Menu
Tablet menu
  

Manicure klasyczny i french

manicure klasycznyOferujemy manicure klasyczny na bazie lakierów Orly, Duri, Zoya. Posiadamy ponad 300 różnych odcieni co pozwoli nawet najbardziej wymagającej klientce na znalezienie czegoś w sam raz dla siebie. Przed nałożeniem koloru stosujemy bazę z odżywką, dzięki czemu paznokcie stają się twardsze, mniej kruche i nie żółkną. Zastosowanie topu z utwardzaczem na kolor sprawia, że manicure utrzymuje się znacznie dłużej i posiada połysk i głębię.

Na wyjątkowe uroczystości takie jak wesele polecamy elegancki manicure french.

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik i kontakt

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Wrocław (Stare Miasto), Cennik Warszawa (Centrum)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce "O nas - Higiena w salonie"

Galeria zdjęć

Zdjęcia naszych prac prezentujemy na naszym fanpage na Facebooku: Fanpage Easy Waxing

Przygotowanie do zabiegu:

Zabieg nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Jeżeli mają Panie na paznokciach tipsy lub żele, na kilka dni przed manicure należy je usunąć.

Po zabiegu:

Po zabiegu przez pewien czas trzeba uważać, aby nie uszkodzić lakieru. Mimo tego, że zewnętrzna warstwa lakieru jest już sucha, warstwy położone bliżej płytki paznokciowej potrzebuję około godziny na odpowiednie utwardzenie. Często klientki zaraz po wyjściu z salonu zaczynają szukać kluczyków samochodowych, pisać sms’a itp. co prowadzi do uszkodzenia lakieru. Pamiętajmy, aby tego unikać.

Przeciwwskazania:
  • grzybica
  • przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)
  • infekcje i stany zapalne
  • stany alergiczne

 

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę