Menu
Tablet menu
  

Makijaż permanentny, czyli trwały

Wykonuje się go raz, a dobrze. Choć technika wykonania może kojarzyć się ze zrobieniem tatuażu, nie jest to makijaż na całe życie. Raczej na kilka lat. Na pewno jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają ochoty lub czasu codziennie sięgać po kosmetyki, pieczołowicie rysować linii na powiekach i przy ustach, ozdabiać na tęczowo powiek tylko po to, aby za kilkanaście godzin wszystko zmyć i kolejnego dnia rozpocząć malowanie na nowo.

Czytaj więcej...

Makijaż zwykły i wodoodporny

Beksy nie powinny wykonywać makijażu zwykłego, od kosmetyków wodoodpornych wypadają rzęsy, a makijaż permanentny jest lepszy od zwykłego – to tylko przykłady prawd, półprawd i mitów na temat różnych rodzajów makijaży. Odsłaniamy prawdę o każdym z nich. W tym odcinku: o makijażu zwykłym.

Czytaj więcej...

Kwas kwasowi nierówny. Który najlepszy dla Ciebie?

Jeśli sądzisz, że kosmetyczka podczas zabiegu eksfoliacji zastosuje na twoją tłustą cerę taki sam kwas, jaki nałożyła na suchą skórę twojej najlepszej przyjaciółki, to się mylisz. Kategoria zastosowanego środka złuszczającego ma znaczenie: zarówno dla bezpieczeństwa samej skóry, jak i efektywności działania. Wyjaśniamy, dlaczego tak się dzieje.

Czytaj więcej...

Cała prawda o bezpieczeństwie opalania natryskowego

Wpis, który teraz czytacie, powstał, aby wyjaśnić, dlaczego opalanie natryskowe, uważane za najbezpieczniejsze i najzdrowsze, rzeczywiście takie jest – pod warunkiem, że wykorzystuje się do tego zabiegu certyfikowane, bezpieczne produkty, takie jak płyny stosowane w naszych salonach, zawierający najczystszy DHA.

Czytaj więcej...

Bump eRaiser – australijskie rozwiązanie na wrastające włoski

Ucieszymy Was: wprowadziliśmy niedawno do sprzedaży kosmetyki renomowanej australijskiej marki Bump eRaiser, dzięki którym można skutecznie walczyć z wrastającymi włoskami. Ci, którzy stosowali wcześniej te produkty, na pewno już się cieszą, bo wiedzą, że dzięki nim można zapomnieć o problemie. Pozostali najprawdopodobniej już po pierwszym użyciu staną się fanami marki.  

Czytaj więcej...
Depilacja

Umów wizytę online

Umów_wizytę