Menu
Tablet menu
  

Manicure Hybrydowy | Paznokcie Shellac i Gelish w Warszawie i  Wrocławiu

Manicure hybrydowyZadbane dłonie i paznokcie to w dzisiejszych czasach niezbędny atrybut każdej nowoczesnej kobiety. Dlatego też manicure był i jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Lakiery hybrydowe są efektem rewolucji, jaka dokonała się kilka lat temu. Połączono cechy lakierów klasycznych, takie jak łatwość nakładania i ściąganie bez konieczności piłowania płytki paznokciowej z największymi zaletami żelu, czyli trwałością i wytrzymałością dzięki utwardzeniu w świetle UV. Od tego czasu uzyskanie perfekcyjnego manicure, który  utrzymuje się bez pękania i odpryskiwania przez nawet dwa tygodnie od wizyty w salonie i nie zniszczy naturalnej płytki paznokciowej stało się możliwe.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się również z naszą ofertą w zakresie manicure klasycznego oraz manicure Vinylux

Galeria zdjęć

Zdjęcia naszych prac prezentujemy na naszym fanpage na Facebooku: Fanpage Easy Waxing

Umawianie zabiegów

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Ceny i kontakt

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Manicure Hybrydowego WrocławCennik Manicure Hybrydowego Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Najważniejsze zalety manicure hybrydowego

 • utrzymuje się na paznokciach nawet dwa tygodnie bez pękania i odpryskiwania
 • połysk, sztywność, wytrzymałość i nieścieralność lakieru
 • szybkie nakładanie i ściąganie lakieru bez konieczności spiłowania płytki paznokciowej
 • czas schnięcia to 0 minut, brak ryzyka uszkodzenia lakieru po wyjściu z salonu
 • nie niszczy płytki paznokciowej tak jak żele czy tipsy
 • produkty neutralne dla zdrowia, brak formaldehydu, toluenu, DBP
 • szeroka gama kolorów, w naszym salonie jest dostępnych ponad 200 odcieni lakierów hybrydowych

Więcej informacji na temat lakierów na stronach producentów: Gelish, Shellac

Wykonanie

Usuwamy stary lakier, nadajemy płytce odpowiedni kształt zgodnie z życzeniem klientki/a i usuwamy skórki. Po odtłuszczeniu płytki paznokciowej nakładamy bazę i dwie warstwy lakieru. Do wyboru jest ponad 200 odcieni lakierów CND Shellac, Gelish. Jako ostatni nakładamy na paznokcie top. Każda z warstw jest utwardzona w lampie UV. Nie wpływa to na czas zabiegu, ponieważ podczas utwardzania manicurzystka nakłada kolejne warstwy bazy, lakieru lub topu na paznokcie drugiej dłoni. Po utwardzeniu i przetarciu alkoholem lakier uzyskuje piękny blask i głębię. 

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Gwarancja

Udzielamy 5-dniowej gwarancji na lakier. W tym czasie wszystkie niedoskonałości poprawiamy za darmo.

Higiena

Salon Easy Waxing jest wyposażony w nowoczesny Autoklaw klasy B. To najwyższa klasa tego typu urządzeń, gdzie sterylizacja odbywa się za pomocą ciśnienia, temperatury i pary wodnej. Do niedawna urządzenia takie były używane jedynie w szpitalach, ale obecnie, z korzyścią dla klientów, są stosowane również do narzędzi kosmetycznych. Dodatkowo instrumenty takie, jak cążki, kopytka czy obcinaczki są pakowane w sterylne pakiety i rozpakowywane dopiero przy kliencie. Wizyta w naszym salonie to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa. Więcej w zakładce O nas - Higiena w salonie.

Przygotowanie do manicure’u hybrydowego

Jeżeli na paznokciach jest żel lub tipsy prosimy o ich usunięcie przed wizytą w naszym salonie. W przypadku, gdy wykonują Panie powtórnie manicure hybrydowy, prosimy o informację przy umawianiu zabiegu, w celu zarezerwowania dodatkowych 10 minut na zdjęcie lakieru.

Przeciwwskazania:
 • grzybica
 • przerwanie ciągłości skóry (zbyt mocno wycięte skórki)
 • infekcje i stany zapalne
 • stany alergiczne

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę