Menu
Tablet menu
  

IBX System - Odżywka Światłoutwardzalna do Paznokci | Salony w Warszawie i Wrocławiu

IBX odzywka do paznokci

Poznajcie odżywkę do paznokci IBX - nowoczesną alternatywę dla dotychczas znanych metod wzmacniania paznokci. W przeciwieństwie do nich IBX System to zabieg, podczas którego aktywne składniki preparatu penetrują płytkę paznokcia i przenikają do jej wnętrza, zamiast zostawać na powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych odżywek. Chociaż pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, już cieszy się dużą popularnością.

IBX System - co to?

W systemie IBX zawierają się dwa elementy - dwie fiolki z preparatami o określonym działaniu: pierwsza z nich ma na celu naprawę i odbudowę płytki naszych paznokci. Dzięki zawartości olejów jojoba oraz awokado i przy braku chemicznych substancji zapewnia moc, nawilżenie i przyspieszenie wzrostu paznokci. Umożliwia również naprawę uszkodzonych, łuszczących się paznokci. Drugi element systemu stanowi niewidoczną powłokę, która – niczym tarcza – chroni nasze paznokcie przed szkodliwy oddziaływaniem wody, zmiennej temperatury otoczenia czy uszkodzeniami mechanicznymi.

Umawianie zabiegów online

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Ceny i umawianie zabiegów:

W zakładce Kontakt znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe naszego Studia. Szczegółowy cennik znajduje się w zakładkach: Cennik Manicure WrocławCennik Manicure Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu +Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Dla kogo polecamy system IBX?

Jeżeli cenisz sobie naturalne piękno, a Twoje dłonie w wyniku uszkodzeń lub braku odpowiedniej pielęgnacji przestały być Twoją wizytówką – ten system jest właśnie dla Ciebie! IBX jest idealnym rozwiązaniem w przypadku naruszenia integralności płytki paznokciowej, cienkich, przesuszonych, łuszczących się paznokci, obecności przebarwień na paznokciach. Jeżeli Twoje paznokcie są zmęczone długotrwałą stylizacją, mają jakiekolwiek uszkodzenia lub są ciągle krótkie, kruche i nie możesz ich zapuścić – zabieg IBX jest dla Ciebie stworzony! Co dla niektórych pozostaje istotne – kuracja ta może być stosowana jako samodzielny zabieg lub element naszego stałego manicure, co powoduje, że nie musimy rezygnować z naszego ulubionego koloru lakieru lub hybrydy. Ty cieszysz się kolorem, a Twoje paznokcie wzmacniają się od środka ;).

Jak często stosować odżywkę IBX

W zależności od stopnia uszkodzenia paznokci, zaleca się stosowanie tego systemu od 1 do 4 razy na miesiąc. Możemy stosować go przy okazji manicure, stosując lakier, hybrydę lub inne środki stylizacji paznokci. Dla przyspieszenia wzrostu paznokcia zaleca się stosowanie raz na trzy tygodnie, a prewencyjnie, w celu zapobiegania uszkodzeniom – raz na cztery tygodnie.

Wzmocnienie, nawilżenie, pełna ochrona i gotowość na każdą sytuację – tego od swoich paznokci oczekuje każda silna, nowoczesna kobieta. Nie daj się zaskoczyć i przywróć im piękny, zdrowy blask – nigdy nie wiesz, kiedy będzie Ci niezbędny ;)

Przeciwwskazania:
  • uczelnie na hybrydę lub żel
  • ciąża i karmienie piersią