Menu
Tablet menu
  

Męski manicure

Meski manicureEleganckie dłonie są najlepszą wizytówką każdego mężczyzny. Świadczą o tym, że ich właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Widok zadbanych męskich palców i paznokci wywiera często większe wrażenie niż najprzystojniejsza twarz i najmodniejsza fryzura. Kobiety przyznają, że dotyk wypielęgnowanych dłoni mężczyzny to jedno z najprzyjemniejszych doznań podczas bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Z tego powodu panie nie ukrywają zadowolenia z faktu, że panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni i manicure w gabinetach kosmetycznych.

 

Męski manicure pełni 3 ważne funkcje w zachowaniu urody dłoni:

  • pielęgnacyjno-kosmetyczną, czyli odżywia, nawilża i odmładza skórę;
  • terapeutyczną – chroni przed łamliwością paznokci i przesuszeniem skóry dłoni;
  • estetyczną i higieniczną – wspomaga utrzymanie czystości szczególnie pod paznokciami.

Manicure dla mężczyzn - zabieg

Manicure męski nie różni się zbytnio od damskiego. Z powodu twardszej skóry wykorzystuje się czasem inne przybory kosmetyczne. Klasyczny zabieg polega na:

  • zmiękczeniu i usunięciu skórek przypaznokciowych
  • skróceniu i opiłowaniu paznokci oraz wypolerowaniu ich płytek
  • w wersji SPA, polecanej przy zniszczonej skórze dłoni, wykonaniu peelingu połączonego z masażem, oraz zastosowanie kąpieli w parafinie
  • natłuszczeniu skóry oliwką
Męski manicure w Easy Waxing

Męski manicure należy do kanonu standardowych usług w salonach kosmetycznych Easy Waxing. Nasi specjaliści wiedzą, jak wyraźnym sygnałem w kontaktach zawodowych i towarzyskich są zadbane dłonie mężczyzny, dlatego przywiązują dużą wagę do perfekcyjnego wykonania zabiegu. Dłonie są silnie eksponowane, dlatego muszą być nieskazitelnie higieniczne i eleganckie. Ściskamy je przecież podczas powitania, gestykulujemy nimi w czasie rozmowy, obserwujemy podczas wielu codziennych czynności: prowadzenia samochodu lub pisania na klawiaturze komputera.

Męski manicure w salonach Easy Waxing to szereg zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, których celem jest kompleksowa odnowa skóry rąk i płytki paznokciowej oraz wyeksponowanie powabu i siły męskiej dłoni. Oddaj dłonie w dobre ręce i doceń zalety męskiego manicure!

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik Warszawa

Zabieg Cena 
Manicure męski klasyczny 59 zł
49 zł
Manicure męski terapeutyczny (z odżywką) 65 zł
55 zł

Cennik Wrocław

Cennik męskiego manicure w studiu kosmetycznym Easy Waxing we Wrocławiu. 

Zabieg Cena 
Manicure męski klasyczny 65 zł
55 zł
Manicure męski terapeutyczny (z odżywką) 69 zł
59 zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce "O nas - Higiena w salonie"

Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing