Menu
Tablet menu
  

Promocje na zabiegi kosmetyczne w Easy Waxing Wrocław

Wosk do depilacji

  • I. Promocja na start * - 20% rabatu na pierwszą wizytę dla wszystkich nowych klientów salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 we Wrocławiu. Promocja nie dotyczy depilacji laserowej i opalania natryskowego. Warunkiem skorzystania z promocji jest umówienie wizyty online klikając na przycisk:  

    rezerwuj wroclaw

  • II. Karta Easy Waxing - usługi kosmetyczne w najlepszych cenach - Karta uprawnia do zakupu wszystkich usług kosmetycznych w salonach we Wrocławiu i Warszawie z rabatem od 10% do 25%. Szczegółowe informacje na temat Karty w zakładce- Karta Easy Waxing.
  • III. Promocja dla studentów * - 20% rabatu na wszystkie usługi - o szczegółach i warunkach promocji przeczytasz tutaj
  • IV. Promocja z Kartą Dużej Rodziny * - 10% rabatu na wszystkie usługi z Kartą Dużej Rodziny.
  • V. Promocja za polecenie salonu * - poleć nasz salon we Wrocławiu innej osobie, a otrzymasz 20% rabatu na wizytę. Nowy klient korzysta z 20% Promocji na Start. Aby skorzystać z promocji, osoba której poleciłaś/eś salon powinna umówić wizytę klikając na link - Rezerwacja Wizyt Online Wrocław oraz w komentarzu do wizyty wskazać Twoje imię, nazwisko i adres e-mail. Przy płatności powinna okazać dowód tożsamości oraz podać e-mail i kod pocztowy z którego najczęściej dociera do naszego salonu. Promocje dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w salonie i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi.
  • VI. Promocja Urodzinowa * - urodzinowy prezent od Easy Waxing - przez tydzień od Twoich urodzin dajemy Ci 20% rabatu na wszystkie zabiegi.

 * Promocja na usługi kosmetyczne ważna po okazaniu dokumentu tożsamości. Promocje nie łączą się. Promocje nie dotyczą zabiegów depilacji laserowej, opalania natryskowego, przekłuwania uszu oraz zakupu Zaproszenia na zabiegi / Voutchera

 

 

Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę