Menu
Tablet menu
  

Manicure SPA

manicure spaNiekiedy dłonie wymagają szczególnej opieki, aby na długo pozostać w doskonałej kondycji. Należy poświęcić im dużo uwagi, aby zachować gładkość i sprężystość skóry. Dla najbardziej wymagających klientek proponujemy manicure SPA. To połączenie klasycznego manicure z kosmetykami peelingującymi, nawilżającymi i ujędrniającymi. Efektem jest gładka, aksamitna w dotyku skóra.

Wykonanie

Zabieg zaczynamy od łagodzącej i zmiękczającej naskórek kąpieli. Następnym krokiem jest wykonanie przez kosmetyczkę klasycznego manicure – opiłowujemy paznokcie na kształt zgody z życzeniem klientki, wycinamy lub odsuwamy skórki. Po tym delikatnie peelingujemy skórę, tak aby pozbyć się zrogowaciałego naskórka i nadać dłoniom aksamitną miękkość i gładkość. Na koniec zabiegu nakładamy na dłonie parafinę, która silnie nawilża, ujędrnia i przywraca sprężystość skóry.

Kiedy stosować:
  • jeżeli Twoje dłonie są szorstki, suche, zrogowaciałe
  • jeżeli odczuwasz utratę jędrności i elastyczności
  • jeżeli Twoje dłonie są zmęczone, zniszczone, popękane
  • jeżeli chcesz się zrelaksować i odżywić skórę swoich dłoni

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik:

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Wrocław (Stare Miasto), Cennik Warszawa (Centrum)

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce "O nas - Higiena w salonie"

Zapraszamy!

 

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę