Menu
Tablet menu
  

Manicure Japoński P. Shine

Manicure japońskiZ przyjemnością prezentujemy manicure japoński P. Shine. Jeszcze nigdy naturalne paznokcie nie były tak zdrowe, piękne i lśniące...
Czym jest japoński manicure?

Manicure japoński to zabieg odżywiający paznokcie i nadający im naturalny połysk i głębię. Efekt terapeutyczny uzyskuje się dzięki wcieraniu odżywczej pasty w płytkę paznokciową. Perłowy blask to głównie zasługa nałożenia i intensywnego wtarcia warstwy pudru. Pasta posiada w swoim składzie naturalne składniki odżywcze, m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. 

Czym różni się Manicure Japoński od klasycznego manicure?

Sam zabieg manicure jest identyczny. Jedyna różnica to naniesienie na paznokcie pasty i pudru zamiast lakieru do paznokci.

Dla kogo nadaje się Manicure Japoński?

Ten rodzaj manicure nadaje się dla każdego, kto chce by jego paznokcie lśniły naturalnym, perłowym blaskiem. Po zabiegu wyraźnie widać przyspieszenie przyrostu paznokci. Ze względu na odżywcze właściwości pasty jest on szczególnie polecany wszystkim z kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami jako doskonała terapia wzmacniająca. Należy zwrócić uwagę na fakt, że po manicure japońskim malowanie paznokci przez około miesiąc może być utrudnione, ponieważ po wtarciu pasty i pudru płytka staje się śliska i nie przylega do niej lakier.

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik Warszawa

Zabieg Cena

Manicure japoński P. Shine

89 zł
79 zł

Cennik Wrocław

Cena za manicure japoński P. Shine w Easy Waxing we Wrocławiu obejmuje również pełny manicure biologiczny.

Zabieg Cena

Manicure japoński P. Shine

99 zł
89 zł
Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B (najwyższa grupa tego typu urządzeń). Więcej w zakładce "O nas - Higiena w salonie".

Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing