Menu
Tablet menu
  

Przedłużanie Rzęs 1:1

przedluzanie-rzes

Puść wodze wyobraźni... Piękne, długie i podkręcone rzęsy... Uwodzicielskie, magnetyczne spojrzenie... Niemożliwe? Teraz, dzięki zabiegowi przedłużania rzęs 1:1 w Easy Waxing Twoje marzenia staną się rzeczywistością.

W Easy Waxing stosujemy metodę przedłużania polegającą na łączeniu „sztucznych”, zbudowanych z protein jedwabiu rzęs, jeden do jednego z naszymi własnymi. Ich integracja odbywa się przy pomocy specjalnego preparatu wiążącego. Proteiny jedwabiu są doskonałym budulcem sztucznych rzęs, ponieważ posiadają właściwości zbliżone do cech fizycznych naturalnego włosa. Dlatego też efekt uzyskany po przedłużaniu rzęs w naszym salonie jest bardzo naturalny i elegancki, nieporównywalny z wyglądem po nałożeniu rzęs syntetycznych. Warto podkreślić fakt, iż metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla naszego oka, gdyż doklejana rzęsa sama wypada wraz z naszą naturalną, gdy kończy się okres jej życia.

Studio Easy Waxing jest autoryzowanym salonem Perfect Silk Lashes. Zdjęcia naszych prac są dostępne w albumie "Przedłużanie Rzęs" na naszym profilu na portalu Facebook – Fanpage Easy Waxing. Zapraszamy również do salonu, celem obejrzenia efektów "na żywo".

Ceny i umawianie zabiegów:
Szczegółowy cennik zabiegów znajdziecie Państwo w zakładkach Cennik Przedłużania Rzęs Wrocław i Cennik Przedłużania Rzęs Warszawa. W zakładce Kontakt znajduje się telefon i dane adresowe naszego salonu. Można również skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce Kontak - Umów wizytę, celem rezerwacji terminu.
Przygotowanie do zabiegu:
  • nie nakładać tuszu;
  • nie podkręcać rzęs;
  • demakijaż można wykonać w salonie.
Częstotliwość:
  • Uzupełnianie rzęs jest zależne od indywidualnych cech danej osoby, ale zazwyczaj powinno się odbywać co 3-4 tygodnie
Czy produkty do przedłużania rzęs są bezpieczne?
Tak, rzęsy są zbudowane z materiałów pochodzenia naturalnego – protein  jedwabiu. Posiadają odpowiednie certyfikaty i są dopuszczone do użytku w salonach kosmetycznych.
Czy istnieje niebezpieczeństwo wystąpienia uczulenia po przedłużeniu bądź trwałej?
Wszystkie produkty i klej podczas zabiegu mają styczności jedynie z naszymi rzęsami. Nie dotykają więc żywych tkanek takich jak skóra i dlatego też nie mogą powodować reakcji alergicznych.
Jak długo utrzymują się przedłużone rzęsy?
Rzęsy jedwabne po zintegrowaniu z naszymi naturalnymi samoistnie nigdy się nie odkleją. Zdjąć je można jedynie u specjalisty w salonie kosmetycznym. Tak więc same nie odpadły by nigdy, gdyby nie fakt, że cykl życia naszej naturalnej rzęsy to około 90 dni. Po tym czasie organizm niejako „wymienia” ją na nową. Nie dzieje się to jednak w jednym momencie, tylko systematycznie, po kilka, kilkanaście w ciągu jednego tygodnia. Z tego powodu aby zachować odpowiedni efekt wizualny trzeba uzupełniać rzęsy co około 3-4 tygodni.
Czy muszę specjalnie uważać na moje nowe rzęsy?
Nie. Rzęsy są odporne na działanie słońca, wody, łez, substancji myjących czy też kosmetyków. Nie trzeba więc o nie specjalnie dbać.
Czy mogę po nałożeniu rzęs używać tuszu?
Nie ma przeciwwskazań do używania tuszu, chodź przedłużanie daje na tyle ładny efekt, że nie powinno być to konieczne.
Czy można zdjąć rzęsy w dowolnym czasie?
Tak, ale tylko w gabinecie kosmetycznym, w którym pracują osoby z certyfikatem w zakresie przedłużania rzęs.
Czy możliwe jest korzystanie z sauny i basenu?
Tak, rzęsy są odporne na działanie wody i potu.
Przeciwwskazania:
  • alergie związane z nadmierną wydzieliną z oczu;
  • każda choroba oczu , np. zapalenie spojówek, zaczerwienienie oczu;
  • zapalenie bakteryjne lub grzybicze w obrębie oka;
  • nowotwory;
  • wypadanie włosów;
  • urazy oka.
Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę