Menu
Tablet menu
  

Easy Waxing - Zabiegi – Depilacja

Wybierz rodzaj depilacji

 1. Depilacja woskiem
 2. Depilacja laserowa
 3. Depilacja pastą cukrową
 4. Depilacja brazylijska
 5. Depilacja Lycon
 6. Depilacja męska

Depilacja to zabieg usuwania niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała. Można wykonywać ją woskiem, pastą cukrową, depilatorem, laserem, preparatami kosmetycznym nakładanymi na skórę, maszynką do golenia. W Easy Waxing stawiamy na zabiegi z wykorzystaniem wosku i pasty cukrowej – wykonujemy je najwyższej jakości preparatami sporządzonymi według autorskich receptur. To jedyna taka oferta w Polsce.

W naszych salonach dostępne są następujące zabiegi:

 • Depilacja woskiem rumiankowym – wykonywana delikatnym woskiem z dodatkiem azulenu (wyciągu z rumianku o działaniu przeciwbakteryjnym, łagodzącym i kojącym). Polecana dla skór delikatnych, reagujących podrażnieniem na usuwanie zbędnego owłosienia innym rodzajem wosku.
 • Depilacja woskiem twardym – to klasyczna odmiana depilacji, w której na skórę nakładane są pasma wosku podgrzanego do 45º Celsjusza. Po zastygnięciu wosk tworzy elastyczną powłokę, którą można łatwo usunąć wraz z włoskami.
 • Depilacja pastą cukrową – niechciane owłosienie usuwane jest przy użyciu masy sporządzonej tylko z naturalnych produktów: wody, soku cytrynowego i cukru. Hit kosmetyczny wykonywany pastą sporządzoną według naszej autorskiej receptury. To najbardziej delikatna metoda depilacji, w której usuwane są nawet bardzo krótkie włoski. Pasta może być nawet kilkakrotnie nakładana na ten sam fragment ciała.
 • Depilacja brazylijska i hollywoodzka – obie polegają na usunięci niechcianego owłosienia z okolic intymnych. Ta pierwsza dotyczy tylko obszaru bikini. Depilacja Hollywood polega na usunięciu włosków także z obszaru między pośladkami.
 • Depilacja Epil Free – to system usuwania zbędnego owłosienia z wykorzystaniem naturalnych wyciągów leczniczych ziół (jaskółczego ziela, które spowalnia podziały komórkowe w cebulce włosa, działających antyseptycznie eukaliptusa i rozmarynu oraz kojących lukrecji i rabarbaru). Ma same zalety: jest metodą bezbolesną i skuteczną. Do stosowania u osób, u których zastosowanie IPL lub lasera jest nieskuteczne.
 • Depilacja Lycon – świetnie usuwa nawet 1 mm długości włoski; zalecana do depilacji brazylijskiej. Nie tylko umożliwia odsłonięcie gładkiego ciała, ale również pielęgnuje skórę dzięki zawartym w preparacie depilującym wyciągom ziołowym.
 • Depilacja mężczyzn to zabieg wykonywany coraz częściej. Przeznaczona jest dla panów w każdym wieku. Usuwanie zbędnego owłosienia przeprowadza się na całym ciele lub na wybranych jego rejonach. Depilujemy również okolice intymne.

W naszych salonach dostępna jest także fotodepilacja IPL – zabieg, podczas którego zbędne owłosienie likwidujemy na stałe z wykorzystaniem fal świetlnych i radiowych.

W naszych salonach kupisz też preparaty na wrastające włoski

 

Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing