Menu
Tablet menu
  

Promocje na usługi kosmetyczne w Easy Waxing Warszawa

Depilacja woskiem promocje Warszawa

 • I. Promocja na start * - 20% rabatu na pierwszą wizytę dla nowych klientów salonu przy ul. Grzybowskiej 39. Aby otrzymać rabat trzeba spełnić 3 warunki: 
  • a) Umówić wizytę online klikając przycisk rezerwuj online na naszej stronie easywaxing.pl (warunek konieczny - prosimy rezerwować wizytę tylko przyciskiem z naszej strony a nie bezpośrednio na innych portalach)
  • b) W polu "dodaj wiadomość do salonu" prosimy wpisać "Rabat na pierwszą wizytę"
  • c) W salonie prosimy okazać dowód tożsamości w celu weryfikacji podanych danych
  rezerwuj warszawa

  Promocja nie dotyczy depilacji laserowej, przekłuwania uszu, opalania natryskowego, liftingu, laminacji oraz geometrii brwi.

 • II. Karta Easy Waxing - usługi kosmetyczne w najlepszych cenach - usługi kosmetyczne w najlepszych cenach - Karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonach w Warszawie i Wrocławiu z rabatem od 10% do 25%. Szczegółowe informacje na temat Karty w zakładce - Karta Easy Waxing.
 • III. Promocja dla studentów * - 20% rabatu na wszystkie usługi - o szczegółach i warunkach promocji przeczytasz tutaj
 • IV. Promocja na zestawy depilacji nóg + bikini - zestaw depilacji "Całe nogi i bikini brazylijskie woskiem" 159 zł (135 zł dla posiadaczy karty Easy Waxing) oraz zestaw depilacji "Całe nogi woskiem i bikini brazylijskie pastą cukrową" 199 zł (179 zł dla posiadaczy karty Easy Waxing). Pozostałe zestawy nogi i bikini teraz również z rabatem. (Promocja łączy się z obniżką z tytułu Karty Easy Waxing. Pozostałe promocje nie łączą się.)
 • V. Promocja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny * - 10% rabatu na wszystkie usługi dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.
 • VI. Promocja za polecenie salonu * - poleć nasz salon w Warszawie innej osobie, a otrzymasz 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% Promocji na Start. Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link -  Rezerwacja Wizyt Online Warszawa oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi.
 • VII. Promocja urodzinowa * - Urodzinowy prezent od Easy Waxing - przez tydzień od Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi.

* Promocja na zabiegi kosmetyczne ważna po okazaniu dokumentu tożsamości. Promocje nie łączą się i są ważne do odwołania. Promocje nie dotyczą depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania uszu, liftingu, laminacji, geometrii brwi i henny pudrowej oraz zakupów Zaproszenia na zabiegi / Vouchera

Depilacja

 

Umów wizytę online

Umów_wizytę

top-salon-easywaxing