Menu
Tablet menu
  

Henna Brwi i Rzęs, Regulacja i Stylizacja Brwi, Henna Pudrowa Brow w Warszawie i Wrocławiu

Henna

Odpowiednio dobrany kontur brwi oraz kolor henny potrafi zmienić optycznie twarz wpływając na poprawę wizerunku. Niestety źle wyregulowane brwi mogą zniweczyć wiele wysiłku włożonego w poprawę wyglądu i przynieść efekt dokładnie odwrotny do założonego. Dlatego w Easy Waxing tym prostym z pozoru zabiegiem zajmują się doświadczone kosmetyczki, które wiedzą jak dopasować kształt brwi do owalu twarzy i jaki kolor henny dobrać.

Regulację brwi wykonujemy według życzenia klientki woskiem lub pęsetą. W naszym salonie do wyboru jest henna proszkowa, żelowa lub henna pudrowa brow. Dla osób z jaśniejszymi włosami polecamy hennę żelową, gdyż nie jest ona tak intensywna i daje efekt podkreślonych, naturalnie uwydatnionych brwi i rzęs. Henna proszkowa, która jest mocniejsza i mogłaby być zbyt intensywna dla osób o blond włosach doskonale sprawdza się przy włosach ciemniejszych. Za każdym razem dobór henny i jej koloru konsultujemy z klientką.

Umawianie wizyt

rezerwuj warszawa rezerwuj wroclaw

Cennik Warszawa

Zabiegi
Cena
Regulacja brwi woskiem
29 zł
25 zł
Regulacja brwi pęsetą
29 zł
25 zł
Henna brwi
25 zł
22 zł
Henna rzęs
25 zł
22 zł
Henna brwi i rzęs
49 zł
39 zł
Henna brwi i rzęs z regulacją woskiem (komplet)
59 zł
49 zł
Geometria Brwi Na Bazie Henny Pudrowej Brow
149 zł
129 zł

Cennik Wrocław

Zabiegi
Cena
Regulacja brwi woskiem
29 zł
25 zł
Regulacja brwi pęsetą
29 zł
25 zł
Henna brwi
25 zł
22 zł
Henna rzęs
25 zł
22 zł
Henna brwi i rzęs
45 zł
39 zł
Stylizacja brwi woskiem i henna brwi
45 zł
40 zł
Stylizacja brwi pęsetą i henna brwi
49 zł
45 zł
Henna brwi i rzęs z regulacją woskiem (komplet)
59 zł
49 zł
Pudrowa henna brow z pełną architekturą brwi
199 zł
179 zł

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrza naszych salonów na portalu Google - Salon Wrocław / Salon Warszawa

Jak wygląda regulacja brwi woskiem w Easy Waxing

Henna pudrowa brow

Brwi zawsze stanowiły najbardziej wyrazisty element twarzy. Dzięki swojej ekspresyjności pozwalają nam istotnie poprawić nasz wygląd. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni doceniają zalety profesjonalnie wypielęgnowanych, pięknych brwi. Istnieje wiele usług służących wprowadzeniu zmian w tym istotnym elemencie wyglądu, takie jak henna żelowa, proszkowa, makijaż pernamentny. Brow henna zwana też henną pudrową wykracza poza ten zakres usług, tworząc innowacyjną formułę do barwienia brwi z efektem przypominającym makijaż permanentny, która jest jednocześnie bezbolesna i możliwa do zrealizowania podczas jednego zabiegu.

Henna Brow

Dla kogo henna pudrowa?

Zabieg ten idealnie spisze się dla osób lubiących wyraźne, wypielęgnowane brwi, jak i dla tych którzy cenią sobie naturalność. Spersonalizowanie koloru i kształtu brwi pozwoli nam uzyskać wyjątkowy efekt. Brow henna jest świetną metodą dla osób, które mają ubytki w brwiach spowodowane niewłaściwymi zabiegami kosmetycznymi lub nigdy nie posiadały gęstych brwi. Dzięki składnikom odżywczym, włoski są pobudzane do wzrostu i po czasie możemy spodziewać się pełnego, gęstego kształtu brwi. Zabieg ten nadaje się także dla osób przymierzających się do wykonania makijażu permanentnego, mających obawy jak będą czuły się w nowym kształcie brwi.

Różnica pomiędzy henną tradycyjną a henna pudrową brow.

Brow henna skupia w sobe zalety koloryzacji i kuracji wspomagającej wzrost włosa. Naturalne składniki zostały zastosowane w celach pielęgnacyjnych. Henna pudrowa daje nam równomierny efekt zabarwienia skóry, który często nie występuje w koloryzacji henną tradycyjną. Aktywatorem henny tradycyjnej jest nadtlenek wodoru, który wnika głęboko do włosa i może działać wysuszająco. Natomiast Brow henna aktywowana jest wodą pH z dodatkiem substancji odżywczych takich jak:

 • hydrolizowane proteiny pszenicy (działanie nawilżające)
 • D-pantenol-prowitamina B5 (nawilżanie głębszych warstw włosa)
 • witamina E-przeciwutleniacze (właściwości ochronne i pielęgnacja skory)
 • Aloe Vera-(odżywia skórę i włos dzięki zawartości białka, witamin i minerałów)
Henna Brow Rudy

Brow henna posiada wiele kolorów, które można ze sobą mieszać w celu spersonalizowania odcieni. Uzyskać można również efekt ombre, który nadaje naturalny wygląd brwi. Zabieg polega na określeniu kształtu twarzy, a następnie na wykonaniu bardzo dokładnego rysunku, jak przy makijażu permanentnym. Taki obraz pozwala na skorygowaniu asymetrii, dysproporcji brwi. Henna pudrowa daje nam równomierne zabarwienie skóry, które utrzymuje się do 2 tygodni, natomiast na włosie do 6 tygodni. Dzięki pielęgnacyjnym właściwościom, po regularnym wykonywaniu zabiegów, włoski w miejscach farbowania ulegają zagęszczeniu i lekkiemu pogrubieniu. Po wykonaniu koloryzacji brwi wykonywana jest regulacja metodą dobraną do potrzeb klienta.

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami specjalnymi w zakładkach Promocje Warszawa oraz Promocje Wrocław

Częstotliwość

 • brwi co 2-3 tygodnie
 • rzęsy co 3-4 tygodnie
 • henna pudrowa brow co około 6 tygodni

Przeciwwskazania

 • uczulenie na hennę (należy przeprowadzić próbę uczuleniową przed pierwszym zabiegiem);
 • jęczmień;
 • wszelkie dermatozy, alergie;
 • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu;
 • choroby zakaźne;
 • zaczerwienienie i opuchnięcie powiek;
 • soczewki kontaktowe.
Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing