu
  

Pedicure japoński P. Shine

Pedicure japoński podobnie jak manicure japoński to naturalna metoda stylizacji paznokci. Najpierw kosmetyczka wykona klasyczny pedicure frezarkowy, dzięki któremu usuwamy zrogowaciały naskórek i zgrubienia a skóra staje się miękka i gładka. Następnym krokiem jest opiłowanie paznokci i wtarcie w paznokcie odżywczej pasty i pudru zamiast ich malowania. Pasta wnika w paznokcie dostarczając im naturalnych składników odżywczych – witaminy A i E, pyłek pszczeli, keratynę oraz krzemionkę z morza japońskiego. Efektem zabiegu jest widoczna poprawa płytki paznokciowej oraz jej przyspieszony wzrost, dzięki czemu ulega ona naturalnemu odświeżeniu. Perłowy blask, połysk i głębię uzyskuje się poprzez energiczne wtarcie pudru. Warstwa ta zabezpiecza dodatkowo wcześniej wprowadzone składniki.

Dla kogo polecamy pedicure japoński
  • jeżeli Twoje paznokcie są słabe, łamliwe, mają rozdwajające końcówki
  • jako naturalna terapia po tipsach, żelach lub innych formach zdobień, które niszczą naturalną płytkę. Należy zwrócić uwagę na fakt, że po wtarciu pudru płytka staje się śliska i przez około miesiąc malowanie paznokci jest utrudnione, gdyż lakier nie przylega do paznokci
  • jako metoda stylizacji paznokci, dla osób ceniących sobie naturalny wygląd, perłowy blask i głębię bez nakładania koloru

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Wrocław (Stare Miasto), Cennik Warszawa (Centrum)

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce O nas - Higiena w salonie.

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę