Menu
Tablet menu
  

Easy Waxing - Zabiegi – Pedicure

Wybierz rodzaj pedicure:

 1. Pedicure hybrydowy
 2. Pedicure Vinylux
 3. Pedicure klasyczny
 4. Pedicure japoński
 5. Pedicure męski

Stopy zasługują na tak samo dobre traktowanie, jak dłonie. Pedicure dostępne w salonach Easy Waxing łączy zabiegi pielęgnacyjne z upiększającymi. Zapewniamy różnorodną ofertę pedicure, dzięki której zarówno paznokcie, jak i skóra stóp zyskają zdrowie i atrakcyjny wygląd. Możesz zdecydować się na:

 • Pedicure klasyczny – to pielęgnacja skóry stóp i paznokci w najbardziej znanej wersji. Zabieg można łączyć z malowaniem lakierami klasycznymi renomowanych światowych marek.
 • Pedicure hybrydowy – gwarantuje skórze stóp miękkość, dobre nawilżenie, a paznokciom – ochronę i trwałość koloru nawet do 4 tygodni. Oparty o produkty Shellac lub Gelish.
 • Pedicure japoński – idealny jako zdrowa terapia dla paznokci potrzebujących specjalnej troski i intensywnego odżywienia oraz kiedy wymagasz naturalnego wyglądu płytek paznokciowych na stopach, a jednocześnie oczekujesz połysku bez lakieru.
 • Pedicure terapeutyczny – to klasyczna pielęgnacja w połączeniu z intensywnym odżywianiem, którego najwłaściwsza wersja jest dobierana w oparciu o stan paznokci. Idealny dla płytek miękkich i słabych, twardych i kruchych oraz rozdwajających się.
 • Pedicure SPA – najlepsze, co możesz dać swoim stopom. Aromatyczna kąpiel, peeling, nawilżanie i odżywianie w połączeniu z relaksującym masażem – to oferta Easy Waxing.
 • Męski pedicure – to sposób na stopy miękkie i aksamitne w dotyku oraz wypielęgnowane i gustownie uformowane płytki paznokciowe. Oferta dedykowana jest panom w każdym wieku.

Wymienione wyżej zabiegi pedicure możesz dodatkowo uzupełnić o:

 • Kąpiel parafinową do stóp – najlepszy sposób na szybkie i bardzo skuteczne nawilżenie oraz odżywienie stóp. Polecana szczególnie dla stóp o szorstkiej skórze.
 • Pedicure Callus Peel – wyjątkowo skuteczny zabieg usuwania zrogowaciałego naskórka na stopach przy użyciu mieszaniny specjalnie dobranych kwasów kosmetycznych. Idealny dla osób skarżących się na zgrubiały naskórek i pękające pięty.

   

  Depilacja

   

  Umów wizytę online

  Umów_wizytę

  top-salon-easywaxing