var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-16459911-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); Mężczyźni
Menu
Tablet menu
  

Depilacja mężczyzn – jak przeżyć ten pierwszy raz?

Ze statystyk wynika, że depilacja mężczyzn w okolicach intymnych staje się bardziej popularna niż usuwanie owłosienia z klatki piersiowej. Czyżby panowie dojrzeli do tego, aby depilację uznać za męską?... Prawdopodobnie tak, ponieważ coraz więcej mężczyzn w różnego rodzaju wywiadach opowiada o satysfakcji, jaką odczuli, widząc po depilacji odmienione, gładkie ciało.

Czytaj więcej...

Mężczyzna na wielki bal

Mężczyzna dobrze przygotowany na wielki bal? Zdradzamy, w jaki sposób mężczyzna powinien zadbać o siebie, aby w dość krótkim czasie zamienić się w gwiazdę każdej gali – bo karnawał tuż tuż!

Czytaj więcej...

Męski pedicure i manicure, czyli jak oswajamy mężczyznę w salonie

W każdym prawdziwym mężczyźnie drzemie równie prawdziwy kowboj, dlatego panom nie brak odwagi i coraz częściej odwiedzają salony kosmetyczne (również nasze) – które z westernowymi saloonami mają wspólne jedynie to, że ich oferta skupia się na zaspokojeniu potrzeb ciała klienta.

Czytaj więcej...
Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę